wtorek, 28 października 2014

Darmowa dostawa na Allegro czyli do 25 zł cashback za płatność kartą Visa


W ubiegłym tygodniu omówiłem ciekawą nowość, jaka pojawiła się w serwisie Allegro, dotycząca promocji dzięki wykorzystaniu free Allegro Wifi. Popularność promocji na Allegro jest olbrzymia, warto więc wspomnieć o kolejnej.

Da przypomnienia, do zdobycia jest rabat w wysokości 20 zł, przy płatności na kwotę. Szczegóły omówiłem w artykule Free Allegro Wifi czyli nowe kupony na Allegro. W tym tygodniu pojawiła się tutaj nowa możliwość dodatkowego zaoszczędzenia do 25 zł na wysyłce. 

Warunkiem jest rzecz jasna używanie aplikacji mobilnej. Wzorem banków, allegro promuje płatności dokonane poprzez aplikację mobilną allegro. Na stronie allegro widzimy licznik, który odmierza czas do końca promocji.Źródło: allegro.pl
Zostało jeszcze tylko 19 dni, x godzin, y minut oraz z sekund, a więc jak łatwo policzyć promocja zakończy się o 23:59 w niedzielę 16 listopada. Powinno jedna wystarczyć by zdecydowana większość z Was zdążyła się załapać na nową promocję.
 

Promocja jest tak banalna, że kolejny raz zasluguje na historię obrazkową. 

 

Kupon pojawi się sam podczas płacenia kartą Visa. Warto więc sprawdzić, czy czasem nie mamy karty MasterCard, które banki chętniej nam wciskają ze względu na wyższe prowizje. Płatność kartą konkurenta nie będzie bowiem premiowana.
Zainteresowanych szczegółami odsyłam do strony na której znajdziecie FAQ.

2 komentarze:

  1. dawno takiej bzdury nie czytałem "karty MasterCard, które banki chętniej nam wciskają ze względu na wyższe prowizje"Mam same visa i rezygnuje na MasterCard !!Prowizji nie mam żadnej różnicy, zato jest 10 ktotnie lepsza ochrona klienta wiec dla przypomnienia visa olewa Polaków i wprowadziła ze nie zabezpiecza klientów w Polsce od transakcji karta a robi to właśnie MasterCard !!Wiec jak kupisz co kolwiek przez internet to visa nie odda ci kasy a MasterCard tak!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Buhahaha!! Już leca kupować u pasożyta zwanym Allegro i już leca napędzać banksterską machinę.

    OdpowiedzUsuń