czwartek, 30 października 2014

100 zł promocji przy nowych kuponach na zakup opon zimowych na Allegro


Allegro to z pewnością ostatnio najczęściej zasypujący nas promocjami serwis. O kuponach rabatowych pisałem już kilkakrotnie, w ubiegłym tygodniu informowałem o free allegro wifi, zaś w tym tygodniu o darmowej dostawie na której można oszczędzić do 25 zł.

Promocji jednak przybywa i o kolejnej poinformował mnie jeden ze stałych czytelników Paweł. Tym razem do zyskania jest aż 100 zł za zakup opon zimowych, oczywiście za dokonanie zakupu za pomocą aplikacji mobilnej. 

Promocja potrwa do 7 listopada 2014, do godziny 23:59. Warunkiem obniżenia rachunku o stówę jest zakup opon w ramach usługi PayU, za kwotę minimum 600 zł.  Co trzeba zatem zrobić aby dostać wspomniany kupon.

Źródło; allegro.pl

Po pierwsze trzeba, jak to określa regulamin: dokonać przynajmniej jednego kliku na ofertach lub listingach w kategorii Opony. Następnie wystarczy kliknąć w odbierz kupon na mailingu jaki otrzymamy od allegro i koniec. Warunki są zatem praktycznie żadne. 

Warto pamiętać, że kupon jest ma ograniczoną datę ważności. Często zdarza się, że w natłoku zajęć zapisujemy się na jakąś promocję, której realizację odkładamy na potem. W przypadku allegro mamy 7 dni od momentu jego wygenerowania.

Allegro robi się coraz ciekawsze i jeśli promocji  dalszym ciągu będzie przybywać jak w ostatnich tygodniach, być może niebawem przekonam się do niego. 

Jak zwykle na koniec zostawiam wam regulamin najnowszej promocji.

16 komentarzy:

 1. Pomimo spełnienia warunków żadnego kuponu nie ma!

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekaj do 48 godzin. Mi przyszedł w drugiej dobie.

  OdpowiedzUsuń
 3. No dokładnie na spokojnie poczekaj, musi przyjść, swoją drogą całkiem fajny pomysł na przyciągnięcie klientów :D ciekawe czy im się to opłaci :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Możliwe że jest to promocja dla wybranej grupy, czyli tych co otrzymali od Allegro maila z możliwością skorzystania z promocji.

  OdpowiedzUsuń
 5. A co zrobić, żeby otrzymać mailing? Przeglądam te oferty opon przez komórkę, a żadnego mailingu od Allegro nie dostałem. Czy to oferta dla wybranych?

  OdpowiedzUsuń
 6. Również nie otrzymałem mailingu. Czekam na Państwa podpowiedzi. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. nie wygenerowało mi żadnego kuponu . nie wiem . u kogoś to zadziałało ??

  OdpowiedzUsuń
 8. działa, otrzymałem po dwóch dobach

  OdpowiedzUsuń
 9. mam :) . jak to teraz zrealizowac

  OdpowiedzUsuń
 10. wszystko ok 100 zł w kieszeni . super !!

  OdpowiedzUsuń
 11. a u mnie nie idzie wygenerować kuponu z maila... Przycisk "pobierz kupon" jest jakby nie aktywny. Jakiś pomysł ktoś?

  OdpowiedzUsuń
 12. wito u mnie identycznie...

  OdpowiedzUsuń
 13. U mnie identycznie, przycisku nie da się kliknąć, napisałem do allegro ale zanim odpiszą pewnie skończy się okres trwania promocji, ktoś znalazł jakieś rozwiązanie ? :)

  OdpowiedzUsuń
 14. ja otrzymałam odpowiedź z allegro:
  Witam.

  Informacja o kuponie na rabat pojawiła się w wyniku błędu w naszej
  aplikacji. Problem ten został już rozwiązany, a informacja usunięta,
  aby nie wprowadzać w błąd.

  Przepraszam Panią za wynikłe niedogodności.

  OdpowiedzUsuń
 15. Kolejny kupon udostępnia Allegro, tym razem rabat na 30zł

  OdpowiedzUsuń
 16. minimum 600 ale z przesylka czy bez?

  OdpowiedzUsuń