środa, 20 listopada 2013

Program Poleceń nie tylko w bankach czyli biznes dla początkujących


Omawiane w poniedziałek lokaty czy wczoraj obligacje mają jedną zasadniczą wadę. Nieważne czy oferują zysk rzędu 4% czy 10%, w obu przypadkach wymagają posiadania kapitału na wejściu. Mały dla lokat, średni dla obligacji ale tak czy owak trzeba posiadać kasę i zamrozić ja na określony czas stały lokat i niekoniecznie stały dla obligacji.

Co jednak w przypadku gdy nie posiadamy na start pieniędzy a chcielibyśmy zacząć zarabiać czy dorabiać do pensji. Praktycznie od zawsze istniały sposoby by zarabiać mając na start niewiele lub wręcz nic.

W chwili obecnej dobrym sposobem na początek jest po prostu korzystanie z bardzo popularnych programów poleceń. Szczególnie godne uwagi są te w których  zarabia polecający i polecony.

Do tej pory omówiłem tylko kilka z nich. Niektóre z nich posiadają ograniczenia kwotowe, inne na szczęście nie. Spośród omówionych dotąd BZ WBK ma granicę ustawioną na 760 zł, natomiast ING na 1000 zł. Natomiast Meritum nie robi żadnych granic, ale niestety daje zarobić tylko polecającemu. Chyba, że polecający ustali inaczej o czym tutaj.

Okazuje się jednak, że nie tylko banki oferują takie programy poleceń. Jednym z takich bonusów oferuje firma uPaid za polecanie programu Sprytny Bill. A jest co polecać, gdyż jest to bardzo przydatny program, który praktycznie zwalnia nas z dość problematycznego płacenia kartą 500 zł w BGŻ.

Coś co warto polecić
O Sprytnym Billu, jako alternatywie do żabek, pisałem już w wakacje. Przypomnę tutaj, że nie trzeba wcale posiadać smartfona by go używać. Wystarczy zwykły komputer z emulatorem Androida. Nie pisałem jednak dotąd o możliwości zarabiania za polecanie tego naprawdę godnego polecenia programiku.

Niestety, podobnie jak w przypadku Meritum, w tym przypadku zarabia tylko polecający. Ze swojej strony chciałbym podziękować wszystkim czytelnikom, którzy sami dają się polecić czy to w promocji bankowej czy też Sprytnego Billa. Słowa takie jak 

mam nadzieję, że w taki sposób w jakiś sposób odwdzięczę się za wartościowe wpisy na blogu.

na pewno dopingują do dalszych poszukiwań ciekawszych programów, których zarabiają obie strony  
Druga aplikacja firmy uPaid czyli mPotwór pozwala właśnie zarobić tak polecającemu jak i poleconemu i nie ma tutaj ograniczeń co do ilości poleceń. Co to za aplikacja, dziś na FpG nadrabiam te zaległości.

Ciąg dalszy: mPotwór zastępuje program premiowy PKO

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz