wtorek, 9 lipca 2013

Chuck Norris idzie na dwa fronty czyli kolejna promocja 10% cashback


W ubiegłą sobotę na PP1 w artykule Chuck Norris znów rozdaje kasę opisałem kolejną promocję w BZ WBK na której można zarobić aż 500 zł w krótkim okresie za cashback w wysokości 5%. Okazuje się, że to nie jest jedyna tego typu promocja na dzień dzisiejszy.

Równolegle do opisanej tam oferty istnieje jeszcze jedna promocja z Norrisem w roli głównej. To kolejna edycja z serii Kupuj przez internet, gdzie mamy dwukrotnie większy bo aż 10% cashback. Tak jak praktycznie w każdej innej ofercie tego typu oferentem są klienci Konta Godnego Polecenia, którzy dostają z banku sms oraz maila w bankowości elektronicznej.

Oferta chociaż dwukrotnie bardziej zyskowna jest jednocześnie nieco mniej ciekawa od opisanej w sobotę. Po pierwsze jest dwa razy krótsza bo trwa tylko do 31 lipca a po drugie do zgarnięcia jest znacznie mniej bo tylko 20 zł.Tylko bzwbkowcy dostaną znów premię Źródło: bzwbk

Płatności muszą być zaksięgowane do 10 sierpnia a więc nie ma obawy z płatnościami dokonywanymi pod koniec miesiąca co często jest problemem w przypadku BGŻ czy ING gdzie miesiąc bankowy nie pokrywa się z miesiącem kalendarzowym i zawsze trzeba pamiętać, że w jednym koniec to 27 a w drugim 28 dzień danego miesiąca.

Co więcej są tutaj dodatkowe warunki - płatności dotyczą zakupów on-line co zresztą zdradza sam tytuł oraz nie mogą to być płatności opatrzone kodem MCC o numerze 7995 oznaczającym kasyna oraz zakłady bukmacherskie. Początkowa faza Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy jest dość przewidywalna i aż korci by zagrać niestety nie upieczemy tutaj dwóch pieczeni na jednym ogniu.

Za spełnienie warunków bank wypłaci nagrodę do końca sierpnia. Szkoda, że takie promocje odbywają się tylko w jednym banku. Na pewno jest to dobry sposób na zatrzymanie u siebie klientów. Niestety w większości przypadków nie ma tak efektywnych ofert w wyniku czego najlepszym sposobem jest po prostu zamknięcie konta a w najbliższym czasie wiele kont pójdzie do odstrzału.

Ciąg dalszy: Chuck Norris znów rozdaje kasę dla wybranych

4 komentarze:

 1. Szkoda, że nie dostałem tego SMSa z zaproszeniem do promocji. Znalazlem sklep motoryzacyjny gdzie moge robic zakupy karta a nastepnego dnia zwracac towar i wyplacaja mi gotowke :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dostalem mejla z ta oferta ale nie dostalem smsa. Ciekawe! BTW: Czy ktos by uprzejmie mnie doinformowal czy jezeli zrobie zakupy w Auchan Direct i zaplace przy odbiorze (a nie przelewem) to bedzie platnosc online? W regulaminie definicja platnosci online jest: – płatność Kartą za towary lub usługi dokonana przez Internet.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ehh, Chuck to już niestety kończy współpracę z WBK. I tak z tego co czytałam to najpopularniejsze są reklamy z Majewski...co wydaje się ciężkie do uwierzenia :)

  Tak się cały czas zastanawiam kiedy skończy się to prześciganie banków na promocje, dodatki, prezenty i liczby. Nie mają już chyba innych pomysłów na ściągnięcie do siebie nowych klientów. Poszliby w stronę większych możliwości obrotu pieniędzmi (na zasadzie Goldsolution) a nie wciąż tylko o x zł więcej czy o 0,x% wyższe oprocentowanie...

  OdpowiedzUsuń
 4. ja chyba mam rozwiązanie na Twoje pytanie - Anonimie. Mam nadzieję, że skończy się to tak, że np. Fundacja Akogo będzie wspierana przez banki, które charytatywnie będą starały przypodobać się klientowi :)

  OdpowiedzUsuń