wtorek, 6 marca 2018

150 zł za polecenie konta City

Dzisiejszy wpis jest uzupełnieniem opisu w którym przedstawione zostały dwie możliwości założenia konta w Citi. Przypomnę że w pierwszym przypadku można zgarnąć 300 zł za otwarcie konta, szczegóły pod tym linkiem  
W drugim przypadku  można zgarnąć 360 + lokatę na 3% szczegóły pod tym linkiem 


Jakby tego było mało można do tego dorzucić  bonus za polecenie 150 zł. 

Tutaj zgarniesz  150 zł bonusu za polecanie 


Przede wszystkim konto może polecać każdy kto ma kartę lub konto w Citi. Co należy zrobić aby polecać? Wypełnić formularz którego link jest w artykule. Następnie bank dzwoni do naszego poleconego znajomego i poprzez rozmowę zakłada mu konto jedno z dwóch opisane szerzej we wcześniejszych artykułach. Zbiera też wszelkie informacje konieczne do wypłaty bonusu. Ale to jeszcze nie wszystko. Polecony musi bowiem wykonać transakcję na 300 zł  do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu od otwarcia konta a także spełnić jeden z dwóch warunków bezpłatnego prowadzenia konta. W zasadzie i tak musi to zrobić aby sam nie ponosił kosztów za prowadzenie konta więc warunek ten spełnia się jakby automatycznie. Polecić możemy trzy osoby. 

Na mój gust z racji nieco "wygórowanych" warunków warto przemyśleć podzielenie się premią ze znajomym aby  zachęcić Go do wejścia w promocję. Ale to tylko moje zdanie :)

Tutaj zgarniesz  150 zł bonusu za polecanie 

pełny regulamin oferty tutaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz