poniedziałek, 26 lutego 2018

Nawet do 300 zł moneybacku za konto w Citi


Citi szaleje i tym razem za założenie konta daje do 300 zł w ramach moneybacku. Ja sam jestem już posiadaczem konta i już od pewnego czasu zgarniam premie w każdym miesiącu. Zatem przyjrzyjmy się bliżej ofercie
Dla kogo promocja?
Dostępna dla osób, którzy nie posiadali w Banku Konta Osobistego lub Rachunku Oszczędnościowego (dotyczy również wszystkich Współposiadaczy Konta) i nie byli Pełnomocnikami do Konta od dnia 01.01.2016 r. do dnia otwarcia Konta w ramach Oferty. Karta Kredytowa nie wyklucza z promocji, ale może okazać się konieczna ale też nie, o tym nieco później.

Teoretycznie oferta ważna jest do  31.05.2018 teoretycznie bo suma wniosków ograniczona jest do 2500 szt więc chyba warto się spieszyć.

Tu założysz konto Citi ze zwrotem do 300 zł

Co należy zrobić? 
Zatem jeśli "łapiemy się" na promocję należy złożyć wniosek i czekać na telefon z banku gdzie nastąpi dalsza część. Oczywiście obowiązkowo musimy wyrazić zgody. Konkretnie te:
  • w celu informowania o produktach i usługach oferowanych przez podmioty współpracujące z Bankiem, oraz
  • zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
Samo "zganianie" premii jest proste bo co miesiąc możemy zdobyć 5% zwrotu  przez 6 miesięcy. Zatem za zakupy 1000 zł otrzymamy 50 zł i tak przez 6 miesięcy. 

Tym razem jest sporo "haczyków" więc trzeba to jakoś pookładać sobie w głowie. Jak sobie to wszystko rozplanujemy to nie będzie to aż tak straszne, wiem to po sobie, zatem:
  • na konto musi wpłynąć min. 5000 zł miesięcznie. Nie musi to być kwota przelana jednorazowo, można pobawić się w tzw "Ping-Ponga"  czyli np przelewam do Citi 1000 zł z mojego konta w innym banku a następnego dnia "wylewam" i znów przelewam na konto Citi i tak 5 razy.  
  • wykonać min 3 przelewy. jeżeli mamy zamiar robić tak jak napisałem powyżej to niemal z automatu warunek ten zostanie spełniony. 3 przelewy wykonać trzeba i można to zrobić rożnymi dowolnymi sposobami
  • trzeba utworzyć na koncie zlecenie stałe. Zatem można spokojnie zrobić takie zlecenie na przysłowiową złotówkę do swojego konta w innym banku.
  • transakcje musimy wykonywać w sklepach stacjonarnych  zatem zakupy przez Internet niestety odpadają
Opłaty za konto? Konto może być za zero po spełnieniu jednego z dwóch warunków
  • utrzymać średnie saldo w wysokości min 30 000 zł, lub
  • zasilić konto min 5 000 zł posiadając jednocześnie produkt kredytowy np wspomnianą wcześniej kartę 
Przypominam również  o tym aby "dla świętego spokoju" nie aktywować usług City Alert i Citi Phone. 

Tu założysz konto Citi ze zwrotem do 300 zł

Równolegle trwa inna promocja w Citi ale  tym w następnym artykule...

Pełny regulamin oferty tutaj 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz