sobota, 17 lutego 2018

Internet w prezencie dla "Playowców"

Play w prezencie daje internet na 3 miesiące w ofertach na kartęPoniżej lista dla których ofert jest promocja

Co można dostać i jak uruchomić ? Oto wycinek z regulaminu


Zatem otrzymujemy 3 gb po wpisaniu kodu lub 6 gb poprzez aplikację mobilną

Pełny regulamin w linku

12 komentarzy:

 1. Chyba tylko do 16.maja, więc zwlekając z uruchomieniem każdego dnia jeden dzień mniej.
  Może autor podpowiedziałby, jak najtaniej zorganizować taką kartę działającą 3 miesiące.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kup starter :)
  Ewentualnie zamów darmowy, ale tracisz dni z promocji zyskujesz zaś przy przeniesieniu numeru.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale do utrzymania wychodzących pewnie jeszcze trzeba w odpowiednim momencie doładować, pewnie zmienić na właściwą taryfę. Widać pracy domowej nie odrobiłeś nawet teoretycznie.

   Usuń
  2. Akurat dziś masz w kolejnym artykule o Playu ale tylko jeden z wariantów

   Usuń
 3. Polcan a nie powinieneś czasem opisać promocji PLAY? To bez sensu aby zaglądać na Twój blog i oglądać screeny. Można oryginały zobaczyć na stronach Play bez wchodzenia na blog.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie ja piszę artykuły o telekomunikacji lecz cotelcom, więc do niego skieruj te uwagi albo tutaj albo w mailu.

   Usuń
  2. cotelcom na prośby o wyjaśnienie nawet rzeczy podstawowych zwykle odpowiada "sam se zobacz i policz" - pewnie dlatego ktoś zwraca się do Ciebie.

   Usuń
  3. To pewnie dlatego, że oferty tele to nie oferty bankowe, które są w miarę ujednolicone. Tutaj jest tyle zindywidualizowanych kombinacji, że każdy musi sobie ułożyć plan optymalny dla siebie, bo mamy inne wymagania.
   Mało tego nasze wymagania zmieniają się w czasie. Kiedyś wystarczały mi tylko smsy, teraz muszę dużo dzwonić, więc potrzebuję coś innego.

   Nie jestem biegły w temacie, więc nie odpowiadam, bo byłem tylko w Orange, a teraz w nju. To cotelcom mi często mówi, że warto dziś być tu, a jutro tam. Stąd też udostępniłem mu bloga, by na bieżąco obserwować ten rynek. O Play chciał napisać, bo to nowość co pojawiła się w piątek, a on jak widzę lubi obserwować nowości tak jak ja nowości w bankowości.

   Usuń
  4. Inna sprawa, że każdy z Was może prowadzić PP4 wraz z cotelcom, stąd zresztą zmiana nazwy na czwórkę. Wysyłam zaproszenie dla zainteresowanych co umożliwia pisanie artykułów pod własnym nickiem i jeśli macie fajne pomysły, to możecie się dzielić z innymi jak cotelcom.

   Usuń
  5. Nie mówię, co miałbyś, czy miałby robić, tylko wyjaśniam, jak to wygląda na tle innych blogów, gdzie autorzy zwykle interesują się, jak można wykorzystać ofertę, o której piszą, a jeśli nawet nie, to przynajmniej nie musztrują pytających. I wcale nie twierdzę, że ja wiem lepiej.

   Usuń
 4. Polcan napisał: "Tutaj jest tyle zindywidualizowanych kombinacji, że każdy musi sobie ułożyć plan optymalny dla siebie, bo mamy inne wymagania."
  I to właściwie tyle w tym temacie.....

  OdpowiedzUsuń
 5. 8.1. Play na Kartę Lubię to!, Play na Kartę Surf, Formuła Play na Kartę, RBM Energy na Kartę: korzystanie z tego limitu powoduje
  w pierwszej kolejności pomniejszanie Pakietów dostępnych w ramach niniejszej Oferty Promocyjnej,
  8.2. Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę odNOWA, Internet na Kartę, Play Internet na Kartę: korzystanie
  z tego limitu powoduje w pierwszej kolejności pomniejszanie innych Usług/Ofert Promocyjnych.

  OdpowiedzUsuń