środa, 28 lutego 2018

3% na lokacie oraz do 360 zł moneybacku za konto w Citi


W poprzednim wpisie przedstawiona została oferta konta Citi ze zwrotem do 300 zł. Równolegle trwa promocja gdzie można zdobyć 360 zł i lokatę na 3% na okres 3 miesięcy do kwoty 20 000. Czy ta oferta jest lepsza od poprzedniej? To zależy. Najlepszym tego przykładem jest moja "kłótnia" z Polcanem na temat tych dwóch ofert :) Ja uważam że lepsza opcja ta pierwsza Polcan że druga. Wy zaś sami zdecydujcie która jest lepsza. Myślę że każdy sam musi wiedzieć co jest dla niego lepsze i co łatwiejsze jeśli chodzi o spełnienie warunków. Dobrze że jest w czym wybierać ...
Podobno od przybytku głowa nie boli ale trochę można poczuć się skołowanym od ilości promocji w ostatnim czasie dlatego muszę Polcana nieco wspomóc, tym bardziej że już niebawem trzecia odsłona promocji o Citi. 
Ale przejdźmy do oferty i jej szczegółowej prezentacji.  

Tu złożysz wniosek o konto w City ze zwrotem do 360 zł i 3% lokatą 
 

Dla kogo promocja? 
Oferta „Lokata na powitanie w Citi Priority” dostępna dla 2500 Uczestników, którzy nie posiadali produktów Citi Handlowy od 1.01.2016 r. do dnia otwarcia Konta w ramach Oferty. Oferta ważna do 31.05.2018r i może powtarzać się w przyszłości.  
Ostatnie słowa mogą dodać nieco nadziei Że znów będzie dostępna ale póki co przewidzianych jest 2500 wniosków. Zła i zarazem dobra wiadomość jest taka że nie możemy/nie musimy mieć karty kredytowej. 

  Jeśli "łapiemy się" na te warunki to musimy złożyć wniosek. Czekamy na telefon z banku i załatwiamy dalsze formalności pamiętając aby wyrazić konieczne zgody marketingowe. Konkretnie te:
  • w celu informowania o produktach i usługach oferowanych przez podmioty współpracujące z Bankiem, oraz
  • zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
Co dalej?
Następnie musimy zasilić konto kwotą min 30 000 zł i.... MUSI ona zostać na koncie minimum jedną noc
Spełnimy kolejny warunek który brzmi tak:
Nie później niż do końca pierwszego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto, zapewnij saldo dzienne na poziomie co najmniej 30 000 zł.
20 000 możemy przelać na lokatę 3% a z resztą możemy  zrobić co chcemy np przelać znów na inne swoje konto w banku. Część  środków i tak musimy zostawić na koncie bo przecież chodzi tu też o moneyback.Jak zarabiać na moneybacku?
Otrzymujemy 5% do kwoty 600 zł (za zakupy stacjonarne, zatem nie wchodzi w grę internet) Daje to 30 zł na miesiąc i tak przez 12 miesięcy. Razem  do zdobycia jest max. 600 zł. 
Ponadto bank wymaga 3 przelewów w miesiącu co jest chyba warunkiem banalnym. Wystarczy zrobić to na swoje konto w innym banku i po sprawie.

Co z opłatami za konto?
Tu jest trochę  inaczej niż w poprzedniej promocji. Nie mając karty pozostaje nam tylko jedna opcja. 
Utrzymuj średnie saldo środków w wysokości min. 30 000 zł (na koncie osobistym, oszczędnościowym, lokacie, inwestycjach lub ubezpieczeniach)

Słowo średnie saldo oznacza tutaj, że poza 20.000 zł na lokacie musimy zapewnić jeszcze dodatkowe 10.000 zł, by w sumie dawało to wymagane 30k. Założenie lokaty powoduje, że kasa jest zamrożona na okres jej trwania, więc pozostaje nam zapewnienie by było dodatkowo 10.000 zł średnio.

Słowo średnio oznacza tutaj, że nie musi być codziennie saldo 30.000 zł. Możemy jednego dnia mieć tylko lokatę na 20k oraz 5000 zł, ale to oznacza, że przez jeden dowolny dzień musimy mieć na koncie dodatkowe 15.000 zł by nadrobić zaległy dzień. Następnego dnia możemy zwrócić sobie nadwyżkowe 5.000 zł na swoje konto w innym banku, bo saldo już uśredniliśmy.

Oczywiście warto dodatkowe 10.000 zł przelać na dodatkową lokatę lub trzymać na koncie by nadwyżka też pracowała na naszą korzyść. Stawki w Citi poza promocją nie są duże, ale zawsze to jakiś dodatkowy zysk.

 Tu złożysz wniosek o konto w City ze zwrotem do 360 zł i 3% lokatą

Mamy zatem dwie opcje do wyboru. Łatwiejszą gwarantującą zysk na poziomie 300 zł omówiłem w poprzednim artykule, wiąże się jednak z posiadaniem karty kredytowej. Kto ma problem z jej wyrobieniem może skorzystać z opisanej wyżej opcji, która daje większy zysk o 60 zł, ale jest nieco trudniejsza do spełnienia.

 Link do pełnego regulaminu oferty

1 komentarz:

  1. Gdy miałem konto Priority w ubiegłym roku, wykorzystałem właśnie opcję z lokatą, a nie kredytówką, bo te posiadałem w T-mobile oraz Millennium. Potrzebowałem na dzień gotówki w wysokości 6000 zł, i tyle musiałem nadpłacić następnego dnia. I dzięki temu nie było problemów z opłatami.

    OdpowiedzUsuń