wtorek, 13 lutego 2018

Virgin w abonamencie, krótka prezentacja

Czas na przedstawienie oferty Virgin pod kątem abonamentu. Już na wstępie zaznaczam, że nie jest  moim celem pokazanie że "jest dobry" lub "jest zły". Powtarzam raz jeszcze, dla kogoś będzie dobry, dla kogoś zły. A co dla kogo jest dobre czy złe samemu trzeba sprawdzić zwłaszcza pod kontem moich zapotrzebowań. 


Na wstępie pragnę zaznaczyć ze jestli chodzi o abonament tu jest jedno świetne rozwiązanie. Nie ma konieczności wiązania się z operatorem na jakiś czas  o czym informuje nas poniższa ilustracjaOstatnio oferowany abonament wygląda tak. Opłacalny? Sami odpowiedzcie sobie na to pytanie.


Po szczegóły odsyłam do niniejszego linku

Być może dla kogoś lepszym rozwiązaniem będzie abonament w tzw grupie. Na podlinkowanej stronie widzimy taki baner ale znajdziemy tu kalkulator który wylicza nam różne konfiguracje.Zasymulowałem taki oto przykład dla czteroosobowej rodziny.


Chyba robi się ciekawie.... 57,50 podzieliwszy na 4 daje nam 14,37 na osobę. Im więcej tym taniej oczywiście. Ale.... czy ilość Gb akurat dla nas jest wystarczająca? I znów stajemy przed tą samą odpowiedzią. Każdy musi zadecydować sam czy to jest to czego szuka. 

 Nieco obaw może wywoływać zakładka "zgody marketingowe" Po kilku latach spędzonych w Virgin wiem, że owe zgody dotyczą jedynie sms-ów nikt nigdy nie dzwonił do mnie z żadną ofertą. Ale czy za jakiś czas to się nie zmieni, tego nie wiem. Sms-y przychodzą też sporadycznie

Po szczegóły odstałem do poniższego linku 

Link do regulaminu

4 komentarze:

 1. Najpierw byłem w Plusie później w Play,następnie w FM Mobile skąd przeniosłem się wreszcie do Virgin. Moim zdaniem to najgorszy operator ze wszystkich w których byłem i uciekłem z niego po pół roku. Częste zrywanie połączeń jakieś echo w słuchawce,połączenie z automatu przerywane po 60 minutach. Masakra.PLAY drugi w kolejności do odstrzału z powodu ciągłego zmieniania nadajników na róźne sieci jeśli telefon ustawiony na automat.Do Plusa poza cenami żadnych zastrzeżeń,podobnie FM.

  OdpowiedzUsuń
 2. Od kilku lat mieliśmy z żoną telefony na kartę w Virgin (#bezlimitu za 29 zł), od lutego jesteśmy w abonamencie grupowym, więc płacimy 43,5 zł za dwa numery (Plan 2)...jest taniej, i jeszcze mamy mms-y bez limitu, jedna faktura, ten sam okres rozliczeniowy, nie trzeba pamiętać o doładowaniach, same plusy

  OdpowiedzUsuń
 3. Za zainstalowanie aplikacji BeamUp i dodanie karty visa oraz kodu polecającego otrzymujemy 16 zł które później możemy przelać na swoje konto w banku lub zakupić bilecik do kina.

  OdpowiedzUsuń
 4. Emmesy nie przychodzą prawie wogóle.esemesy potrafią z 20 minutowym opóznieniem,brak zasięgu co chwila ,a internet to już zupełna porażka.A mieszkam w Bytomiu w centrum.Koszmar!!!!!!!Uciekam gdzie pieprz rośnie!!

  OdpowiedzUsuń