piątek, 23 lutego 2018

300 zł do Biedronki za wyrobienie darmowej karty kredytowej SimpliCiti


W chwili obecnej w promocjach telekomunikacyjnych nie ma nic godnego uwagi, zatem przedstawiam kolejną promocję od Citibanku. W zamian za wyrobienie damowej karty kredytowej  możemy otrzymać 300 zł na zakupy do Biedronki. Tu założysz darmową  kartę Citi z premią 300 zł.

Szczegóły oferty
Oferta obowiązuje od od 23.02.2018 r. do 9.04.2018 a warunkiem otrzymania bonusu jest  wykonanie kartą 10 transakcji na dowolną kwotę. Dokładnie regulamin mówi tak:
"Dokonaj 5 transakcji w pierwszym i 5 transakcji w drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kartę"
Niestety znów wyłączone z promocji są osoby które od 1 stycznia 2015  posiadały główną Kartę Kredytową Citibank:(

Co należy zrobić aby otrzymać kartę do city?
Zaznajomieni w temacie wiedza a nie zaznajomionym przekazuje informację, że  należy wypełnić wniosek , znaczyć zgody marketingowe i cierpliwie czekać na telefon z banku. Podczas rozmowy należy podać wszelkie informacje o które zapyta nas konsultant i prawdopodobnie wstępnie dowiemy się czy spełniamy warunki udzielenia takiej karty. Ponieważ jest to karta kredytowa, bank może odmówić jej wydania gdy nie będziemy mieli zdolności kredytowej.  Jakie są wymagania? wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat. Jeśli warunki spełnimy kurier przywiezie dokumenty do podpisania i pozostaje czekać na kartę.

Tu założysz darmową  kartę Citi z premią 300 zł.

Czy są haczyki? Tak, RRSO 10,47% jednak wystarczy spłacać zadłużenie w odpowiednim terminie i wtedy karta staje się całkowicie darmowa. RRSO jest wymogiem prawnym dlatego bank musi taką informację zamieszczać. Jak mądrze posługiwać się kartą kredytową? Warto przeczytać ten wpis zamieszczony jakiś czas temu  Kliknij
 
W praktyce zatem, jeśli będziemy spłacać w terminie nie grożą nam żadne opłaty, jednak....

Ostatnio bank trochę namieszał w tabeli opłat dlatego ważny jest aby spłacać  równowartość długu. Nadwyżka jest płatna. dziwne ale prawdziwe. "Dla świętego spokoju" lepiej tez zrezygnować z Citi Phone i City Alert.

To w zasadzie wszystko, Nagrodę otrzymamy do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym Uczestnik spełnił warunki oferty. Będzie to E-kod  ważny do 31.12.2018

Na koniec link do pełnego regulaminu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz