poniedziałek, 12 marca 2018

Oferta w abonamencie za ..... 10 zł

Dzisiejszy wpis potraktujcie jako ciekawostkę ale też jako możliwość wejścia w to, dlaczego by nie....? Otóż Plus daje abonament za 10 zł w zamian otrzymamy:
 • kartę SIM (bez aparatu),
 • możliwość rozmawiania bez limitu (na numery stacjonarne i komórki do wszystkich operatorów krajowych),
 • nielimitowane SMS-y i MMS-y,
 •  1 GB internetu.
Dla kogo?. Ano tu jest problem ale łatwy też do obejścia. Macie kogoś znajomego co jest nauczycielem? To prawie dobrze bo musi On jeszcze należeć do ZNP. Ale i to da się obejść bo
Do tej promocji mogą przystąpić – w ramach abonamentu dla osób indywidualnych – wszyscy członkowie ZNP, ich rodziny i znajomi. 
Jedyne co potrzebne to numer legitymacji ZNP Więc trzeba pogadać z jakimś nauczycielem i owy nr zdobyć.

Niestety nie znam dokładniejszych szczegółów  bo po konkrety odsyłają na infolinię. Jako że nie zamierzam skorzystać dlatego głębiej się tym nie interesowałem. Jakby ktoś zglebił co i jak dajcie znać. Zwłaszcza ze nieco "blado" wygląda tu sprawa z 1 GB. Pewnie można dokupić pytanie tylko za ile?

Tu źródło i opis

Tu regulamin

7 komentarzy:

 1. 12,30zł z vat!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zadzwoniłem do Plusa. Na 1 legitymację ZNP można uruchomić do 5 kart sim. Niestety, jak na dzisiejsze czasy, to oferta mało ciekawa ze względu na to, że po przejechaniu granicy telefon milknie, nie ma możliwości korzystania z roamingu nawet za dopłatą. Plus wychodzi z założenia, że nauczyciele nie wyjeżdżają za granicę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzeba dodać,że 10 zł netto czyli 12,30 brutto

  OdpowiedzUsuń
 4. 12,30 przy umowie na 2 lata, kiepsko gdy bez umowy:
  - w a2mobile za 15,90 nolimit (bez 1GB)
  - virginfreemium 19 nolimit i 3GB

  OdpowiedzUsuń
 5. płacę teraz 15,90 no limit rozmowy, z roamingiem , net 5gb + lejek, bez umowy- na kartę - sieć też na BTS plusa - a2 mobile, taniej nie znajdzie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. No to nie tak drogo jednak... No może te 2 lata "ciążą" Ale zależy co dla kogo?

  OdpowiedzUsuń
 7. Lepszą ofertę ma nowy operator OTVARTA. Np. rozmowy bez limitów na komóry i stacjonarne, 2 GB internet za jedyne 14,99 zł. Umowa bezterminowa, obowiązuje 1 mies. okres wypowiedzenia jakby się komu odwidziało.

  OdpowiedzUsuń