piątek, 2 marca 2018

150 zł w bonach do Biedronki za zalożenie konta + 300 zł w "Mobilnej Premii 2"

Trwa promocja w BGŻ BNP PARIBAS w której za założenie konta optymalnego można zgarnąć 150 zł (3x50) w bonach do Biedronki. Promocja nazywa się "Bonus za zakupy" O samym sklepie nie co pisać bo każdy Go zna i wie, że każdy znajdzie tam coś dla siebie i to w dość dobrych cenach. Sam jestem stałym bywalcem tej sieci. Dodatkowo można do tego "dorzucić" 300 zł. za transakcje mobilne. Razem daje to 450 zł więc robi się ciekawie. 


Osobiście mam tu konto i nawet sobie je chwalę, nawet bo drażni mnie konieczność wklepywania haseł przy każdym przelewie, ale z drugiej strony możemy mieć większe poczucie bezpieczeństwa. Cóż.... coś za coś. Poza tym do konta nie ma się o co przyczepić, ale o szczegółach poniżej. Zatem przejdźmy do omówienia oferty. 
Dla kogo promocja? 
Niestety wykluczenie są Ci którzy mieli tu konto 36 miesięcy temu. Sporo... cóż, nowi górą! No i jest limit , 1500 wniosków!


Jeśli jesteśmy szczęściarzami i łapiemy się, to do dnia 18.03.2018  rejestrujemy się na stronie promocji (nie zapomnijmy o zaznaczeniu zgód) Potem czekamy na kuriera, podpisujemy to co trzeba i tyle. 

Tutaj założysz konto ze zwrotem 150 zł +300 zł dodatkowego zwrotu 

Jakie trzeba spełnić warunki?
Są trzy, oto one:
  •  zapewnij min 1000 zł wpływu, czyli po prostu przelej na konto ze swojego konta w innym banku
  • dokonaj transakcje bezgotówkową na min. 200 zł
  • wykonaj 1 przelew za pomocą aplikacji GOmobile
 Powyższe punkty wykonaj w trzech kolejnych miesiącach.  Po każdym miesiącu otrzymamy jeden bon  czyli w sumie 3. Bony/vouchery dostaniemy sms-em

Dodatkowe 300 zł
Otrzymamy je przystępując do kolejnej promocji  "Mobilna premia 2" Podczas składania wniosku należy zaznaczyć chęć do jej  przystąpienia. Do zdobycia mamy 25 zł miesięcznie przez rok co daje owe 300 zł.  
Co należy zrobić? Przelewać lub płacić min. 5 zł  Przelew - aplikacją, płatność - Android Pay. Niestety nie mogą to być kolejne przelewy z tego samego konta.  Szczerze powiedziawszy byłoby trochę za łatwo. Podobnie blik - odpada. Wisienkowicze mają jednak tyle kont, że i ten warunek nie powinien być aż tak trudny do spełnienia, ja sam mam kilkanaście (razem z zoną) Przykładowo w innych promocjach z moneybackiem (np w Tmobile) aby zdobyć 25 zł trzeba wydawać 500 zł. Zatem też nie jest tak łatwo a tu mamy ten zwrot aż przez rok !

Opłaty za konto?
Pisałem na wstępie że to nawet fajne konto tym bardziej że jest ono w pełni darmowe, bez warunków. Jedyny minus to ograniczenia bankomatów do Planet Cash, pozostałe kosztują 5 zł. Jeżeli jednak mamy zamiar tylko korzystać z promocji by zgarnąć premię to to ograniczenie  nie jest aż tak uciążliwe. 

Zatem 450 zł czeka na chętnych....


Tutaj założysz konto ze zwrotem 150 zł +300 zł dodatkowego zwrotu  


Pełny regulamin oferty "Bonus za zakupy"

Pełny regulamin oferty "Mobilna premia 2" 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz