poniedziałek, 19 marca 2018

Trenuj za darmo z kontem optymalnym dodatkowo zgarnij 300 zł


BGŻ BNP Paribas zachęca do otwarcia konta optymalnego w ramach promocji "W formie z kontem" W zamian oferując karnet OK System na 12 miesięcy wartość karnetu to 756 zł. Dodatkowo można włączyć promocję Mobilna premia 2 gdzie można dołożyć 300 zł.(musimy wyrazić na to zgodę przy zakładaniu konta)  Razem to już ponad 1000 zł. 
Mobilna premia 2 omawiana była tutaj przy okazji opisywania innej promocji od BGŻ. 

Tutaj założysz konto optymalne z wysokim bonusemZacznę od przypomnienia że samo konto jest w pełni darmowe. Nie trzeba więc obawiać się o koszty prowadzenia konta a jedynie o spełnieniu warunków dla otrzymania premii. Jedynie 5 zł możemy zapłacić za wypłaty z bankomatów obcych tzn takich które nie są bankomatami własnymi jak też  Planet Cash, tutaj za wypłaty nie zapłacimy. Sam korzystam wykorzystując moneyback w innej promocji i nie mam powodów do narzekań. Nie korzystam jednak z bankomatów przez to niczym nie muszę się martwić poza zgarnianiem premii która powoli dobiega końca, niestety....

Dla kogo promocja?

Dla osób które nie miały konta od 36 miesięcy.  Jeśli spełniamy ten warunek to rejestrujemy się na stronie promocji i ważne aby zaznaczyć wszystkie zgody. Następnie składamy wniosek o konto z linku który się wygeneruje, umowę podpisujemy poprzez kuriera. 

Po założeniu konta....

Musimy pamiętać o następujących warunkach:
  • Wpływ na konto 1000 zł. 
  • wykonać 1 przelew aplikacją mobilną
  •  zrobić zakupy kartą na min. 200 zł 
warunki te spełniamy w każdym miesiącu z tym że pierwszy otrzymamy za samo podpisanie umowy. Karnety otrzymamy sms-em i należy je dodać do konta użytkownika OK System w ciągu 9 dni.  Lista obiektów jest pod tym linkiem lub można zmaleć na mapce jaka jest na stronie promocji. 
I to tyle.....
Raz jeszcze przypomnę że równolegle możemy korzystać z Mobilnej premii 2.

Tutaj założysz konto optymalne z wysokim bonusem


Regulaminy:

Regulamin promocji „W formie z kontem”

Regulamin promocji „Mobilna Premia 2”


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz