piątek, 13 stycznia 2017

Bonus 50 zł w T-mobile za spełnienie banalnych warunków


Pojawienie się nowej serii kart w Citi poskutkowało dość ciekawym wnioskiem, którym dzielę się na FpG. Okazuje się, że nie trzeba posiadać karty debetowej w T-mobile, dlaczego tak się dzieje przeczytacie tutaj.

Co ciekawe klon Aliora przygotował w styczniu jeszcze inną promocję, skierowaną jednak raczej do nowych klientów, chociaż w zasadzie nie tylko. Otóż bank jest chętny dać dodatkową premię w wysokości 50 zł za spełnienie dodatkowego warunku.

Poza 5% cashback można mieć dodatkowo bonus na 50 zł
Jak zwykle zaczniemy od adresatów oferty. Mogą to być osoby nowe, ale także i obecne pod warunkiem, że w grudniu 2016 nie wpłynęło tutaj wynagrodzenie w dowolnej postaci. Innymi słowy nie było przelewu od pracodawcy, renty, emerytury lub stypendium.

Tutaj założysz konto w T-mobile Freemium dające dodatkowo 5% cashback do 180

Jeżeli ktoś szuka okazji, by za przekazanie wynagrodzenia do banku otrzymać jaką premię to może rozważyć niniejszą propozycję. Co trzeba zrobić by zgarnąć dodatkowe 50 zł? Po zajrzeniu na szczegóły okazuje się, że wynagrodzenia nie musi być od pracodawcy:)

1 Dla przelewu od pracodawcy otrzymamy 50 zł od razu
Wymagania dla otrzymania bonusu są następujące:
 • wpływ z tytułu wynagrodzenia/emerytury/renty/stypendium na kwotę min 2000 zł
 • dokonanie 3 płatności kartą
Kwota wynagrodzenia jest dość duża, gdyż znam osoby, które dostaj nieco mniejsze wynagrodzenie. Natomiast co do drugiego punktu, to nie wchodzą w rachubę poniższe platności.2. Dla przelewu własnego otrzymamy 50 zł w transzach
Jeśli przelew nie będzie pochodził od pracodawcy, lecz sami go wykonamy wówczas:
 • 25 zł w pierwszym miesiącu
 • 15 zł w drugim miesiącu
 • 10 zł w trzecim miesiącu
W każdym miesiącu trzeba wykonać jednak po 3 transakcje kartą i przelać 2000 zł. Więc dodatkowy bonus na 50 zł może zgarnąć praktycznie każdy, kto nie zrobił przelewu w grudniu:)

Tutaj założysz konto w T-mobile Premium dające dodatkowo 5% cashback do 300

Wygląda całkiem nieźle, tym bardziej jeśli weźmiemy pod uwagę wskazówki jakie dziś zamieściłem na FpG.

Regulamin promocji bonus za wynagrodzenie dla klientów T-mobile

14 komentarzy:

 1. Trochę offtopic. Zostałem bezwolnie wcielony do aliora z dobrym kontem i KK w BPH. Zapłacili 300 za KK, płacą co kwartał od zakupów, ale chyba wszystko się kończy. Czytam dziś w systemie pismo, że od marca przeflancowują mnie już do aliora na dobre - razem ze zmianą taryf. Czytam te regulaminy i nie do końca kumam (raczej trzeba będzie płacić). Z aliorem mam bardzo złe doświadczenie - są mistrzami w strzyżeniu. Chyba czas nadszedł na przesiadkę - ale gdzie iść po bezwarunkowo bezpłatne albo gdzie mi zapłącą za konto i kartę (kredytową?)?
  misiek

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak zwykle tak to jest zachwycać się promocją nie czytając dokładnie szczegółów jej regulaminu. Wielu wisienkowiczów korzystających od długiego czasu z premii jakie daje karta kredytowa w T-Moblie zwłaszcza tych posiadających konto Premium, nie załapie się na tę promocję a to z następującego prostego powodu. W par. 4 pkt. 2 wyraźnie jest napisane, że cyt. "Promocja jest dostępna dla Klientów T-Mobile Usługi Bankowe, którzy posiadają aktywny Rachunek na który w grudniu 2016 nie wpłynęło wynagrodzenie dokonane przez pracodawcę bądź wpływ z tytułu stypendium dokonany przez uczelnię wyższą bądź wpływ z tytułu renty lub emerytury dokonany przez ZUS lub łączna kwota wpływów w październiku, listopadzie i grudniu 2016 r. wynosiła mniej niż 500 PLN w każdym z tych miesięcy". Wniosek z ostatniej części zdania jest prosty, że wystarczyła suma przelewów ze swojego rachunku w innym banku na konto T-Mobile w łącznej wysokości 500 zł chociaż w jednym z miesiącu ostatniego kwartału 2016r. po to np, aby spłacić zadłużenie na karcie kredytowej (dla konta Premium zakupy kartą kredytową właśnie na kwotę 500 zł dają największą premię) a już taka osoba nie załapie się na promocję opisywaną w tym artykule.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A niby to dlaczego się nie załapie? Wystarczy spełnić 1 warunek, a drugi niekoniecznie, gdyż jest spójnik lub, a nie i. Czyli nie ma tu warunków do spełnienia łącznego.

   Usuń
  2. Przecież w regulaminie jest spójnik "i" a nie "lub".

   Usuń
  3. T-mobile U.B w dniu 18.01.2017r. zmienił spójnik rozłączny "lub" na łączny "i". Wniosek, że przyznali się do błędu.

   Usuń
 3. No chyba,że zadłużenie z karty spłaca się bezpośrednio na rachunek karty kredytowej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Polcan a jak już się ma kartę kredytową to trzeba dodatkowo wyrabiać kartę debetową, żeby zrobić ten obrót 500 pln?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie trzeba, o tym właśnie mowa w drugim artykule na FpG.

   Usuń
 5. Czy jeśli dopiero za łoże konto Premium i będę miał wpływy miesięcznie 2000 dostane te 50 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jak w artykule będzie premia:
   - w całości jednorazowo, jeżeli będzie to płatność od pracodawcy
   - w trzech transzach, jeśli sam sobie zrobisz co miesiąc taki wpływ
   w obu przypadkach trzeba dodatkowo dokonać płatności kartą według zasad opisanych w artykule.

   Usuń
  2. Ale w regulaminie pisze:Promocja jest dostępna dla Klientów T-Mobile Usłu
   gi Bankowe, którzy posiadają aktywny Rachunek na kt
   óry w grudniu 2016 nie
   wpłynęło wynagrodzenie.Wiec to nie jest dla nowych klijentów

   Usuń
 6. Polcan w regulaminie, który zamieściłeś pod koniec artykułu jest taki zapis w paragrafie 3
  "3)Karta– karta płatnicza debetowa wydana do Rachunku."
  To jak to jest musi być karta debetowa czy może zamiast niej być karta kredytowa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem. Jestem wykluczony z tej promocji, bo zrobiłem przelew w grudniu, więc nawet nie mam możliwości tego przetestować.
   Gdybym miał możliwość, to dla pewności zrobiłbym wymagane płatności debetówką, bo dokonanie trzech płatności to żaden problem, a potem dalej płacił tylko kredytówką.

   Usuń
 7. W dniu dzisiejszym po raz pierwszy pokazało mi się w T-mobile U.B. podczas logowania do bankowości internetowej okno powitalne z propozycją przystąpienia do promocji Bonus za wynagrodzenie dla klientów T-mobile Usługi Bankowe. W związku z tym kliknąłem, że "Zgadzam się". Po tym kliknięciu zostałem przekierowany na swoje Konto Freemium. Mam nadzieję, że przystąpiłem do tej promocji.

  OdpowiedzUsuń