wtorek, 31 stycznia 2017

50 zł aktywację numeru w nju z możliwością zerwania kiedy chcesz


Kilka lat temu opisywałem na blogu ofertę nju mobile, w którym do zgarnięcia było 50 zł. Skorzystałem z niej, bo oferta była nie tylko fajna, ale dodatkowo można było nie tylko łatwo zgarnąć pięć dych, ale też w dowolnym momencie wyjść bezkarnie.

I jakoś zostałem do dziś, gdyż nie mam jakoś zastrzeżeń. Oferta z możliwością zgarnięcia 50 zł znów wraca, teraz owe 50 zł można wykorzystać na zakupy w Żabce lub Freshmarket


Promocja ma potrwać do 10 lutego 2017 lub do wyczerpania voucherów. W sumie jest ich niewiele, bo tylko 4000 sztuk, przy czym każdy Abonent otrzyma dwa vouchery po 25 zł. Będą one ważne do 31 sierpnia 2017.

Kto może skorzystać? Jak zwykle zawsze mogą skorzystać nowi, ale także i obecni klienci zastrzeżeniem, że musi to być klient indywidualny. Służy do tego jak zwykle dedykowany link, gwarantujący przyznanie premii.

Tutaj aktuwujesz numer w nju z 50 zł voucherem do Żabki lub Freshmarketu

Do wyboru mamy:

1. Ofertę z rachunkiem


W zasadzie wszystko wyjaśnia powyższy obrazek. W zależności od potrzeb możemy wybrać ofertę od 9 zł dla zwolenników smsowania wysyłania mmmsów do 39 zł dla tych co lubią mieć wszystko bez limitu.

2. Oferta nju internetowyKto częściej używa tabletu, laptopa czy routera może wybrać inny wariant zwany nju internetowy. Na start mamy 40 zł za 29 zł na miesiąc, ale możemy wybrać usługę o nazwie 'im dłużej, tym lepiej'. W tym przypadku jeśli nie będziemy używać internetu to nie zapłacimy.

Tutaj aktuwujesz numer w nju z 50 zł voucherem do Żabki lub Freshmarketu

Bez wątpienia najlepszą zaletą oferty jest fakt, że możemy z niej zrezygnować kiedy chcemy. Można więc  po prostu zgarnąć premię i zrezygnować z usługi nju.

Regulamin promocji zakupy z nju

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz