środa, 11 stycznia 2017

240 za Spotify oraz 200 zł do empik.com za darmową kartę w Citi


Lawina promocji z kartą Citi ruszyła w tym roku na dobre. Oferta z telefonem LG K8 jest flagową propozycją Citi, nie każdy jednak chce mieć nty telefon czy też lubi bawić się w sprzedaż zgarniętego smartfona na allegro.

Dla innych są inne oferty. Propozycję dla pań przedstawiłem wczoraj, mają one do wyboru albo voucher na 400 zł do perfumerii Douglas albo 10% cashback do 250 zł wraz z roczną prenumeratą magazynu Twój Styl i Pani. Szczegóły znajdziecie w osobnym artykule.

A panowie? Dla panów jest nieco inna oferta z ekartą prezentową na 200 zł do empik.com oraz zwrot opłaty za 12 miesięcy abonamentu Spotify Premium. I jak w przypadku wszystkich nowości oferta dotyczy także tych co zamknęli karty w 2014:)

Oferta dla fanów Spotify i empiku

Od tego roku definicja nowego klienta uległa znacznej zmianie. Od tego roku z oferty karty Citi mogą korzystać także wszyscy, którzy mieli tu kartę przed 1 stycznia 2015. Wykluczeni są tylko ci, co mieli tu kartę od początku 2015 roku.

Tutaj założysz kartę w Citi z 240 za uruchomienie Spotify oraz 200 zł do empik


Co trzeba zrobić by zdobyć wspomniane bonusy za założenie darmowej karty? Oprócz rzecz jasna oczywistego faktu, że posiadamy dochody na poziomie 1200 zł oraz mamy 21 lat, takie bowiem wymagania stawia Citi dla chętnych na kartę kredytową.

1. 240 zł za Spotify Premium
Spotify to serwis muzyki cyfrowej, który zapewnia dostęp do milionów utworów. Więcej można przeczytać tutaj, zaś fani muzyki za miesięczny dostęp płacą tutaj 19,99 zł miesięcznie. Z kartą Citi dostęp będzie jednak darmowy - wystarczy:
  • raz zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej
  • podłączyć kartę do osobistego konta Spotify i dokonać pierwszej opłaty za subskrypcję konta Spotify Premium przy pomocy karty
za powyższe dwie czynności bank przekaże nam 240 zł na rachunek karty


2. 200 zł do empik.com
Aby otrzymać dodatkowo ekartę prezentową na 200 zł do empiku, należy spełnić warunki podane dla Spotify opisane w punkcie pierwszym oraz dodatkowo dokonać dwóch kolejnych miesięcznych opłat za subskrypcję Spotify. Płatność musi oczywiście odbyć się za pomocą karty.


Jak zwykle do wyboru mamy dwie karty. Polecam oczywiście bezpłatną kartę Citi Simplicity. Szczegóły co do zalet obu kart bank przedstawia powyższy obrazek. Druga karta World MasterCard ma co prawda wiele zalet jak punkty na start oraz rabaty u partnerów, ale jest niestety płatna.

Jak widać oferta nie jest dla każdego, nie każdy bowiem używa Spotify czy robi zakupy w empiku. Wszystko ma swoją alternatywę, niektórzy mają jednak swoje przyzwyczajenia i jeśli akurat ktoś lubi Spotify i empik ma możliwość zgarnięcia z 440 zł w bardzo prosty sposób.

Tutaj założysz kartę w Citi z 240 za uruchomienie Spotify oraz 200 zł do empik

Więcej fanów znajdzie się zapewne na opisany w poniedziałek telefon LG K8, ale ten gadżet nie jest tak łatwo dostępny. Co ciekawe posiadacze telefonów Citi mogą zarobić dodatkowo jeszcze w inny sposób kolejne 200 zł, ale o tym dziś na FpG.

Regulamin promocji 240 zł za aktywowanie Spotify i 200 zł do empik.com

2 komentarze: