środa, 18 stycznia 2017

Odbierz 50 zł premii za lokatę w Toyota bank


Przypominajka dla zabieganych. Wspomniałem o tym co prawda w komentarzach, ale te szybko znikają w natłoku kolejnych, więc warto przypomnieć oficjalnie: jest już do odbioru premia za lokatę.

Mowa o promocji zgarnij premię jaka była w ubiegłe wakacje w Toyota bank. Warto więc sprawdzić swoje maile w poszukiwaniu informacji od organizatora. W razie jego braku warto zajrzeć do skrzynki spam, gdzie niekiedy lubią lądować ważne informacje.
Gdyby i tam nie było informacji o premii, wówczas warto napisać reklamację do organizatora. Praktycznie zawsze się zdarza, że kilka osób z różnych powodów nie dostała informacji, mimo iż spełniły one wszystkie warunki.

Przypominam, że kto znajdzie info o premii i kliknie w link nie musi panikować, że nie zna hasła. Wystarczy kliknąć na przypomnij hasło, a przyjdzie ono natychmiast na naszego maila. Bez problemu więc można się zalogować do organizatora celem uzupełnienia swoich danych do przelewu premii.

Warto oczywiście przetrzymać dalej konto w Toyota bank. W chwili obecnej trwa kolejna akcja za którą dostaniemy niebawem kolejne 50 zł. A szykowane są kolejne akcje specjalne z lokatą z bonusem, co w dobie kiepskich lokat wygląda coraz atrakcyjniej.

3 komentarze:

 1. Dzień dobry,
  niestety ja będę musiał pisać reklamację.
  Co gdzie jak?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jutro Ci podam mail na który trzeba się zgłosić.

   Usuń
  2. Zgodnie z informacjami w Regulaminie, reklamacje należy wysyłać na: lokata130@bankzpremia.pl
   Moja już poszła i dostałem też odpowiedź: mam czekać na weryfikację w banku. Przerabiałem to już też niestety we wcześniejszej akcji. Sprawa została załatwiona pozytywnie, ale czekałem na decyzję ponad 2 tygodnie.

   Usuń