wtorek, 10 stycznia 2017

10% cashback oraz roczna prenumerata Twój Styl i Pani za darmową kartę w Citi


Citi rozpoczyna znów atak z różnymi bonusami dodawanymi do swojego sztandarowego produktu czyli karty kredytowej. O odświeżeniu popularnej oferty z telefonem LG K8 pisałem już na FpG, teraz czas na kolejne oferty.

A te są kierowane praktycznie dla każdego. Warto na wstępie przypomnieć, że od nowego roku Citi pozwala wrócić po kartę także wszystkim tym co zamknęli kartę w 2014:) Według obecnej definicji nowy klient to taki co nie miał tu karty od 1 stycznia 2015.

Warunki do zgarnięcia premii są banalne


Jedną z najciekawszych ofert jest możliwość uzyskania już nie 5% lecz nawet 10% cashback. A jakby tego było mało, dodatkowo dodawana jest roczna prenumerata dwu czasopism.

Link do założenia karty Citi Simplicity z 10% cashback i zwrot prenumeraty

Czasopisma to Twój Styl oraz Pani, a więc jest to raczej oferta skierowana do płci żeńskiej. W sumie do zyskania jest 250 zł z tytułu cashback oraz 182 zł tyle bowiem kosztuje prenumerata. Nawet jak ktoś nie czyta tych gazet, to i tak 10% cashback może być dobrą zachętą.

Warunki są osobne dla każdej z premii i tak:

1. Dla prenumeraty - jedna transakcja kartą + jedno logowanie
Warunek otrzymania 12 egzemplarzy Twój Styl oraz 12 egzemplarzy Pani jest praktycznie żaden. Wystarczy raz zalogować się albo do bankowości internetowej, albo do bankowości mobilnej. Ważne by jedno z tych logowań odbyło się 30 dni od podpisania umowy.

Dodatkowo należy dokonać jednej płatności kartą. Nie jest ważne na jaką kwotę, więc może to być dowolny zakup. Nie należy tego mylić z płatnością za rachunki, co umożliwia karta w Citi i jest dodatkową zaletą kart. Musi to być zwykła płatność za zakupy.


2. Dla 10% cashback - płatność przez 3 miesiące
W drugim przypadku nazwa mówi sama za siebie. Dostaniemy 10% zwrotu za zakupy, a więc po prostu trzeba płacić kartą. Nietrudno też obliczyć jaką kwotę trzeba wydać, by zgarnąć całość premii.

Rachunek można zrobić w głowie i otrzymać 2500 zł. Nie trzeba jednak takiej kwoty wydawać w jednym miesiącu, bank daje nam na to nawet 3 miesiące od momentu podpisania umowy o kartę.

Warto przypomnieć, że dla kobiet także jest jeszcze oferta karty z 400 zł na zakupy do sklepu internetowego, perfumerii Douglas. Ta oferta kończy się jednak znacznie szybciej bo już 31 stycznia 2017.

Tutaj znajdziesz kartę z voucherem na 400 zł do perfumerii Douglas 

Wybór jak widać jest dość duży. O kolejnych ofertach, tym razem skierowanych bardziej dla panów, będzie mowa w kolejnych artykułach. 

Regulamin nowej promocji 10% cashback oraz prenumerata roczna Twój Styl i Pani

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz