wtorek, 12 lipca 2016

Voucher 200 zł na 10 przejazdów iTaxi w całej Polsce w kolejnej promocji


Citi można przyznać zdecydowanie pierwsze miejsce za ilość promocji dotyczących bardzo dobrej zresztą karty kredytowej. A że to produkt, który warto polecić, to warto przyjrzeć się ofertom, które są do dyspozycji.

Lipiec przyniósł istny wysyp ofert, jakich do tej pory nie było. Po czerwcowym voucherze na 400 zł do sklepu komputerowego morele.net, w lipcu zobaczyliśmy voucher na 400 zł do sklepu typu dom i ogród jakim jest nexterio. Ostatnio zaś dołączyła oferta telefonu LG. o wartości 549 zł.

Jakby tego było mało pierwszej dekadzie lipca pojawiła się jeszcze jedna oferta z bonusem 200 zł na iTaxi. Najnowsza oferta potrwa krócej o miesiąc od pozostałych bo tylko do końca wakacji. I warunki są zdecydowanie łatwiejsze niż te dla opisanego w piątek telefonu.


Mam wrażenie, że Citi się zapętliło i wpadło we własne sidła. Rozpaczliwie poszukuje sposobów na promowanie swojej dobrej karty, która na dobrą sprawę nie wymaga nawet zachęty w postaci wymienionych wyżej bonusów. Wszak karta Citi Simplicity już za samą swoją darmowość zasługuje by ją mieć, nie mówiąc o darmowych przelewach z rachunki

Niestety  upartość w postaci wykluczania osób, które miały tutaj kartę po 1 stycznia 2014, powoduje, że karta sprzedaje się słabo, więc bank wymyśla serię promocji z różnymi voucherami. A skoro bank daje bonus do i tak dobrej oferty, to można tylko pozazdrościć tym, którzy  nie są wykluczeni.

Tutaj założysz kartę kredytową Citi z voucherem do iTaxi na 200 zł


Ile jeszcze promocji tych kart zobaczymy?

Zaletą oferty jest fakt, że warunki zdobycia vouchera na 200 zł są znów banalne i identyczne jak w przypadku pozostałych voucherów. 
  • trzeba jeden raz zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej
  • dokonywać zaledwie jednej transakcji kartą przez okres 12 miesięcy
Co mamy w zamian? Voucher elektroniczny do wykorzystania podczas przejazdów z iTaxi. Ściślej będziemy mieć możliwość skorzystania z 10 przejazdów o wartości 20 zł każdy i będzie on wysyłany poprzez bankowość internetową CIti w drugim tygodniu kolejnego miesiąca.

Tutaj założysz kartę kredytową Citi z voucherem do iTaxi na 200 zł


Należy jednak podkreślić, że jeśli zapomnimy raz się zalogować lub raz na miesiąc nie zapłacimy kartą, to bank wlepi nam karę w wysokości 200 zł. Świadomym posiadaczom kredytówek to raczej nie grozi. W końcu kredytówki bierzemy nie tylko dla bonusów, ale ze względu na darmowy okres grace period.

Dzięki temu karty kredytowej można używać i żyć na koszt banku, pamiętając o terminach spłat, które bank i tak podaje w bankowości internetowej. A sprawdzając te terminy z automatu spełniamy warunek logowania. Oferta ważna do 31 sierpnia 2016.

Regulamin voucher iTaxi na 10 przejazdów iTaxi o wartości 20 zł każdy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz