środa, 27 lipca 2016

300 zł premii za 7 płatności kartą kredytową w T-Mobile


Promocji bankowych jest tyle, że nie da się skorzystać ze wszystkich jednocześnie. Zwykle wybieramy tylko te, które najbardziej rzucają się w oczy. Inne nieco mniej ciekawe odchodzą w cień i  w natłoku kolejnych zapominamy o nich.

Tak było z opisywaną jeszcze w maju ofertą 300 zł premii za kartę kredytową - ale nie we wszędobylskim Citi, lecz T-Mobile. Wtedy jednak bardziej zaciekawiła mnie oferta mBanku z Money Manii, gdzie za jeden przelew dawano 100 zł

Cóż kierując się ofertami patrzymy przede wszystkim na czas trwania promocji i jeśli któraś trwa będzie jeszcze kilka miesięcy, to odkładamy na później. Warto więc robić przypominajki, wtedy gdy już mało kto o nich pamięta, a zbliża się deadline.

Tym razem o promocji karty kredytowej w TMUB przypomniał mi w mailu Przemek . Z przypomnieniem trafił idealnie, bo karta kredytowa jest mi potrzebna od zaraz, a na Citi jak doskonale wiemy nie ma co liczyć. 

Dla tych co nie mogą skorzystać z ofert Citi
Tutaj do zgarnięcia mamy 300 zł za 7 przelewów rozbitych na 3 miesiące. Całkiem nieźle jak na start. Skorzystałem właśnie z polecenia Przemka, zaś w podzięce za przypomnienie publikuję jego artykulik.


Stali czytelnicy bloga znają ofertę banku Citi Handlowego, czyli dla każdego coś miłego. Dla przypomnienia, obecnie chętny wyrabiając kartę kredytową banku Citi Handlowy, ale pod warunkiem, że nie miał tu karty od początku 2014 r., może otrzymać: voucher 400 zł do wykorzystania w Empiku, nexterio.pl lub na morele.net, czy telefon LG K8 LTE. Zebrane je tutaj.

Jeśli jednak nie spełniasz głównego warunku (w ostatnich 3 latach korzystałeś z oferty Citi Handlowego), a chcesz w łatwy sposób zarobić 300 zł. i kartę mieć za darmo do końca marca 2017. (jeśli wcześniej z niej nie zrezygnujesz), to może skusisz się na kartę kredytową T-mobile banku. 

Wystarczy założyć ją korzystając z linku przesłanego przez osobę polecającą (jeśli ktoś mi poda swój adres mailowy, prześlę takowy link) i do 40 dni od złożenia wniosku zrobić nią
 • min. 1 transakcję bezgotówkową i jest pierwsza stówa, 
 • w następnym miesiącu min. 3 transakcje i kolejna stówa
 • w trzecim miesiącu jak w poprzednim min. 3 transakcje i ostatnia już 3 stówka
Komu to odpowiada, proszę podawać swoje maile, a polecę kartę. Tylko tak można skorzystać z tej promocji. Został na to tylko sierpień. Mam kartę z polecenia, sam przeszedłem całą procedurę i wszystko działa, stąd mogę spokojnie polecić! A komu szybko pójdą formalności z założeniem karty może zacząć ją polecać znajomym, zarabiając za każde skuteczne polecenie do końca sierpnia kolejne 100 zł :) 

Zainteresowani promocją mogą pisać po polecenie na marszr1@gmail.com

Regulamin promocji Poleć znajomemu kartę kredytową TMUB

9 komentarzy:

 1. Z TMUB trzeba uważać. Od maja czekam na kartę dwie podpisane umowy bo... naraz dokumenty nie te to zaginęły była promocja na darmowy przelew to przetrzymywali ludzi do końca promocji. Jeżeli potrzebujesz karty na szybko to odradzam

  OdpowiedzUsuń
 2. Próbowałem skorzystać z oferty karty kredytowej TMUB w czerwcu. Złożyłem internetowo wniosek, dołączyłem skany dowodu (te same których używam od 2 lat przy zakładaniu innych kont - i nigdy nie było problemów) - odpisali że na skanach obcięty jest róg dowodu (nie jest). Zrobiłem ponowne skany - także nie przyjęli - wg nich są nieczytelne. Cóż... może rozpatrujący moje wnioski pracownicy powinni udać się do okulisty?

  OdpowiedzUsuń
 3. Widać próbują zniechęcić, ale warunki promocji są proste do spełnienia, więc nie trzeba się poddawać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wniosek już złożyłem. Jakie będą tego skutki dam znać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pytanie do użytkowników kk w TMUB
  O co chodzi z darmowym i bezprowizyjnym przelewem. Jeśli ja przeleję kasę z karty na konto, to bank pobiera 4%, jak zlecę to bankowi to jest darmowe i bezprowizyjne.
  Rzekomo jednak bank pobiera 5 zł za każde 500 zł. Informacja trochę sprzeczna, którą podaje konsultant, do weryfikacji u czynnych użytkowników.

  OdpowiedzUsuń
 7. darmowy i bezprowizyjny przelew był tylko dla osób, które założą KK do 30 czerwca...

  OdpowiedzUsuń
 8. Moja żona złożyła wniosek o kartę z mojego polecenia niestety otrzymała sms z banku że limitu nie przyznano a posiada stałą pracę i nie małe dochody, dziwne to wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 9. Pytanie, gdzie jest napisane, że karta kredytowa zwolniona jest z opłaty do końca marca 2017r.

  OdpowiedzUsuń