środa, 20 lipca 2016

Jak zdobyć premię za wypłaty obcymi kartami z bankomatów WBK


To że WBK daje możliwość posiadania 6 kont ze świetnym oprocentowaniem, o czym pisałem wczoraj na FpG, to ewenement na rynku. Poczekajmy jednak do końca miesiąca czy faktycznie stawka na wszystkich będzie 4%.

Okazuje się, że to nie jedyny sposób by zarobić w tym banku. Trwa tutaj inna ciekawa promocja, która kojarzy się z zarabianiem na bankomatach w BOŚ. Sposób jest bowiem podobny: bank będzie nagradzać za wypłacanie gotówki z bankomatu, ale obcymi kartami czyli nie kartami z WBK.

Promocja potrwa do 31 lipca 2016. Nie jest jednak tak jak było w przypadku BOŚ, że każdy dostawał za jedną wypłatę złotówkę. Dostaną tylko najszybsi wyjadacze wisienek, zaś może być ich tyle ile jest nocy w baśniach arabskich.

Ściślej będzie tak:
 • 1000 nagród pocieszenie po 50 zł
 • 1 nagroda główna 500 zł dla rekordzisty
Chodzi bowiem o to, by wypłacać jak najwięcej razy kasy z bankomatu w terminie do 31 lipca. Musi to być karta inna niż WBK, zaś bankomat musi należeć do WBK.

Warunki są więc w miarę banalne dla wisienkowiczów. Gdy była promocja w BOŚ, nie było problemu zrobić pod rząd 15 wypłat, były to jednak wypłaty gwarantowane premią. Tutaj musimy się zmieścić wśród 1001 najaktywniejszych.

Niestety musi to być bankomat BZ WBK
 
Jak dla mnie ostatni warunek wypłat w bankomacie WBK jest zaporowy. W najbliższym otoczeniu mam tylko bankomaty PKO raz ING, więc by brać udział w zabawie, musiałbym jechać specjalnie do miejsca, gdzie jest bankomat Banku Zachodniego.

Jeśli jednak ktoś z Was ma blisko do bankomatu WBK, może brać udział w zabawie. Sprawdźcie jednak, czy wasza karta ma nieograniczone darmowe wypłaty z obcych bankomatów. Bez sensu byłoby brać udział w zabawie i przez swoją nieuwagę wyjść na tym na minus.

Możliwe, że zgarnąć można więcej niż 50 zł, jeśli zarejestruje się kilka kart. BOŚ pozwalał na 3 różne karty, tutaj nie ma limitu ilości kart. Listę zwycięzców bank opublikuje pod koniec wakacji. Życzę Wam zatem wygranej, lub kilku wygranych. Rejestracji dokonać można tutaj.

Na marginesie fakt, że nie trzeba być posiadaczem konta w WBK wskazuje na to, że bank w ten sposób może zbierać dane kontaktowe obcych osób, które nie posiadają konta w WBK i ma od nich zgody na reklamę. 

Ciekawostką może być fakt, że WBK zarabia na tym i to dość sporo. Za jedną wypłatę kartą z innego banku pobiera prowizję 1,20 zł. Biorąc pod uwagę hurtowe wypłaty chociażby po 15 dziennie na głowę, jest to sposób na generowanie dodatkowych przychodów.

Regulamin Promocji wypłaty gotówki w bankomatach

2 komentarze:

 1. Coś się zdanie ucięło u mnie:
  "Bez sensu byłoby ..."

  Sporo ludzi nabiło już po kilkaset transakcji, bo promocja już trochę trwa, także trzeba liczyć ewentualnie, że da się załapać na 50zł.

  Powodzenia. Ja mam bankomat minutę od domu to kilka transakcji zrobię.

  Pozdrawiam
  TomL

  OdpowiedzUsuń
 2. to chyba lepsze od pokemon GO, zamiast łapać pokemony, łapać bankomaty :))

  OdpowiedzUsuń