czwartek, 28 lipca 2016

5% cashback w nowej wersji na dwóch kontach Freemium i Premium w TMUB


Przypomniana wczoraj fajna promocja kredytówki w T-Mobile została wstępnie omówiona na FpG wraz z kontem oferującym cashback na poziomie 5%. Od tamtej pory konto uległo zmianie, warto więc omówić co się tutaj zmieniło.

Oferta 5% cashback w T-Mobile omawiałem w maju. Od czerwca jednak dawne konto zostało zamienione na Freemium. Zmieniły się też warunki przyznania premii. Na chwilę obecną można zgarnąć 15 zł lub 25 zł cashback na miesiąc.

Niby niewiele, ale i tak lepiej niż konta, które nie dają zwrotu za zakupy wcale. A skoro zakupy robimy codziennie bez względu na posiadane konto, warto mieć takie, które będą zwracały jakąkolwiek kwotę na nasze konto.

Chociaż T-Mobile należy do Aliora, to jednak warunki dotyczące nowego klienta są o wiele łagodniejsze niż u melonika. W zasadzie skorzystać z promocji może każdy dla konta Freemium i z dwoma wyjątkami uczestników promocji konta Premium.

Czym różnią się te konta? 

180 zł cashback na rok za Freemium

Konto Freemium
We Freemium można zdobyć mniejszy cashback bo tylko 15 zł na miesiąc, ale też warunki są łagodniejsze. Musimy wydać w miesiącu minimum 200 zł by zdobyć tę jakąkolwiek premię. Wydanie 200 da 10 zł zwrotu, więc dopiero kwota 300 zł jest optymalna. Za wydanie większej sumy nie ma zwrotu i nie przenosi się ona na kolejny miesiąc. W skali roku daje to cenne 180 zł.

Tutaj założysz konto Freemium z 5% cashback - 15 zł na miesiąc kw T-Mobile


300 zł cashback na rok za Premium
Konto Premium
W przypadku konta Premium możemy zdobyć o 10 zł więcej, ale za to wydać musimy dużo więcej. Ściślej za wydane aż 500 zł możemy zdobyć 25 zł. Oferta wydaje się więc mniej ciekawa, ale jak ktoś wydaje większe kwoty, może wybrać też większy cashback. Po roku zaoszczędzimy w ten sposób 300 zł.

Tutaj założysz konto Premium z 5% cashback - 25 zł na miesiąc w T-Mobile

Warto tutaj zaznaczyć jakie transakcje nie wchodzą w rachubę, gdyż część zakupów nie jest objęta cashbackiem. Są one zebrane poniżej.
 
Za te transakcje cashbacku nie będzie


Jak widzimy są to raczej mało istotne ograniczenia. Te podstawowe czyli markety, gdzie praktycznie każdy codziennie robi zakupy są wliczane do promocji dzięki czemu ofertę można uznać za godną uwagi.

Zamierzam złożyć dziś wniosek na Freemium, gdyż 500 zł to zbyt wygórowane wymaganie. W jednym miesiącu wydać je łatwo, ale w nie w każdym, a w takim przypadku nie będzie przyznawana premia. Są jakieś pułapki na Freemiaków?

Regulamin promocji Zwrot za zakupy dla klientów TMUB

15 komentarzy:

 1. Trochę to nie jest tak, jak napisałeś. Aby zdobyć 15 zł na koncie Freemium należy wydać kartą 300 zł. Zwrot wynosi zawsze 5%, a 200 zł to kwota minimalna, aby jakikolwiek zwrot otrzymać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To wynika z prostego przelicznika 200*0,05=10 zł.
   Istotna jest informacja o kwocie minimalnej by dostać premię.

   Usuń
 2. Czy tą kartą kredytową można płacić za usługi typu dostawa gazu, tv sat. żeby za te płatności również otrzymywać cashback? Jeśli te płatności byłyby zaliczane to uzbieranie kwoty 500 zł za zakupy kartą byłoby łatwiejsze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawostka: kurierem dla TMUBa nie jest InPost:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Glowna zmiana to wylaczenie oplacania rachunkow np. przez sprytnegobilla i dlatego lepiej pozostac przy wersji free, ktora nie ma oplaty, jedynie za karte, ale 200zl to mozna wydac. Do tej pory mozna bylo latwo wyrobic max limit placac rachunki, od sierpnia juz nie.
  W ofercie Aliora jest jeszcze konto zakupowe ze zwrotem do 400zl ale z platna karta (3% zwrotu za spozywke i supermarkety).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie w ofercie Aliora, a tam jak pamiętam, nie można wracać.

   Usuń
  2. Co rozumiesz, że nie można do Aliora wracać?

   Miałem tam konto bodajże na początku przy ofercie "overtnight" na chyba 9%.
   Zamknąłem.
   Potem była jakaś niezła oferta lokat coś koło 4,5% - bez konta - skorzystałem.
   Potem założyłem konto, żeby otworzyć lokatę na 4%, która była takim wabikiem.
   Chyba, że co innego miałeś na myśli.
   Obecnie nie mam nic, bo nie znalazłem nic dla siebie.

   Pozdrawiam
   TomL

   Usuń
  3. To, że wszelkie promocje są tylko dla nowych. Przynajmniej tyle pamiętam, że każda opisywana przeze mnie oferta miała taki haczyk.
   Na domiar złego większość ofert Aliora w przypadku kont ma dodatkowy wymóg przelewania wynagrodzenia od pracodawcy, co też jest dla większości nie do przyjęcia. Jeśli się mylę to mnie popraw.

   Usuń
  4. Akurat przy koncie ze zwrotem 3% jest wymog przelewania wynagrodzenia/emerytury, ale samo konto jest dla wszytkich niezaleznie czy byles ich klientem czy nie.

   Usuń
  5. Ja założyłem Konto Wyższej Jakości - chyba tak się nazywa -z gwarancją niezmienności przez 5 lat i mimo, że wracałem do Aliora, to lokatę na 4% chyba na 2 miesiące mogłem założyć.

   Może w innych promocjach jest wymóg bycia nowym. Tam dla bezpłatności konta (karty nie brałem) wystarczał przelew na 2500zł od siebie.

   Pozdrawiam
   TomL

   Usuń
  6. Jak widzę będę się musiał uważniej przyjrzeć ofertom Aliora. Bo być może przeoczyłem coś ciekawego stawiając znak równości między neoBankiem i melonikiem.

   Usuń
 5. Kolejna ciekawostka dla zainteresowanych kontem Freemium lub Premium. Expresowa obsługa, firmą kurierską jest DHL. Wczoraj wypełniłem wniosek z linku w artykule, dziś już przesyłka doręczona:) Ale uwaga - DHL nie dzwoni i nie umawia się na telefon, przyjeżdża jak im pasuje.

  Przy WBK czas od wypełnienia wniosku do dostarczenia wniosku, przy dwóch nieodebranych połączeniach wyniósł... tydzień. Według informacji kuriera od sierpnia oddział obsługujący mój region idzie do likwidacji.

  OdpowiedzUsuń
 6. Polcan: nie ma tu wymogu przelewania wynagrodzenia na konto.

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy Ktos wie ile maksymalnie mozna miec kont Freemium lub Premium z mozliwoscia korzystania z 5% cashback'u. Słyszałem że Ktos sie pochwalil że ma 2 i w jednym drugim korzysta ze zwrotu 5%.

  OdpowiedzUsuń