środa, 13 lipca 2016

60 zł na start w III edycji polecam bank oraz dodatkowe premie bez limitu


Dziś na FpG omawiam dość nietypową lokatę mobilną na 3.50%, którą można wielokrotnie odnawiać. To jedyny taki przypadek w bankach, żeby lokatę promocyjną można było założyć i to kilkakrotnie, więc w rankingu lokat trzeba będzie umieścić dopisek: odnawialna.

Choć w tym tygodniu raz kolejny raz zamknąłem konto w mBanku, nie będę tego robić z Millennium. To o wiele lepszy bank, gdzie przedłużono atrakcyjną stawkę konta na 2,70% którą można wykorzystać na zmianę z ZOŚKĄ PRO uważając na pułapkę omówioną tutaj

Do końca lipca trwa trzecia edycja programu poleceń w Millennium, więc do powyższych bonusów należy dopisać kolejny. A że fajne konto z darmowymi bankomatami na całym świecie polecić warto, niżej omówienie nowej edycji Polecam bank.

Fajne jest nie tylko konto w Millennium

Standardowo wziąć udział mogą tylko osoby, które nie miały tutaj konta od 1 kwietnia 2015. Bank pozostaje nieugięty już od dłuższego czasu i nie zmienia tej daty, kto jednak spełnia warunek może czytać dalej.

Tutaj założysz konto w Millennium z mojego polecenia

Powyższy link polecający możecie wykorzystać do 31 lipca, kolejny miesiąc zaś macie na spełnienie na warunków przyznania nagrody w wysokości 60 zł. Widzimy je na poniższym obrazku.


Łatwe warunki zgarnięcia premii

Warunki nie są trudne, wystarczy wydać kartą lub BLIKiem kwotę taką jak nazwa konta czyli 360 zł w terminie do 31 sierpnia 2016. Tyle wystarczy by uzyskać premię powitalną. 

Oczywiście od razu można zacząć korzystać z omówionej dziś na FpG niekonwencjonalnej lokacie mobilnej rozszerzona rzeczywistość na 3,50% i robić to wielokrotnie, skoro bank na to pozwala. Warto też skorzystać z konta oszczędnościowego na 2,70% ze stawką gwarantowaną przez 3 miesiące.

Można też polecać konto innym osobom. Za każdego poleconego bank płaci 100 zł i tym razem nie ma limitu jak w poprzedniej edycji do 1420 zł. Polecać możemy dowolnej liczbie osób, limitem jest tylko czas promocji, ta bowiem dla polecającego kończy się w połowie wakacji.

Dla nowych ważna informacja. Bank standardowo daje nam ubezpieczenie karty debetowej. Warto je anulować, bo tylko pierwszy miesiąc jest darmowy, a potem ta usługa jest płatna. A przecież nie po to zakładamy konto w banku.

 
Jedno z najlepszych kont na rynku


Konto jest banalne w utrzymaniu. Aby było całkowicie darmowe wystarczy tylko jeden przelew choćby i własny, lub wpłata w kasie na kwotę 1000 zł oraz jedna płatność kartą na dowolną kwotę. To się nie zmieniło od początku istnienia bloga:)

Regulamin promocji Polecam bank Millennium III edycja

6 komentarzy:

 1. Co to za pułapka ?
  Nie podlinkowało Ci się.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dotyczy rotacji środków by załapać się na promocyjną stawkę. Omawiałem to w lutym, więc warto przypomnieć dla nowych.
   Już podlinkowane.

   Usuń
 2. A jak trafić w totka szóstkę

  OdpowiedzUsuń
 3. czy by zalozyc konto konieczna jest wizyta w placówce ?? bo po podaniu podstawowych danych wysyla mnie od razu do banku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie sądzę, zakładałem kilkakrotnie konto w Millennium i nigdy nie była potrzebna wizyta w placówce.

   Usuń
  2. A ja po wypelnieniu 1 strony tzn podaniu imienia nazwiska maila peselu zostaje przekirwoany na strone z napisem:
   Jeśli chcesz kontynuować udaj się do najbliższego oddziału banku.

   Lipa totalna bo do banku nie chce mi się biegac. Nie wiem czy moje dane sa dla nich dziwne czy co ale nigdy nie byłem klientem banku millenium wiec nie wiem o co biega - może ktoś miał podobnie??

   Usuń