piątek, 13 maja 2016

W kupie siła czyli szansa na lepsze konto i smartwatch Sony


O tym jakie dziś mamy konta, każdy czytelnik bloga doskonale wie. Do każdego z nich można mieć jakieś ale, jakieś większe lub mniejsze zastrzeżenia, bowiem banki lubują się w podkręcaniu wymagań i testowaniu wytrzymałości oraz cierpliwości klientów.

Czy można zrobić coś jeszcze poza tradycyjną migracją oraz zmianą konta na inne w innym banku? Właśnie nadarza się taka okazja, bowiem rusza akcja mająca na celu zebranie jak największej liczby osób, które chcą mieć wpływ na to jak zrobić konto idealne.

Co więcej, biorąc udział w tej bardzo nietypowej akcji, mamy możliwość wygrania jednego z 55 smartwatch Sony SW2. Wystarczy jedynie wypełnić ankietę z naszymi preferencjami dotyczącymi konta.

Chociaż akcja dopiero się rozpoczęła, już zebrało się ponad 2500 tysiąca osób, bowiem na stronie miliony-polakow.pl można znaleźć licznik osób biorących udział w tej akcji. Licznik ciągle wzrasta i nic dziwnego, każdy bowiem chciałby mieć lepsze konto od tego jakie posiada obecnie.Co się więc wydarzy? Po zebraniu jak największej liczby osób, które wypełnią ankietę, będzie możliwość utworzenia rekomendacji dla banków co do opłat i funkcjonalności kont osobistych. 


Akcję wspiera dobrze nam znana comperia.pl wraz ze Związkiem Banków Polskich. Comperię znamy już doskonale z licznych akcji specjalnych, zaś ZBP ma zadbać o to, by nasze opinie były wysłuchane przez środowisko bankowe.

Trudno oczekiwać, by ta akcja faktycznie przyniosła w efekcie konto, które wszyscy uznaliby za idealne. Może jednak przynieść korzyści w postaci złagodzenia kont, które mają bardzo wygórowane warunki. Wszak banki patrzą na konkurencję i nieraz śrubują warunki swojego konta tylko dlatego, że w innych bankach jest podobnie, co widać doskonale po lokatach.

Ankieta potrwa do 30 czerwca 2016, zaś osoby biorące w niej udział mogą dodatkowo powalczyć o smartwatch. Jak?


Wystarczy dać odpowiedź na temat: Jak powinien nazywać się rachunek bankowy dopasowany do Twoich potrzeb i wyobrażeń. Można na to przeznaczyć maksymalnie 500 znaków, więc kto lubi takie wyzwania może spróbować swoich sił. Szczegóły znajdziecie w poniższym regulaminie.

Tutaj możesz wziąć udział w ankiecie Chcemy mieć wpływ na konto

Ciekaw jestem co wyniknie z tej akcji. Być może faktycznie powstanie jakieś fajne konto, na wzór konta Wymarzonego, do którego ankietę wypełnialiśmy rok temu. Szczególnie jeśli byłby dodatkowo możliwy cashback, którego tam zabrakło.

Regulamin akcji Miliony Polaków

1 komentarz:

  1. Akcja miliony-polakow.pl prowadzona przez comperia.pl torealna szansa na wyrażenie swojej filozofii bankowości na te czasy, jaka powinna być; to też w jakiejś mierze może zależeć od opinii wyrażonej w ankiecie.

    OdpowiedzUsuń