wtorek, 10 maja 2016

Ostatni dzwonek na 600 zł premii za konto w mBanku w Money Mania 5


Zgodnie z tradycją dziś przypominajka akcji specjalnej dla wszystkich osób, którzy zawsze z okazjami czekają na ostatnią chwilę. Tym razem do zabawy w rozdawanie premii za spełnienie banalnych warunków włącz się mBank, który do tej pory organizował sam swoje premiowanie eKonta.

To kolejna piąta już odsłona Money Manii i nie ukrywam, że pierwsza w której wziąłem udział. Jednocześnie zwracam uwagę na nietypową zagrywkę mBanku, który dopiero 4 maja wysłał uczestnikom Money Manii 5 informację jak nie stracić premii, o czym dziś na FpG.

mBank podkręca coraz bardziej atrakcyjność swojej oferty, zawsze jednak pozostawał w cieniu BPH. Od kwietnia 3% w BPH się już skończyło, a nowa akcja z mBanku z łatwymi spełnienia warunkami dla zgarnięcia 600 zł sama się prosi:)
Podstawowe pytanie to kto może brać udział w nowej akcji. Do akcji może dołączyć tylko osoba, która nie miała tutaj konta od 1 października 2015. To dość restrykcyjne wymaganie, ale też w ubiegłym roku oferta mBanku odstawała od konkurencji, dopiero od tego roku zrobiło się ciekawiej.

Ciekawiej zrobiło się gdy zamiast 300 zł, do zgarnięcia pojawiło się 500 zł opisane w artykule Zyskuj z eKontem. Wszystkie opisane tam warunki pozostają bez zmian, a na dodatek można zgarnąć łatwo dodatkową stówkę:)

Ale po kolei. Promocja podzielona jest na dwie części.


100 zł za akcję Money Mania 5
Pierwsze 100 zł można zgarnąć za skorzystanie z oferty poza stroną mBanku. Trzeba skorzystać z dedykowanego linka można składać do 10 maja 2016.

Tutaj założysz konto w mBanku z premią 600 zł w Money Mania 5 

Zostawiamy więc maila, wyrażamy zgody i zakładamy konto z linka jaki przyjdzie na podany przez nas mail. Konto w mBanku musimy założyć najpóźniej do 21 maja. Tylko tyle formalności wstępnych.

A potem?  Wystarczy wykonać jedynie 5 przelewów do 10 czerwca by zgarnąć stówkę. Rzecz którą z marszu można uznać za rekordowo łatwą do spełnienia. Pięć przelewów można bowiem zrobić w 5 minut. Nie trzeba nawet wyrabiać karty:)


Bank co prawda w regulaminie podaje 5 transakcji w tym kartą, ale w grę wchodzą także przelewy, co jest bez wątpienia najłatwiejsze do spełnienia. Mamy zatem bez wątpienia najłatwiejszy bonus do zdobycia jaki był do tej pory w akcjach specjalnych. 


500 zł za akcję Zyskuj z eKontem 
Karta debetowa do konta się jednak przyda, jeśli będziemy chcieli zdobyć kolejne 500 zł. W tym przypadku mamy dokładną powtórkę z akcji opisanej we wspomnianym wyżej artykule Zyskuj z eKontem


Powtórzę zatem w skrócie, to co zostało już omówione w powyższym linku:

1) 10 zł na start 
za aktywację dostępu do bankowości mobilnej 24 godziny po otwarciu konta.


2) 250 zł za przelewy + płatności kartą 
Przez 5 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu aktywacji konta płacimy:
  • kartą debetową za co bank da 2% zwrotu
  • BLIKiem za co bank da 4% zwrotu
UWAGA: w jednym miesiącu musimy dokonać zakupów na minimum 250 zł by spełnić wymagane warunki. W sumie niewiele, więc warunek jest jak najbardziej do zaakceptowania. 

Szczegóły co trzeba zrobić by zdobyć 500 zł
 
W jednym miesiącu do zdobycia jest max 50 zł, co po 5 miesiącach daje owe 250 zł.
Dodatkowo wymagany jest przelew do banku na tradycyjny 1000 zł oraz jednokrotne zalogowanie się do bankowości mobilnej.


3) 240 zł premii na deser
Za spełnienie powyższych warunków bank na koniec da dodatkowy bonus w postaci aż... 240 zł. Więc warto się sprężyć by spełnić owe warunki i zgarnąć niemałą premię.

Tutaj założysz konto w mBanku z premią 600 zł w Money Mania 5

Podsumowując mamy całkiem sympatyczną ofertę z łatwymi warunkami do spełnienia. mBank ma więc znów stanąć w szranki z bankami do których warto często wracać, czego nie da się powiedzieć o Aliorze czy neoBanku. 

Regulamin akcji Money Mania 5

Ciąg dalszy: Nie pozwól uciec premii w Money Mania 5 czyli późne przebudzenie mBanku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz