środa, 25 maja 2016

Ostatni dzwonek na 100 zł premii za założenie iKonta w BGŻ BNP Paribas z 10% cashback


Tylko do dziś można skorzystać z jednej z trzech trwających obecnie akcji specjalnych, czas więc na przypominajkę dla czekających na ostatnią chwilę. 

Lista dobrych kont stale się kurczy. Aktualne, standardowe propozycje możecie znaleźć w specjalnej zakładce Konta na PP3. Mimo, że są to oferty dostępne, mniej lub bardziej ciekawe i nie omawiam ich w osobnym artykule, nie oferują bowiem nic na start.

Na liście jest między innymi bank Paribas z hasłem: 0 zł za prowadzenie konta gwarantowane przez 3 lata czy 0 zł za wypłaty z bankomatów na całym świecie. Nie warto jednak korzystać z tej promocji, skoro dokładnie to samo konto z takimi samymi zaletami może dać dodatkowo 100 zł.


Promocje z fajnym bonusem są nazywane akcjami specjalnymi. Można je zakładać tylko z dedykowanego linka takiego jak ten tutaj. Zostawiamy tam nasz mail i dopiero z linka otrzymanego na podanego maila zakładamy konto w Paribasie.

Nie każdy jednak może dostać owe 100 zł premii. Jak zwykle w tego typu akcjach BGŻ BNP Paribas jest niezwykle surowy w definicji nowego klienta. Tutaj nowy to taki co nie miał nigdy konta w obu skrótach stojących przed Paribasem: czyli ani w BGŻ ani w BNP:(

Kto się załapuje na tę promocję ma czas na złożenie wniosku do 25.05.2016. Przy czym czas trwania promocji może być krótszy, bowiem bank zaplanował tylko 2500 sztuk bonusu z 100 zł.

Tutaj założysz konto w Paribas z 100 zł premii za używanie iKonta

50 zł za pierwszy miesiąc
Aby otrzymać pierwszą połówkę premii należy:
  • do 31 maja 2016 otworzyć konto wraz z kartą oraz uzyskać dostęp do konta
  • w czerwcu dokonać płatności na 500 zł i zalogować się na swoje konto
Innymi słowy poza standardowymi czynnościami możemy liczyć na dość fajny bo 10% cashback za zakupy. Premię nr 1 bank obiecuje wypłacić do 28 lipca.

Warunki do zgarnięcia 100 zł

50 zł za drugi miesiąc
Drugą połowę premii otrzymamy za:
  • dokonanie płatności na 500 zł i zalogowanie na swoje konto w lipcu
Warunek jest więc identyczny jak w pierwszym miesiącu, znów mamy więc 10% cashback za zakupy, a to znacznie więcej niż w jakimkolwiek banku, które jeszcze ów cashback oferują. A mało który bank jeszcze ma to w ofercie. Druga premia ma się pojawić na koncie do 30 sierpnia 2016.

Z premią iKonto warto zakładać, za to...

Chociaż bank ofertę zamierza promować do 25 maja i przeznaczył na premię pulę 250.000 zł, to w przypadku gdy nie znajdzie się 2500 chętnych na konto promocja zostanie przedłużona. W tym drugim przypadku znane są już nowe terminy. Konto będzie można założyć od 26 maja do 25 czerwca 2016.  
 
Tutaj założysz konto w Paribas z 100 zł premii za używanie iKonta

Oferta nie jest więc zła, warunki bowiem nie są zbyt wygórowane, biorąc pod uwagę fakt, że 10% cashback to całkiem fajny zwrot za zakupy. Na pewno jednak z niezwykle ostrą definicją nowego klienta bank przesadza, szczególnie jeśli ktoś był klientem BGŻ, a nie korzystał nigdy z usług Paribasa. 

...bez premii czyli w standardzie tego konta nie warto zakładać

Niestety banki mogą sobie definiować nowego klienta według własnej woli i jedne pozwalają na powrót inne nie. Paribas idzie śladem melonika - kupił BGŻ, więc za klientów tego banku nie będzie płacił tak jak za nowych. Z tego powodu tak trudno załapać się na tę promocję. A szkoda.

Regulamin promocji premia 100 zł z kontem w Paribas

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz