piątek, 11 grudnia 2015

Ostatni dzwonek na 55 zł gwarantowanej premii oraz 4% na koncie w Alior banku


Powoli zbliża się do końca ostatnia tegoroczna akcja, w której można zdobyć nie tylko fajną lokatę na 4%, ale także bonus w wysokości 55 zł. Dość nieoczekiwanie przedłużono ją o 8 dni, więc to już ostatnie dni promocji.  

Artykuły o Getin z tego tygodnia nie wróżą dobrze na przyszłość, jeżeli chodzi o bankowość. Ale może lepiej nie martwić się na zapas i korzystać jeszcze z tego co jest. A kończąca się akcja melonika na pewno zasługuje na przypomnienie.

Na dedykowanej stronie poświęconej nowej akcji widzimy, że teraz w promocji mogą brać udział nawet osoby powracające. Alior uległ więc magii akcji specjalnych, a teraz wydłuża swoją promocję o 6 dni:)

Robimy więc pierwszy ukłon w stronę Aliora, bowiem zmiana szkodliwych nawyków jest mile widziana. Z akcji są jednak wyłączeni ci którzy posiadali konto po 1 stycznia 2015. Dłużej niż wymagają inne banki ale i tak jest ok.


55 zł gwarantowanej premii + lokata na 4%
Jak w przypadku większości akcji w Comperii do zgarnięcia jest 55 zł premii. A warunkiem zdobycia tej premii jest... założenie lokaty wabika na 4%. Już sama lokata jest godna uwagi, bowiem oprocentowanie wyróżnia ją na rynku. A tu dodatkowo mamy jeszcze prezent pieniężny.

Tutaj złożysz wniosek o lokatę na 4% z gwarantowaną premią 55 zł

Nowa akcja potrwa do 14 grudnia 2015, więc do tego terminu mamy czas na rejestrację z powyższego linku. Podajemy swój mail i z linku jaki dostaniemy na swoją pocztę składamy wniosek o konto ror do15 grudnia 2015 czyli o dzień dłużej.

Nowe terminy w promocji Aliora

Konto na szczęście jest z tych darmowych: 0 zł za wszystko co ważne czyli za konto, za bankomaty, przelewy i kartę. Karta jest konieczna, bowiem jednym z warunków jest dokonanie płatności. Ale spokojnie, nie trzeba szaleć. Wystarczy tylko jedna jedyna transakcja bezgotówkowa i po sprawie. Na dowolną kwotę, żeby było jasne.

  Co trzeba zrobić tym razem? Nic trudnego, bo w sumie dwie banalne czynności:
 • założyć lokatę dwumiesięczną na 4%
 • zrobić zaledwie jedną płatność kartą
Zrobienie jednej płatności na dowolną kwotę, to żaden kłopot. A lokata na 4% nawet jeśli jest to wabik jest korzyścią:) Oczywiście jak na wabik przystało można ulokować tylko na 10.000 zł. Swoją drogą warto pamiętać, że na założenie tej lokaty mamy 30 dni od daty otwarcia konta, to może być bardzo cenna uwaga dla optymalizatorów:)

A więc mamy znów kolejną świetną ofertę bo do fajnej lokaty mamy dodatek w postaci gwarantowanej premii 55 zł. Dostaniemy je do końca stycznia czyli do 31.01.2015 na konto w Alior banku.


30 zł Premii dodatkowej
Nowością w akcji specjalnej jest gwarancja wypłaty premii dodatkowej w wysokości 30 zł. To prawdopodobnie odpowiedź na dotychczasowe reklamacje, jakie czasami się zdarzają w tego typu akcjach. 

Dostaną je osoby, które spełnią wszystkie opisane wyżej warunki, ale z różnych powodów nie dostaną 55 zł i napiszą reklamację. Do tej pory moje reklamacje były rozpatrywane negatywnie, choć winę ewidentnie ponosił kurier. Jak widać Comperia stara się jakoś zrekompensować takie krytyczne przypadki.


Samsung Galaxy oraz Smartwatch Sony
Od razu do akcji specjalnej dodawany jest konkurs, w którym do wygrania jest
 • 4 telefony Samsung Galaxy 6
 • 55 zegarków Smartwatch Sony SV2
Jak zwykle w tego typu konkursie należy wypowiedzieć się na pewien temat nie przekraczając 1000 znaków wliczając w to także spacje. Pracę należy sporządzić do końca grudnia i wysłać na adres konkurs@comperiabonus.pl

A jaki to temat? No właśnie:) Akcja dotyczy banku z melonikiem, który szumnie nazywa swoją działalność wyższą kulturą bankowości, co często jest przedmiotem drwin, bowiem abstrahując od tej dobrej oferty, melonikowi daleko do tak dumnej nazwy.

Praca konkursowa ma dotyczyć odpowiedzi na pytanie: Jak powinna wyglądać Wyższa Kultura Bankowości. Jest jednak okazja by otworzyć oczy melonikowi na to hasło, bo jak dotąd to wyższe kultury można spotkać raczej w kilku innych bankach.

Mamy jednak nadzieję, że opisana wyżej akcja specjalna będzie powrotem na właściwe tory. Wrota dla byłych klientów znów zostają otwarte. Oby nie zamknęły się z hukiem, bo chcemy korzystać z ofert banków, ale na zasadzie wzajemnego szanowania a nie szykanowania lojalnych klientów.

 Regulamin promocji Comperia Bonus 5

3 komentarze:

 1. Z tym powrotem byłych klientów Aliora nie jest tak prosto i łatwo. Wziąłem udział w tej promocji,zarejestrowałem się i złożyłem wniosek o konto przez kuriera. Po 2 dniach dzwoni do mnie pani z banku i mówi ze niestety byłem juz kiedyś dawno dawno temu ich klientem i oni nie mogą założyc mi konta za pomocą kuriera, koniec kropka, zaproponowała że mogę spróbować poprzez przelew weryfikacyjny. Spróbowałem. Przelałem 1zł i niedługo otrzymałem meila że niestety dane nie zgadzają się z kontem. Prawdopodobnie myśle że we wniosku podałem dwa imiona, a przelew z banku w którym zarejestrowane mam tez dwa imiona wychodzi z pierwszym imieniem pełnym a drugim tylko pierwsza litera i co i klops. Niestety na Wyższą Kulturę Bankowości nie ma rady. Zauważyłem ze choć podaje się w we wnioskach do banków faktyczne dwa imiona potem przy przelewach skracają i podają jedno imię, lub drugie w formie inicjału. Więc nie dla mnie ta promocja i żegnam melonika chyba już na zawsze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zibi, przesłałem link z twoją wypowiedzią do działu reklamacji Comperii. Zajmą się tym, ciekaw jestem z jakim skutkiem.

   Usuń
 2. Już pisałem reklamacje bo w regulaminie nie ma o takiej sytuacji nic napisane i opowiedzieli mi:
  Witamy serdecznie,
  W tej sytuacji może Pan dokończyć proces podpisania umowy o konto w placówce Alior Banku bądź poprzez konsultanta (telefonicznie). Wniosek będzie zaliczony do promocji, gdyż został złożony z naszego linku Comperia Bonus 5.
  Telefonicznie konsultant powiedział mi ze to będzie nowy wniosek i nie weżmie udziału w promocji a w oddziale już nie próbuje, pewnie ten wniosek został już odrzucony i mam już dość tej Wysokiej Kultury Ciekawe jak innym "starym" klientą Aliora się udało.

  OdpowiedzUsuń