środa, 21 października 2015

Darmowa zabawa w inwestora czyli konkurs HTF Brokers Przewaga na Start z nagrodą BMW


Już za kilka dni wystartuje kolejna ciekawa akcja dla ludzi lubiących nowe wyzwania. Mało tego w tej akcji można nie tylko zdobyć coś niezwykle cennego czyli wiedzę i zasady inwestowania na rynku pochodnych instrumentów finansowych, ale dodatkowo jest szansa na zdobycie niezwykle atrakcyjnych nagród.

W ostatnim wpisie mówiliśmy o nagrodzie w postaci samochodu Toyota Aygo za udział w akcji Comperia Bonus 4 czyli założenie lokaty i odrobinę kreatywności. Tym razem jako nagroda główna do zdobycia jest BMW i8 o niebagatelnej wartości 600.000 zł:)

O co chodzi tym razem? O bezpieczną zabawę na platformie demo Systemu Transakcyjnego. Jeśli ktoś chciałby stawiać pierwsze kroki w świecie pochodnych instrumentów finansowych, dobrze zacząć od niegroźnych platform demonstracyjnych, w której do wygrania są realne nagrody.
Coś dla lubiących nowe wyzwania


1. Okres Treningowy
W chwili obecnej trwa Okres Treningowy. Skończy on się już niebawem, bo 23 października o godzinie 22:00, czyli w piątek późnym wieczorem. Do tego czasu możemy testowo dokonywać wybrane Transakcje. 

Oferta dedykowana jest do osób pełnoletnich i można do niej przystąpić na dedykowanej stronie w terminie do 19 listopada 2015. Zasady udziału są podobne do znanych z Comperii: zostawiamy nasz mail, zaś w wiadomości jaka przyjdzie na naszego maila otwieramy link aktywacyjny.

Oprócz maila podajemy także telefon, na który będzie przychodzić unikalny kod w formie sms. Będzie on potrzebny do logowania się do Pokoju Inwestora. W tym to pokoju będzie możliwe zdobywanie dodatniej stopy zwrotu z kapitału początkowego na rachunku konkursowym.

2. Okres Trwania Konkursu
Po okresie treningowym, przychodzi okres konkursowy, który potrwa przez 4 kolejne tygodnie poczynając od niedzieli 25 października 2015. Każdy tydzień brany jest osobno i w każdym z nich można wygrać dodatkowo nagrody takie jak komputer Apple, iPad mini 3 czy odtwarzacz mp3.

Etapy konkursu:
  • 25.10 - 30.10
  • 01.11 - 06.11
  • 08.11 - 13.11
  • 15.11 - 20.11
Każdorazowo zaczyna się to od godziny 23:00 w niedzielę, a kończy o 22:00 w piątek.Wygrywają te osoby, które uzyskają najwyższe dodatnie Stopy Zwrotu Kapitału Początkowego na Rachunku Konkursowym. Ten kapitał początkowy to po prostu zapis wirtualny, który nie podlega wypłacie ani nie jest wymieniany na rzeczywiste środki pieniężne.

Tutaj przystąpisz do konkursu demo w którym można zdobyć nagrody z BMW

Oczywiście początkujący raczej nie powinni się nastawiać na zdobycie nagród. Ważniejsze jest zakosztowanie czegoś nowego, przeżycie przygody inwestycyjnej, testowanie nowych rynków finansowych, a przede wszystkim zdobycie wstępnej wiedzy i doświadczenia, co w przyszłości może dla nas zaowocować. W końcu samochód mogą nam ukraść, wiedzy nie ukradnie nikt, dlatego jest bezcenna.

W akcji mogą wziąć udział tak nowi jak i doświadczeni gracze. Nowi mogą liczyć na pierwsze nieporadne kroki, ale zarazem można sobie już wyrobić wstępne, ale raczej ogólne pojęcie jak wygląda prawdziwe inwestowanie. Doświadczeni wyjadacze mogą zaś powalczyć o liczne nagrody.

Należy jednak pamiętać, że demo różni się od wersji rzeczywistej. Konkurs powinniście potraktować tylko jako ćwiczenie, jako przygodę, być może zabawę o nagrodę, ale nie jako prawdziwe wydarzenia. 

To bardzo ważne: wersja demo może różnić się w zakresie szybkości realizacji zleceń, ostatecznej ceny po jakiej zawarto transakcje czy realizacji dodatkowych parametrów zlecenia. Traktuj więc to jako darmową zabawę według hasła przyjemne z pożytecznym. Być może odkryjesz tutaj potencjał o którym nie wiesz.

Link dla osób lubiących nowe wyzwania i testowanie swoich umiejętności

Zakładając bloga nie myślałem, że poznam dobrze rynek finansowy, chciałem jedynie wyjść ze strat w jakie wpakował mnie fundusz. Ale odkrywanie nowych dróg zawsze odbywa się przez testowanie i rozpoznanie czy taki czy inny rynek nam odpowiada. A skoro test jest całkowicie darmowy i niegroźny to czemu nie skorzystać?

Dla zainteresowanych zostawiam regulamin konkursu Przewaga na start.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz