poniedziałek, 12 października 2015

Gwarantomat dla każdego czyli kolejny pomysł Expandera z zyskiem na poziomie 3,50%


Omówione w ostatnim artykule stopy zwrotu są oczywiście orientacyjne. Lokaty przykładowo można rozszerzyć o polisolokaty, które oferują podobne stawki i podobną formę lokowania swojego kapitału.

Banksterzy czasami bywają dość zabawni w swoich rozlicznych próbach rozreklamowania swoich produktów. Prym rzecz jasna wiedzie tutaj Idea bank, gdzie lokata nr 1 oraz Tylko dziś mają się nijak do tego o czym mają informować. Najnowszą ofertę Idea banku omawiam dziś na FpG.

Nieco inaczej za reklamę zabiera się Expander, który w ubiegły weekend wprowadził do swojej oferty nowość o nazwie Gwarantomat. Daje on niemało bo aż 3,50% i pozwala na wpakowanie tutaj nawet 300 tysięcy złotych.


Jest to dość zabawne, bo przy bliższej inspekcji okazuje się, że to znany już produkt w nowym ubraniu:) Ba sama nazwa jest po prostu kombinacją dwu poprzednich wcieleń tego samej polisolokaty.

Tutaj założysz Gwarantomat z oprocentowaniem na 3,50% da dużych kwot.

Wystarczy rzut oka na parametry: tylko 1 miesiąc, minimum 20.000 zł zaś maksimum 300.000 zł i gwarancja UFG czyli Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny znany z polisolokat. Skąd my to znamy?

Nie trzeba być alfa i omegą by od razu skojarzyć, że to neologizm utworzony z dwóch poprzednich ofert GWARANTOwanego Zysku i ZyskoMATu, Pierwszy omówiony został pod koniec sierpnia zaś drugi omawiano na FpG na początku sierpnia.

Jak widać w reklamie wszystkie chwyty są dozwolone. Dobrze, że w tym przypadku dotyczy to oferty, którą warto polecić. Szkoda tylko, że to oferta zarezerwowana dla nowych klientów(???)  a tym można zostać tylko raz

UWAGA:
Według sugestii anonimowego nie jest to oferta dla nowych:) Byłaby to niezwykle istotna nowość w przypadku Expandera. Wysłałem już kilka zapytań w tej sprawie, jest to bowiem bardzo kluczowa sprawa. Odpowiedź jest twierdząca, innymi słowy jest to oferta dla każdego.

Takich ograniczeń nie ma w żadnym innym z podanych możliwości form inwestowania. Ale też w każdym innym przypadku nie mamy gwarancji zwrotu kapitału, trzeba więc się liczyć z ryzykiem. Stopy zwrotu są jednak na tyle duże, że warto rozdysponować kapitał na wszystkie możliwości. O ostatniej z nich z najwyższą stopą zwrotu wrócimy w jednym z kolejnych wpisów.

10 komentarzy:

 1. Błąd. Oferta jest dla wszystkich klientów. Nie tylko dla nowych. Aż sprawdziłam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obyś miał rację:) To by diametralnie zmieniło odbiorców, bo wielu z nich skorzystało już z oferty, a jest na pewno godna uwagi.

   Usuń
  2. I faktycznie masz:) Chwała ci za słuszne spostrzeżenie, otrzymałem właśnie potwierdzenie oficjalne, że nie musi to być nowy klient.

   Usuń
 2. Biegać za Expanderem, żeby ulokować kasę tylko na 1 miesiąc i do tego tylko 3,5%?

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie w każdym mieście jest Expander więc dla mas = klapa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mieszkam w średniej wielkości mieście i oddział Expandera owszem jest.

   Usuń
 4. rzeczywiście "okazja". biorę swoje 300 tys zł i już lecę... żeby zarobić 200zł. przecież to żenada, a nie oferta. więcej wydam na taxi i na stracony czas.

  OdpowiedzUsuń
 5. NACIĄGACZE . Skorzystałem z tej oferty. Wypłata do 10 dni po zakończeniu polisy wpłata 5 dni przed rozpoczęciem polisy ( określa regulamin który się podpisuje).Z 1 miesiąca robi się 1,5 miesiąca ( to nie jest 3,5 % za miesiąc - popytajcie o szczegóły )

  OdpowiedzUsuń
 6. Rzeczywiście jest tak jak pisze poprzednik - terminy wpłaty i wypłaty są przedłużone co zaniża faktyczne oprocentowanie.
  Zapis w karcie produktu brzmi:
  "Składka płatna jest najpóźniej do następnego dnia roboczego po podpisaniu deklaracji przystąpienia."
  Natomiast na deklaracji przystąpienia (podpisanej 19-10-2015) widnieje data początku odpowiedzialności: 23-10-2015.
  W moim przypadku straciłem już więc 3 dni.
  Napiszę po ilu dniach pieniądze wrócą po zakończeniu polisy. Konsultant twierdził, że z jego doświadczenia są to max 3 dni.
  Zobaczymy czy ta oferta warta była umieszczenia na blogu i co jest warta Warta, bo to właśnie z nią zawierana jest polisolokata za pośrednictwem Expandera.

  OdpowiedzUsuń