środa, 28 października 2015

200 zł premii dla aktywnych za aż 50% cashback w BPH


Wczoraj nieoczekiwanie dostałem smsa z BPH dotyczącego nowej, ciekawej promocji w której można zgarnąć dodatkowo 200 zł. Niektóre banki mają czasami promocje przeznaczone tylko do wybranych klientów.

I wszystko wskazuje na to, że to kolejna tego typu akcja. W końcu strona internetowa do której link został podany w smsie zaczyna się od słów: Jeśli zostałeś zaproszony do promocji - czyli oferta wydaje się być dedykowana tylko dla części klientów.

Na pierwszy rzut oka oferta jest bardzo dobra, potrwa bowiem przez 4 miesiące, w których można zgarnąć po 50 zł w łatwy sposób. Łatwy bo wystarczy wydać zaledwie 100 zł, a to oznacza aż 50% cashback.

Dodatkowa gotówka każdemu się przyda

Nowa promocja nazywa się NFC dla aktywnych, więc jak już sama nazwa wskazuje jest dedykowana do płatności typu NFC. A to znaczy, że oferta raczej nie będzie dla każdego, gdyż trzeba posiadać telefon wyposażony w antenę NFC. Do tego telefon powinien posiadać kartę SIM NFC, a taka karta jest rzekomo tylko w ofercie tylko Orange oraz T-Mobile. Kto posiada taki telefon, bez problemu zgarnie bonusowy cashback. Wystarczy dokonać zaledwie 10 transakcji kartą NFC na łączną kwotę 100 zł w każdym z następujących miesięcy: listopad, grudzień, styczeń i luty, by zgarnąć cały cashback.

Wniosek z tego prosty, że promocja trwa od 1 listopada 2015 do 29 lutego 2016, a więc o dzień dłużej, gdyż nadchodzący rok będzie dłuższy o jeden dzień:) 

O tym, że promocja nie jest dostępna dla każdego świadczy też fakt, że wnioskowanie o kartę NFC polega na... zalogowaniu się bankowości internetowej i złożeniu wniosku, dostępnego na zakładce karty. Czyli wniosek jest dostępny tylko wewnątrz, a nie na publicznych stronach. Przypomina to ofertę prywatną.

BPH to bez wątpienia jeden z ciekawszych banków w tym roku, który wyróżnia się na rynku. Lubię To Konto da się lubić, bo nie wymaga żadnych przelewów, jest całkowicie darmowe, a na dodatek darmowe są wszystkie bankomaty w Polsce.

Tutaj założysz Lubie TO!  Konto w BPH.

Najważniejsze jest jednak to, że w przeciwieństwie do innych banków nie premiuje tylko nowych, ale także aktualnych klientów. Niedawno bank też oferował ekstra 200 zł co opisywałem w artykule Załóż kartę, a będziesz mógł zarobić 200 zł. I ta wakacyjna oferta też była dedykowana dla klientów banku.

Oferta tylko dla zaproszonych obecnych klientów banku:)

Nowa propozycja nie jest może aż tak atrakcyjna jak poprzednia, w końcu nie każdy posiada NFC. Dobrze jednak, że takie oferty dedykowane dla obecnych klientów się pojawiają, pokazują bowiem, że nie tylko nowy klient się liczy, lecz cenniejszy jest klient lojalny, a to jest coś czego inne banki zdecydowanie nie przyjmują do wiadomości.

Na koniec regulamin najnowszej promocji NFC dla aktywnych w BPH.

1 komentarz:

  1. Promocja dla posiadaczy tel z androidem i abonamentem w Orange lub t-mobile. . Ze strony banku: " Usługa płatności telefonem dostępna jest obecnie jedynie
    na telefonach z systemem operacyjnym Android." .

    OdpowiedzUsuń