poniedziałek, 26 października 2015

Dziś rusza akcja z darmową zabawą dla inwestorów w HFT Brokers


Dziś oficjalnie rusza darmowa zabawa dla inwestorów, którą prezentowałem w ubiegłą środę. Okres treningowy skończył się w piątek i jak sama nazwa wskazuje pozwalał na mały trening, przed prawdziwym konkursem.

Sam konkurs jest podzielony na cztery tygodnie. Nie ponosimy tutaj żadnych opłat, co czyni go atrakcyjnym. Ba, dostajemy tutaj kapitał początkowy w wysokości 10.000 zł:) Sa jedynie wirtualne środki pieniężne wydawane na rachunek konkursowy dla każdego uczestnika.

Tych środków oczywiście nie da się wypłacić, są tylko wirtualne. Za to w każdym z kolejnych czterech tygodni rozpoczynając od dziś do wygrania są nagrody tygodniowe. A nagrody wirtualne nie są, lecz jak najbardziej rzeczywiste. Co zatem trzeba zrobić?


Przede wszystkim zarejestrować się w konkursie Przewaga na starcie, korzystając z dedykowanej strony dla inwestorów. Zapisy potrwają aż do 19 listopada, czyli na dzień przed zakończeniem konkursu. 

Nagrody za całość konkursu

Czy ma sens zapisywać się tak późno? Ano ma, wszak nie tylko o nagrody warto się ubiegać. Najważniejsze jest w końcu testowanie swoich sił i możliwości, poznawanie nowych dróg i sposobów inwestowania. A przede wszystkim wniosek końcowy, czyli stwierdzenie czy rzecz nam pasuje czy nie. Bez względu na to z jakiego powodu chcemy zacząć, nie tracimy nic.

Tutaj przystąpisz do konkursu demo w którym można zdobyć nagrody z BMW

Co jest do wygrania poza nagrodami głównymi widocznymi powyżej? W każdym z tygodni mamy aż 13 zwycięzców, którzy powalczą o:
 • 1 miejsce - komputer Apple MacBookAir
 • 2 i 3 miejsce - Apple iPad mini3
 • 4-13 miejsce - mp3 Apple iPod shuffle
Zdaniem organizatora konkursu nagrody mają wartość odpowiednio 4.799 zł za komputer osobisty, 1.499 zł za tablet oraz 249 zł za odtwarzacz. 

Wyniki rankingu najlepszych inwestorów będą prezentowane w Pokoju Inwestora i aktualizowane raz dziennie. Prezentowane będzie tylko 13 najlepszych wyników, czyli potencjalnych zwycięzców powyższych nagród.

Co trzeba zrobić by wygrać? Osiągnąć najwyższą stopę zwrotu. Będzie ona obliczana według różnych wzorów, osobnych dla każdego tygodnia, które można znaleźć w regulaminie. W inauguracyjnym tygodniu będzie to poniższy wzór.


W pierwszym tygodniu tak będzie liczona stopa zwrotu

Kilku czytelników PP3 zapisało się już na ten konkurs. Życzę im zatem jak najwyższej stopy zwrotu i wygrania jednej z powyższych nagród. A każdemu uczestnikowi jak najwięcej korzyści inwestorskich. Czy ktoś się pochwali w komentarzach jakie stopy zwrotu osiągnął?

Regulamin konkursu HFT Brokers Przewaga na start.

3 komentarze:

 1. Jest sens się zapisywać jeśli moje doświadczenie jest dość mizerne i jak na razie liznąłem tylko trochę obligacje ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polcan mogę liczyć na jakąś odpowiedź ? :)

   Usuń
  2. Wszystko zależy od tego czy masz czas i chęci do poznawania nowych rynku. Jeśli nie ma przeciwskazań, to jak najbardziej warto. Zabawa jest darmowa, nic na tym nie stracisz, a przy okazji zobaczysz jak wygląda inwestowanie w prakktyce.

   Podkreślam jednak raz jeszcze to co napisałem pod koniec pierwszej części artykułu. To jest wersja demo czyli demonstracyjna, pozwalająca na naukę dla początkujących. I należy ją traktować jako przygodę, nie jak prawdziwe inwestowanie. To przychodzi z czasem, ale dla pierwszych kroków, czyli dla takich jak ty, jest to całkiem ok.
   Zresztą w przeciwnym przypadku nie byłoby na ten temat artykułu na blogu.

   Usuń