piątek, 26 czerwca 2015

360 zł do zgarnięcia w nowej wakacyjnej ofercie konta w Millennium


Konto w Millennium o nazwie 360 stopni omawialiśmy tutaj wiele razy,  jest to bowiem jedno z najlepszych kont na rynku. Warunki jego darmowości są praktycznie zerowe, a bank mimo to nieustannie poprawia jego parametry.

Niedawno za założenie konta bank rozdawał bonusy, zaś od dziś ruszyła nowa promocja w której do zgarnięcia jest 360 zł. Kwota zapewne nawiązuje do nazwy 360 stopni, symbolizującej fakt, że z jakiegokolwiek konta nie spojrzeć, konto jest całkiem w porządku.

Trudno się z tym nie zgodzić, bowiem warunek zaledwie jednej płatności kartą na dowolną kwotę ze świecą szukać w innych bankach. Inne banki bowiem wymagają płatności na określone kwoty zwykle od 100 zł do nawet 900 zł w BOŚ.


Wróćmy jednak do omówienia millenijnego konta z bonusem. Kto może brać w tym udział? 

Warunkiem udziału w promocji jest nie posiadanie konta ani osobistego, ani technicznego. Brany jest pod uwagę dzień przed początkiem promocji. A skoro promocja zaczyna się dziś 26 czerwca, więc bank będzie brać pod uwagę datę 25 czerwca.

Promocja dotyczy w zasadzie dwu kont: zwykłego konta 360 stopni oraz 360 stopni student. W przeciwieństwie do innych banków, które zazwyczaj dają zarobić 50 zł na miesiąc, Millennium pozwala na premię w wysokości 60 zł w każdym miesiącu. A to oznacza, że w sumie promocja potrwa przez sześć miesięcy.

Co trzeba zrobić by zgarniać owe 60 zł? Premię podzielono na dwie równe części. Innymi słowy można w jednym miesiącu zgarnąć do 30 zł za:
 • 2% cashback z płatności karty
 • aż 10% cashback za płatności BLIK
A więc płatności BLIKiem są premiowane aż 5 razy bardziej aniżeli tradycyjne płatności kartą. 

Ważne jest jednak pamiętanie o dodatkowym, ale nietrudnym na szczęście warunku. Aby otrzymać premię w postaci zwrotu za zakupy, trzeba:
 • wykonać jedną płatność kartą, czyli stary dobry warunek dalej obowiązuje
 • zrobić przelew na minimum 1000 zł
 • zalogować się do aplikacji mobilnej banku
Dwa pierwsze warunki obowiązują tu od zarania dziejów i stanowią o atrakcyjności konta, są bowiem banalne do wykonania. W nowej promocji dochodzi trzeci, ale równie banalny:)

Link do założenia konta w Millennium z 360 zł cashback w ciągu pół roku.

A więc mamy rzadki przypadek, w którym dobre konto staje się jeszcze lepsze. Gdy zakładałem konto kilka lat temu, skusiłem się na 3% cashback. Dziś cashback jest zdecydowanie wyższy, bowiem wynosi po uśrednieniu 6%.

Dodatkowo do konta dodawany jest Pakiet Bardzo Pomocny w którym mamy prawo do 7 interwencji w roku. Jest on darmowy przez 12 miesięcy, więc też się może przydać. Przypominam jednak, że warto zrezygnować z ubezpieczenia karty, bo to zupełnie zbędny wydatek.

Promocja potrwa praktycznie całe wakacje więc można z powodzeniem nazwać ją wakacyjną. W końcu debiutuje w ostatnim dniu roku szkolnego i potrwa aż do 27 sierpnia 2015 kiedy wakacje będą się kończyć.

Na koniec zostawiam link do regulaminu najnowszej promocji z bonusem 360 zł.

10 komentarzy:

 1. "do 30zł za płatność kartą" a drugie 30 zł za co dają?
  czy ktoś wie czy można zalogować się do aplikacji mobilnej banku z laptopa?

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy, postaw sobie andka na virtualce i śmigaj :)

  OdpowiedzUsuń
 3. szkoda że przegapiłem tego grupona. Na blogu też jakoś nikt o nim nie wspomniał a szkoda:(
  http://www.groupon.pl/deals/bank-millennium-2

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niebawem będzie na blogu o nowej ciekawej promocji w Millennium, w której będzie można zdobyć jeszcze lepsze bonusy:)
   Zresztą i tak cały czas jest do zgarnięcia lepszy bonus bo wynoszący 360 zł, ale warto poczekać jeszcze kilka dni.

   Usuń
  2. Rozglądam się za kontem i upatrzyłem sobie właśnie Milenium . Ten bonus jest trudny do zdobycia BLIK jeszcze nie wszystkie sklepy przyjmują, więc realnie 100zł za polecenie i ok 100zł za cashback i konto oszczędnościowe na 3 % nie jest żle. Decyzja właśnie miała zapaść na dniach bo kończy mi się lokata to bym upiekł na jednym ogniu dwie pieczenie hi hi. Ale skoro coś zasugerowałeś z przyjemnością poczekam i dziękuję :)

   Usuń
 4. 11 dni minęło czy coś się wyjaśniło w sprawie Millenium??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinno się pojawić w przyszłym tygodniu, gdzieś w połowie.

   Usuń
  2. Tak jak obiecałem akcja z cashback na poziomie bliskim 14% już jest dostępna.
   http://moneyafterhours.blogspot.com/2015/09/150-z-premii-do-zgarniecia-w-nowej.html

   Usuń
  3. Dziś zawnioskuję o konto . Wielkie dzięki

   Usuń
 5. jak sie dziś założy konto, to promocja na zwrot kasy trwa pół roku od daty założenia konta?
  dzięki

  OdpowiedzUsuń