piątek, 12 czerwca 2015

Promocja 140 zł za założenie dwóch lokat w Toyota bank przedłużona


Wczoraj pojawiła się informacja o możliwości odbioru premii 60 zł za pierwszą akcję Toyoty. Kto brał w niej udział powinien sprawdzić swoje maile w poszukiwaniu linka do odbioru premii. Czas na to jest do 21 czerwca

Jednocześnie niezwykle popularna druga oferta lokat w Toyocie, która jest okraszona dużo większym, bo aż 140 złotowym bonusem została przedłużona. Pamiętamy przecież, że podobna akcja w Meritum w ubiegłym roku została wyprzedana przed terminem.

Wówczas tłumaczono to tym, że Meritum wyczerpał zapasy przeznaczone na bonusy. Toyota jak widać przeznaczyła większe środki na tę kampanię, bo zainteresowanie jest ogromne, a oferta zamiast skończyć się przed czasem jeszcze potrwa jeden tydzień.

Dokładniej przedłużona akcja Toyoty ma się zakończyć 19 czerwca, a więc w przyszły piątek. Z automatu zatem przedłużają się wszystkie dotychczasowe terminy. Co się zatem zmieniło?

To co musimy zrobić pozostało bez zmian, tyle że dotychczasowe terminy zostały przesunięte w większości o tydzień.Nie zmienił się rzecz jasna sposób rejestracji w promocji. Dalej mamy tutaj dedykowany link do strony, na której podajemy nasz mail.

Konto w Toyota bank zakładamy dopiero z linka jaki dostaniemy w mailu.
Otrzymany mail upoważnia nas do odbioru premii. Następnie trzeba założyć lokaty jedna po drugiej.
 • Po założeniu konta mamy 14 dni na założenie lokaty Plan Depozytowy na 80 dni z 3,25% - termin ostateczny do 17 lipca (a nie 10 lipca)
 • Następnie mamy 30 dni na założenie drugiej lokaty Depozyt Plus na pół roku z 2,60% - termin ostateczny do 17 sierpnia (a nie 10 sierpnia)
Lokaty wymagają ulokowania odpowiednio minimum 3.000 zł oraz 5.000 zł, czyli w sumie musimy mieć wolne 8.000 zł aby brać udział w tej akcji. To się oczywiście nie zmieniło, bo nie ma nic wspólnego z datami.

Analogicznie rozstrzygnięcie akcji zamiast 16 grudnia nastąpi w tydzień później czyli 23 grudnia. Do tego dnia zatem zostaniemy poinformowani o przyznaniu nam premii na maila.

Ale jednak nie wszystkie terminy przesunięto o 7 dni. Jest tutaj jeden, ale za to bardzo ważny wyjątek, mianowicie w pierwszej wersji zalogowanie się do aplikacji celem uzupełnienia danych do odbioru premii było wymagane do 25 grudnia. Tej daty nie przedłużono o 7 dni lecz tylko o 2 dni! Deadline ustawiono na 27 grudnia!

Dość dziwne zagranie, a przecież ta data jest dla nas najbardziej kluczowa. W końcu po to zakładamy to konto z lokatami, by odebrać gwarantowaną premię. Ta zaś może być niewypłacona, jeśli przyjmiemy, że wszystko przesunięto o tydzień.

Mamy zatem jeszcze tydzień na założenie najlepszej lokaty na rynku. Spóźnialscy mogą się tylko cieszyć:)

10 komentarzy:

 1. Hej. W temacie chyba wkradł się jakiś chochlik i w słowie DWÓCH

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy można założyć kilka lokat na 80 dni a tylko jedną jak najmniejszą lokatę na pół roku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można, ważne by spełnić minimum.

   Usuń
  2. Biorę udział w pierwszej akcji. Otrzymałam maila o premii 60 zł w akcji 3.5%. Niestety, procent na koncie widnieje 3.25. Czy jakichś dat nie dotrzymałam? Reklamować?
   Proszę o radę...

   Usuń
  3. Nawet się nie zastanawiaj tylko pisz. W podobnej sytuacji była znajoma w pracy, która gdy składała wniosek było 3,50% zaś gdy otworzyła konto, było już tylko 3,25%.

   Poradziłem jej by w reklamacji podała, że zakładała konto dla oprocentowania 3,50% a nie o 0,25pp mniej. Bank uznał reklamację, ze względu na nowego klienta i zaistniałą sytuację. Dziś ma 3,50%.

   Usuń
 3. Znienacka pojawiło mi się 4% na Rachunku Oszczędnościowym Więcej za Mniej w związku z promocją Eko Konto bez Kosztów.
  FX

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy przedłużenie terminów zakładania lokat o 7 dni dotyczy także tych którzy wnioskowali przed informacją o przedłużeniu? Już miesiąc temu rejestrowałem się na stronie, umowa z kurierem załatwiona i nadal czekam na telekod.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przysyłają już powiadomienia o zakwalifikowaniu się do promocji 140zł :)
   Dzisiaj dostałem

   Usuń
  2. Ja dostałem wczoraj i napisałem o tym artykuł na PP1
   http://polakcan.blogspot.com/2015/12/czas-odebrac-premie-140-z-za-akcje-z.html

   Usuń