czwartek, 18 czerwca 2015

600 zł cashback z płatności za ZUS za otwarcie konta biznesowego w mBank

 Niektóre atrakcyjne promocje konta wracają po krótkiej przerwie. W tym tygodniu wraca w mBanku promocja konta biznesowego, w której za założenie konta można liczyć na zwrot nawet do 600 zł. 

Podobną akcję opisywałem już w styczniu. Podobnie jak wtedy mamy do dyspozycji dwa konta. To które warto założyć zależy od tego jak długo prowadzimy firmę, czy jesteśmy początkującymi czy też mamy już za sobą pierwszy rok działalności.

I tak mBiznes konto Start, jak sama nazwa wskazuje jest skierowana do osób prowadzących firmę nie dłużej niż 12 miesięcy. mBiznes konto Komfort zaś adresowana jest dla firm będących na rynku ponad rok. Niezależnie od czasu obecności na rynku można liczyć na 600 zł cashback.


Oferta dla firm do 12 miesięcy

600 zł cashback oznacza zwykle jedno: podział zwrotów na paczki po 50 zł na miesiąc. A to oznacza, że sama promocja potrwa przez 12 miesięcy.

Sama promocja potrwa do 31 lipca 2016, więc czasu jest jeszcze sporo do namysłu. Kto dokładnie może skorzystać z promocji? Mogą to być:
 • firmy prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą
 • spółki cywilne
 • spółki jawne
 • spółki partnerskie
 • spółki z o.o.
 • fundacje
 • stowarzyszenia rejestrowe
 • wspólnoty mieszkaniowe
 • spółki z o.o. w organizacji
 • kościoły i związki wyznaniowe
Niezależnie od tego jakiego rodzaju firma założy konto mBiznes, warunek otrzymania cashbacku jest bardzo prosty. Wystarczy po prostu dokonanie przelewu do ZUS na kwotę minimum 250 zł w każdym miesiącu. 

Za taki przelew, bank odda nam 50 zł w następnym miesiącu. Skoro i tak płacić za ZUS musimy, dobrze by było, by część niemałych opłat wróciło na nasze konto. Nikt nie lubi tego typu opłat, ale zwroty już jak najbardziej

Tutaj założysz konto mBiznes konto start dla firm działających mniej niż rok.

Warto sobie zapamiętać, że w pierwszym miesiącu mamy do dyspozycji 5 bezpłatnych przelewów. Jeśli wykonamy przelew do ZUS, a przecież po to zakładamy to konto, wtedy kolejne 5 przelewów też będą bezpłatne:)

Tutaj założysz konto mBiznes konto Komfort dla firm działających ponad rok.

Karta debetowa też jest darmowa. Niestety jeśli w naszej firmie kilka osób używa kartę do tego samego konta, wtedy dodatkowa karta kosztuje już 5 zł. Warto o tym pamiętać, by nie narażać się na dodatkowe koszta.

Podsumowując fajna oferta dla różnego rodzaju firm, bowiem opłaty na ZUS są zwykle większe niż na 250 zł, a więc premię zgarnąć stosunkowo łatwo. A 600 zł szczególnie dla start upów może się zawsze przydać.

Na koniec zostawiam regulamin promocji 600 zł na ZUS.

2 komentarze:

 1. Mam u nich konto, zamykam i otwieram... mogę skorzystać z tej promocji? Nie widzę w regulaminie przeciwskazań poza "Z Promocji nie mogą skorzystać osoby, które posiadały rachunek firmowy mBiznes, dla danego numeru NIP do dnia 31.05.2015 " - to był zwykły rachunek.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałem jeszcze zapytać o tę wczorajszą informację o Koncie Bez
  Kosztów w BOŚ. Jeżeli chciałbym wariant 1 z 4% na koncie oszczędnościowym, to ile muszę trzymać otwarte to konto w tym banku ? I drugie - czy to jest do 10 000 (np. 9 999) czy można wpłacić równo 10 000?

  OdpowiedzUsuń