wtorek, 30 września 2014

1000 zł premii w drugiej edycji promocji Jesteśmy gotowi 2 w Credit Agricole


Pamiętacie fajną promocję 1000 zł w Credit Agricole z kwietnia tego roku? Właśnie zaczyna się druga edycja tej popularnej zabawy w zgarnianie kasy za posiadanie konta. Zobaczmy zatem z bliska jak wygląda jesienna edycja promocji.

Będzie trwać jeszcze dość długo bo aż do końca listopada, mamy zatem ponad dwa miesiące czasu do namysłu, czy chce się nam spełniać wymogi banku, by zgarnąć niemało, bo aż tysiaka. Zacznijmy zatem od pytania podstawowego kto może się w to bawić?

Jak zwykle nowicjusze mają pełne przywileje, Im zresztą zawsze wszytko wolno i są traktowani z honorami. To wiemy nie od dziś. A co z resztą? Jak zwykle trzeba odsiedzieć 90 dni, by brać udział w nowej promocji. Ale nie tylko:)


Mamy tutaj jeszcze dodatkowy zapis, że brane są pod uwagę także osoby, które zmieniają pakiet na jedno z czterech kont. Przypomnijmy, że chodzi o:
 • 1 konto
 • PROSTOoszczędzające
 • PROSTOoszczędzającePLUS
 • PROSTOoszczędzającePREMIUM
i omawialiśmy je szczegółowo w artykule Wybór optymalnego konta. Najlepsze jest rzecz jasna ostatnie, za zwykły przelew na 10.000 zł mamy wszystko za darmo. Przy czym należy pamiętać o bardzo nietypowym miesiącu, który w Credit Agricole nie pokrywa się z kalendarzowym.

Warunek udziału w promocji jest o wiele bardziej łagodny. Wystarczy przelewać wynagrodzenie na 1500 zł, tyle że wówczas trudno o zwolnienie z opłat o czym dyskutowaliśmy tutaj. i korzystać z konta w sposób opisany w skrócie poniżej.

I) 100 zł dla nowych i wracających:

Premia którą lubimy najbardziej:)Źródło: credit-agricole.pl


II) 300 zł za rachunki:
III) 600 zł za płatności kartą:


Najlepsza opcja dotyczy zaokrąglania do 5 zł

Powyższe trzy punkty zostały szczegółowo omówione w wiosennej promocji, nie ma więc potrzeby dublować informacji. Wystarczy odesłać do źródła, gdzie znajdziecie także cenne komentarze czytelników, którzy skorzystali z tej promocji.

Regulamin dla zainteresowanych, którzy mogą skorzystać z dość ciekawej oferty.

Co ciekawe wraz z tym kontem mamy tutaj także promocję lokaty na 4,10%, gdzie można ulokować nawet do 200 tysięcy złotych. Więcej na ten temat dziś na FpG.

Ciąg dalszy: 4,10% na Lokacie Jesiennej kwartalnej w Credit Agricole przebija konkurencję

12 komentarzy:

 1. Ciekawa promocja chyba warto spróbować założyć tam konto i zacząć zarabiać ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. może i oni są gotowi ale ja nie jestem ... mam odsiadkę do połowy grudnia ;)

  zdezintegrowany

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli chodzi o lokatę to złego słowa powiedzieć nie można. Ale niestety ta promocja z 1000 zł wcale nie jest taka dobra. Max 1000 zł ale przez niemal 2 lata. I w praktyce wychodzi to niestety mniej. Mnóstwo kombinacji z rachunkami płaceniem karta. Nie to się nie opłaca, chyba ze ktoś jest zdesperowany :-) Są prostsze i lepsze oferty dające zarobić relatywnie więcej np. Konto godne polecenia BZWBK. Bez umowy na 2 lata. Jest ktoś z pierwszej edycji kto do tej pory zarobił w każdym miesiącu max zwrotu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No fakt, że może to i trwa długo, ale liczy się fakt, że bank też oferuje coś nam w zamian za założenie konta/lokaty, a nie tylko żeruje na naszych pieniądzach, wiadomo, że i tak na tym zyskują ale w końcu my także w jakimś stopniu :)

   Usuń
  2. Trzy osobowa rodzina:kupujemy tylko to co trzeba bez ogladania się na końcówki i co miesiąc mamy 33,33 zł zwrotu -czyli max.Tak wiec 600 zł + 100 na start +prościzna.Gorzej z 300 zł za rachunki.Tu nie damy rady skorzystać z pełnej premii.

   Usuń
  3. 700:18 m-cy=39zł a wyjdzie jak nic 20 m-cy zanim się zamknie rachunek=35zł/m-c.

   Usuń
  4. I to na trzy osoby. Kombinacji co nie miara.

   Usuń
  5. Jak do tej pory miałem już 100 zł, 4 zwroty po 33,33 oraz za rachunki 120 zł. Myślę że uzbieram pełny 1000zł, bo konto mam za darmo (PROSTOoszczędzającePREMIUM), tyle że 10000. wpływów muszę realizować w 3-4 przelewach.

   Usuń
 4. brzmi ciekawie ale komentarz kolegi dał mi do myślenia.. a już rozważałem poważnie założenie konta tam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak w I edycji z "Konta Godnego Polecenia" w BZ WBK z żoną zarobiliśmy w ciagu roku 1400 zł. Ostatnie przelewy po 200 zł. otrzymaliśmy już 19.09.2014r.
  Fajna zabawa. Polecam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Masz chłopcze rację. Ja od 1-ej edycji twierdzę, że to jest chore. Za dużo kombinacji.

  OdpowiedzUsuń
 7. Musiałbym na głowę upaść aby wchodzić w taką zabawę z Lukasem. Niech ich pracownicy się w to bawią. To co oni wymyślają jest coraz bardziej chore.

  OdpowiedzUsuń