piątek, 19 września 2014

Darmowa inwestycja do 4000zł w nowej promocji na Lendico


Niedawno pisałem o bardzo ciekawym programie partnerskim w którym polecający i polecony zgarniają po 100 zł. Takiej promocji nie ma w żadnym banku, więc trudno było się nie skusić. Jednocześnie na koniec artykułu nadmieniłem, że platforma Lendico szykuje już nowe niespodzianki.

Nie sądziłem jednak, że będą tak ekspresowi i zaproponują je jeszcze we wrześniu. Przypomnijmy, że chodzi o jedną z najszybciej rozwijającą się obecnie platformę pożyczek społecznościowych, na której kojarzeni są inwestorzy z pożyczkobiorcami.

Poprzedni artykuł spotkał się z dużym zainteresowaniem jako alternatywa nie tylko dla lokat, ale także dla obligacji. W końcu zaletą social lending jest możliwość inwestowania małych kwot, co czyni ją dostępną dla każdego. Co zatem za nowego przygotowało Lendico?

Nowa promocja Źródło: lendico.pl

Obecnie Lendico przygotowało jednocześnie dwie promocje:

Pierwsza inwestycja dla inwestorów
Lendico nie tylko płaci 100 zł dla nowych inwestorów za wejście, ale dodatkowo premiuje pierwszą inwestycję. Ściślej obiecuje, że tym razem pierwsza inwestycja do kwoty 4000 zł będzie darmowa. Tyle że przy słowie 'darmowa' widzimy gwiazdkę, więc zanim cokolwiek klikniemy warto zobaczyć co ta złowieszcza gwiazdka oznacza.Oznacza ona, że uczestnik dostanie jednorazowy zwrot swojej inwestycji do 4.000 zł jeśli:
  • zadeklaruje wpłatę na wybrany projekt pożyczkowy
  • projekt ten będzie sfinansowany i dojdzie do skutku
  • pożyczkobiorca będzie pozytywnie zweryfikowany przez lendico i nie odstąpi od umowy w terminie 14 dni
Zatem warunki jak widać nie są trudne do spełnienia. Gdy dojdą do skutku, wówczas inwestor dostanie zwrot w ciągu 60 dni od momentu wpłaty pożyczki na rachunek pożyczkobiorcy. 

Niestety oferta obowiązuje tylko dla osób zarejestrowanych do 15 września 2014, które jeszcze nie zdecydowały się na inwestycję, i potrwa aż do końca października 2014. Jak widać sprawdza się stara zasada, by korzystać z okazji tak szybko jak to możliwe. Kto zatem zarejestrował się z poprzedniego artykułu teraz ma dodatkowe bonusy.

Należy jednak pamiętać, że wszystkie inwestycje w social lending, nieważne na jakiej platformie, nie są pozbawione ryzyka. Ale przy takim wsparciu ze strony Lendico, pierwsze kroki w można na pewno stawiać śmielej. A kto lubi ryzykować więcej może zajrzeć do drugiej części artykułu, która dziś na PP1.


Dla zainteresowanych jak zwykle na koniec Regulamin Pierwszej inwestycji na Lendico 

Ciąg dalszy: 5% cashback dla inwestorów na platformie Lendico

1 komentarz: