poniedziałek, 26 maja 2014

Premia 80 zł za założenie lokaty w Optimie dalej w ofercie


Ludzie mają nosa. Patrząc na najlepsze oferty na rynku daje się zauważyć tendencję, że to co najlepsze faktycznie ostatnio jest rozchwytywane i szybko się wyczerpuje. Taką sytuację w tym roku zaobserwowałem już kilkakrotnie.

Powód prosty firmy czy banki wprowadzając swoją ofertę do pewnego kanału dystrybucji umożliwiają sprzedaż premiowanych ofert tylko w ograniczonym zakresie. Jeżeli jest to prawdziwa okazja przyznana pula rozchodzi się w mig

Świetna oferta premiowania założenia lokaty w Optimie jaką w ubiegłym tygodniu opisywałem na FpG, szybko się wyprzedała. Wcale to nie oznacza jednak, że się skończyła! Jest dostępna w dalszym ciągu pod tym linkiem.

Ale nadal dostępne!

Kto zatem się spóźnił ma w dalszym ciągu okazję. Tym razem zamiast kodu grouponu wystarczy podać swój adres email, aby wziąć udział w promocji i odebrać gwarantowane 80 zł za banalną czynność.

Link do podania wymaganego maila

Przypomina to wongę w lepszym wydaniu:) Oferta jest lepsza nie tylko dlatego, że daje więcej niż wonga o 5 zł. Tutaj mogą skorzystać nawet osoby, które były kiedyś klientami Optimy! Rzadki to przypadek, aby bank premiował tego samego klienta podwójnie.

W ubiegłym tygodniu opisywałem także w jaki sposób występuje odbiór gwarantowanej nagrody. Chociaż dotyczyło to promocji z bankierstarter możemy przypuszczać, że tutaj będzie podobnie. Okazuje się, że na odbiór nagrody mamy zaledwie 5 dni, więc jeśli ktoś wyjedzie akurat na wczasy i w upalnym kraju zapomni o bożym świecie, tego może minąć premia. Warto o tym pamiętać i ustawić sobie alarmy w komórce według poniższych dat.

Przypomnijmy w skrócie warunki: 
 • zapisujemy się pod tym linkiem do 20 czerwca 2014
 • wpłacamy minimum 1000 zł maksymalnie 20.000 zł w ciągu 30 dni od złożenia wniosku
 • utrzymujemy saldo minimum 1000 zł do 20 lipca 2014 
 • czekamy 14 dni na odbiór nagrody od dnia 20 sierpnia 2014

I teraz sprawa najbardziej kontrowersyjna, która wielu czytelników zbulwersowała jak wynika z komentarzy do artykułu Odbierz swoje 100 zł za założenie lokaty w Optima. Jak wiemy część z osób biorących udział w promocji została poinformowana o nagrodzie, a część nie.

W obecnie trwającej promocji organizator deklaruje, że powiadomi o przyznaniu nagrody do 15 sierpnia, poprzez przysłanie maila. A więc znów będzie problem z odbiorem nagrody, zważywszy fakt, że lato będzie jeszcze w pełni i będziemy myślami daleko. A w takim przypadku nagroda przepada.

Ciekaw jestem także na relację osoby podpisującej się TC, która zostawiła taki komentarz.
chce sprawdzic czy informacja jaka uzyskalem z bgzoptima i bankier.pl sprawdzi sie. Otoz w regulaminie tej promocji nie bylo ani slowa o utrzymaniu lokaty i salda na rachunku. Wiec tylko aktywowalem konto, zalozylem lokate i na drugi dzien ja zerwalem w mysl jej nazwy i zasad "bezkarna".
Zobaczymy co z tego wyjdzie.


Rzadko się zdarza, by jakąś ofertę można było polecić bez żadnego ale. Przykładowo oferowane obecnie 4% na koncie przez mBank i opisywane dziś na FpG, na takie miano z pewnością nie zasługuje. Inna sprawa z lokatą, którą warto założyć kilkakrotnie.

Link do strony w której premiuje się 80 zł

Ponieważ w zasadzie jest to nowa promocja, mamy także nowy regulamin który do wglądu jest tutaj.

5 komentarzy:

 1. Czy jak mam w BGZOptima rachunek to mogę taką założyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz byc klientem, ktory nie ma aktualnie aktywnego rachunku.
   Wiec jesli masz otwarte konto to nie.

   Usuń
 2. no właśnie tylko nowi klienci - bleee

  OdpowiedzUsuń
 3. Wraca też 100 zł premii z lokatą 4% w BGŻ :) Pod tym linkiem aktywny kupon na grouponie :) http://www.groupon.pl/oferty/warszawa/bgz-s-a-oddzial-bgzoptima-1/39372121

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam pytanie, czy jeśli wpłacę 20 000 zł to po jakimś czasie mogę wypłacić 19 000, a jeśli tego nie zrobię pieniądze będą oprocentowane dalej na 4 %?

  OdpowiedzUsuń