środa, 28 listopada 2018

Ostatni dzwonek na łatwe 120 zł do zgarnięcia z "eKontem m" - dla młodych w mBanku!

Pierwszy wirtualny polski bank - mBank od lat zabiega o nowych klientów. Należy do ścisłej czołówki, a teraz walczy o wejście do 1-ej trójki - tych największych banków w naszym kraju. Swoje kampanie promocyjne kieruje do różnych odbiorców. Ostatnio do przedsiębiorców (opisane tutaj), a teraz również i do młodych - aby przyciągnąć ich do siebie na dłużej, a w najlepszym przypadku - już na stałe. (tak jak było ze mną ;) 
Aktualnie bank promuje konto przeznaczone właśnie dla młodych - gdzie za płatności kartą i udział w programie oszczędzania w łatwy sposób można zdobyć 120 zł.

Z mBank-iem jestem od prawie samego początku jego istnienia i do tej pory - jest to mój podstawowy bank. Kiedyś bywałem na niego lekko obrażony, ale jedno muszę przyznać. System transakcyjny tego banku chyba nigdy mnie nie zawiódł - tak jak to bywało z innymi bankami. Nie mówiąc już o wiecznych problemach IDEA Banku. Ale przejdźmy do samej promocji, która potrwa tylko do dnia 28.11.2018r.- czili do dziś !!!
Do tego czasu, pełnoletni - nowi klienci banku mogą przystąpić do promocji. Tym nowym klientem może być osoba, która od 01.01.1016 r. nie jest lub do tej pory nigdy jeszcze nie była - posiadaczem lub współposiadaczem ROR-u i/lub rachunku oszczędnościowego w mBanku. (szczegóły w regulaminie na dole)
Aby jednak przystąpić do tej promocji - musisz być w przedziale wiekowym: 18 - 24 lat!

Tutaj założysz promocyjne eKonto m - dla młodych dla zdobycia 120 zł

Czynności jakie należy wykonać - aby zdobyć tą kasę (3*po 40zł) najlepiej prezentuje schemat poniżej:
Zatem po założeniu samego konta, najpóźniej do 28 listopada 2018 r. (czyli do dziś) - należy jeszcze spełnić proste warunki tj.:
1) w każdym z 3 m-cy dokonać min. 5 płatności kartą (również przez internet) 
2) założyć aktywny cel oszczędnościowy - czyli rachunek powiązany z naszym ROR-em, na którym będziemy gromadzić nasze oszczędności. Jego saldo na koniec każdego z 3 m-cy musi wynosić - min. 10 zł. 
Odkładać na tym rachunku - na nasz cel oszczędnościowy możemy w trojaki sposób:
a) Zaokrąglenie kwot do pełnych 10 zł,
b) Stała kwota do każdej transakcji z przedziału 3-10 zł,
c) Wybrany procent wybranej kwoty z przedziału 1-15%

Harmonogram wypłaty 120 zł premii prezentuje tabela z regulaminu promocji:
Do wymaganych regulaminem płatności kartą mogą zachęcić jej super wzory do wyboru! Ma to znaczenie szczególnie dla młodych - bo wybór obrazków na kartę - jest naprawdę ogromny!
Zobaczcie przykładowe wzory z zakładki najbardziej popularnych, a samych zakładek jest aż 7 ;)
Do wyboru są również karty ze zwierzakami - naprawdę śliczne :)
Jedne z najładniejszych kart jakie widziałem ;)

Tutaj założysz promocyjne eKonto m - dla młodych dla zdobycia 120 zł

Jeśli chodzi o same koszty prowadzenia eKonta m - to mogą one wynosić równe 0 zł. Najlepiej mają oczywiście Ci najmłodsi do 20 lat - bo do całkowitej "dormowości" - nie muszą spełniać żadnych warunków! Ci starsi - aby nie zapłacić za to konto ani grosza - muszą wykonać pewne czynności, które prezentuje tabela:

eKonto wymagane do otwarcia w promocji - to jedno z najpopularniejszych na rynku. Sam mam je (wersję nie dla młodych;) od wielu lat - jako konto podstawowe i jestem z niego bardzo zadowolony. Brak opłaty za kartę dla najmłodszych i 4zł dla starszych i tak nie jest wygórowane w stosunku do innych banków. 0 zł opłat za kartę dla tych powyżej 21 lat zagwarantujemy sobie wykonując 5 płatności na dowolną kwotę! Ja często już 1-ego dnia miesiąca mam ten warunek spełniony - bo można płacić też w internecie ;)

eKonto m - dla młodych to też świetna i przez wielu uważana za najlepszą na rynku - aplikacja mobilna.
Podsumowując promocję mBanku - to niezła oferta dla tych co zastanawiają się jaki ROR z wielu obecnych na rynku wybrać? Kto chciałby przystąpić do grona klientów dość popularnego mBanku, a przy okazji trochę zarobić - może właśnie teraz skorzystać ;)

Tutaj założysz promocyjne eKonto m - dla młodych dla zdobycia 120 zł


Jeśli jednak nie przepadasz za mBankiem, a chciałbyś dodatkowo zarobić 50 zł za otwarcie konta w programie poleceń - to aktualnie masz takie do wyboru w 2-óch bankach:

- Konto Direct, Komfort lub również dla młodych Konto Mobi w Banku ING opisane tutaj
oraz
- Konto Proste Zasady wraz z rewelacyjnym KO na 3% w Getin Banku, o którym więcej przeczytacie tu.


Regulaminy:


1) Regulamin promocji „Karta i odkładanie w Twoim stylu - II edycja”
2) Taryfa opłat i prowizji


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz