piątek, 30 listopada 2018

Łatwe do zgarnięcia 80 zł oraz 200 zł za KJC w Santander


Dziś mamy 'ostatni dzwonek' na łatwą premię w Santander. Niedawno opisałem całkiem niezłą ofertę karty jaką dawał Bank Zachodni dającą możliwość zgarnięcia 760 zł. Można też nietrudno zgarnąć dodatkową kasę za założenie konta oraz dodatkową za przelewanie wynagrodzenia! W sumie do zdobycia na start jest 280 zł, a więc całkiem nieźle.

Aktualizacja:
Jak się okazało Santander przedłużył poniższą promocję o kolejne 3 miesiące:)

Ostatnia szansa na zgarnięcie premii po starym dobrym WBK

1. 80 zł na start za polecenie
Programy poleceń w bankach są różne, na blogu opisuję jednak tylko takie w których może zarobić tak osoba polecająca jak i polecona. Na szczęście w WBK jest jeszcze coś takiego i obie strony mogą zarobić po 80 zł:)

Kto może z tego skorzystać? Definicja nowego klienta jest jasna: to osoba, która nie miała konta od 1 grudnia 2017. Tutaj pojawia się jednak pytanie jakiego konta skoro oferentem jest Santander?

W Santanderze jak sądzę nikt z czytelników nie ma konta bo to kiepski bank w przeciwieństwie do WBK. W regulaminie jest jednak mowa o Koncie Jakie Chcę lub konto VIP, więc można się domyślać, że to o te konta właśnie chodzi.Co trzeba zrobić można zobaczyć wyżej. Korzystamy ze strony promocyjnej i używamy kodu osoby polecającej. Jeśli nie masz kodu polecającego możesz śmiało pisać na marszr1@gmail.com, a udostępnię Ci taki kod. Zgłaszać się do promocji można do 30 listopada 2018 do 28 lutego 2019

Potem już tylko wystarczy zrobić zakupy na 200 zł. Nie ma znaczenia jak to zrobimy do wyboru mamy płatności zwykłą kartą do konta, kartą mobilną lub Blikiem. Ważny jest jedynie termin płatności a ten przypada na koniec roku 2018 innymi słowy do 31 grudnia mamy czas na zrobienie wymaganych płatności.

Regulamin mówi o jeszcze jednym warunku o czym nie informuje strona promocyjna. Na szczęście nie jest to nic trudnego - ot należy dodatkowo zainstalować sobie apkę Santandera i raz się do niej zalogować. Macie na to miesiąc czasu po otwarciu konta.

Mam apkę WBK na swoim smartfonie. Niestety takie apki trzeba co jakiś czas aktualizować, bez tego bowiem nie da się zalogować. Przy jednej z takich aktualizacji nazwa WBK została zastąpiona nieszczęsnym Santanderem:(


2. 200 zł za przelewanie wynagrodzenia
Co ciekawe Santander oferuje także niezwykle popularne nagradzanie za przelewanie wynagrodzenia. Korzystam już z tej najłatwiejszej z możliwych premii i dostaję 50 zł miesięcznie za przelewanie wynagrodzenia do Santandera:)

W nowej edycji która potrwa do 31 stycznia 2019 do zdobycia jest nieco mniej bo 200 zł. Dalej są to premie po 50 zł, więc łatwo policzyć, że ta promocja potrwa przez 4 miesiące, ale i tak na pewno warto skoro nie musimy robić nic innego poza podaniem innego numeru bankowego dla naszego pracodawcy. 

Bardzo łatwe są warunki owego wynagrodzenia. Wystarczy że zarabiamy zaledwie... 1000 zł by bank nagrodził taki przelew fajną nagrodą 50 zł. Kiedyś to był hit w BGŻ, bo nagroda była wypłacana latami. Teraz jest ograniczona czasowo, ale to i tak jazda obowiązkowa dla każdego wisienkowicza.

Do nowego konta warto podpiąć opłacane rachunki
 
Skoro jesteśmy przy dawnym WBK, to warto przypomnieć, że po założeniu konta będziecie mogli korzystać ze zwrotu za rachunki. Może to być prąd, gaz, internet, telewizja czy telefon. Każdy z nas je płaci, a skoro bank może nam za to zwracać część kasy to grzech tego nie używać. Korzystam z tego od dawna bo to darmowa kasa:)


Warto z tej promocji skorzystać bo jak sądzę to ostatnia możliwość zarobku na starym dobrym WBK. W Santanderze jest kiepsko od zawsze, więc nie sądzę by trzecia edycja programu poleceń miała miejsce.

1. Regulamin jeszcze aktualnego programu poleceń w dawnym WBK
2. Regulamin promocji 200 zł za wpływ wynagrodzenia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz