niedziela, 25 listopada 2018

Ostatni dzwonek na 200 zł na start nie tylko dla nowych! (wraz z KO 2,7% w Banku Millennium)

Millennium to dla nas wielu bank tzw. pierwszego wyboru. Jest podstawowym rachunkiem i nie ma się w sumie czemu dziwić. Ich flagowe konto 360° od lat ma niezmienne, łatwe do spełnienia warunki "bezpłatności", a połączone z nim KO Profit przejrzyste i co najważniejsze zawsze przewidywalne terminy do uczestnictwa w kolejnych edycjach promocji na tymże KO ;)

Właśnie ta przewidywalność powoduje to, że możemy w zasadzie bezustannie korzystać z promocji na KO utrzymując ładną stawkę 2,70% w pewnym i lubianym banku. 

Po ostatnich zawirowaniach z bankami pana Czarneckiego - Bank Millennium stał się tzw. "spokojną przystanią" do przechowania swoich środków w dużym, lubianym i bezpiecznym banku :)
Większy limit aż do 200 tys. zł na 2,7%
Promocja na KO potrwa do 12.01.19r. i do tego czasu należy wpłacić na nie nowe środki - aby uruchomić promocyjną stawkę. Nowe - to te wpłacone po Dniu badania  salda z końca dnia 13 października.

Od dnia wpłaty pierwszych nowych środków w wyżej wymienionym terminie ruszy nam 92-dniowy okres promocyjnej stawki 2.70% na KO Profit. Należy jednak pamiętać - żeby przed końcem aktualnej (tj. 12.01.19r.) wyzerować całe saldo w Mille - na poczet przyszłej promocji KO Profit, która zgodnie ze schematem, mam nadzieję się pojawi ;)


Tutaj łatwo zarobisz 200 zł za założenie konta w Millennium wraz z KO Profit


Oczywiście dla nowych klientów Banku Millenium pojęcie "Dzień badania salda" w przypadku 1-szej promocji na KO nie ma znaczenia - gdyż wszystkie ich środki będą zakwalifikowane jako te nowe. Muszą się oni tylko pilnować w przypadku chęci skorzystania już z kolejnych (jeśli takowe będą) edycji tej promocji. 

Ja sam związałem się z Bankiem Millennium właśnie przez promocję konta oszczędnościowego i "nasza przyjaźń" trwa do dziś ;) Nie mogę też narzekać na powiązany z nim ROR - czyli konto 360°- bo jest to mój drugi (po mBanku) podstawowy rachunek do rozliczeń. 

Jednak dla nowych (i nie tylko) najlepszą opcją będzie "upieczenie 2 pieczeni przy jednym ogniu" tj. założenie w opisanej tutaj aktualnej promocji konta 360° dla łatwych do zdobycia 200 zł oraz skorzystania z fajnych 2,70% na KO Profit ;)
Ostatni dzwonek na złapanie tych 200zł !
Jest to promocja dla klientów nie posiadających aktualnie żadnego produktu banku, a skorzystać z niej mogą tylko i wyłącznie osoby, które do tej pory nie brały udziału w jakiejkolwiek promocji konta 360°. Zatem mogą to być osoby, które to właśnie konto kiedyś posiadały, ale założyły je bez żadnych profitów z tego tytułu. 

Czasu na to zostało jednak bardzo mało! Jeszcze tylko DZIŚ i JUTRO można złożyć wniosek o konto - aby załapać się na łatwe 200 zł !!!

Tutaj łatwo zarobisz 200 zł za założenie konta w Millennium wraz z KO Profit

Dlaczego w tytule napisałem "i nie tylko" dla nowych? Mianowicie dlatego, że tym nowym można się tu stać w zasadzie z dnia na dzień - zamykając konto, a zaraz otwierając je na nowo. Bank bowiem, co sprawdził Polcan na własnej skórze, nie przewidział żadnej karencji dla powracających! 
Można więc zamknąć konto 360° stopni i od razu je otworzyć dla samego zgarnięcia tych 200 zł, oczywiście jeśli nie brało się przedtem udziału w promocji z tym kontem.  

Same warunki do spełnienia są bardzo proste, więc dla osób które mogą z tej oferty skorzystać - jest to super okazja! a kasa (200zł) wpłynie Wam na konto do 15 lutego, akurat aby podreperować "po Walentynkowy" budżet ;)

Harmonogram przedstawia obrazek poniżej:
Jak widać czasu na przystąpienie zostało BARDZO MAŁO!
Podsumowując oferta KO Profit to naprawdę dobra okazja dla przeniesienia środków z Getin Banku i Idei przez osoby, które lubią spokój. Nie chcą się martwić o przyszłość tych banków i czekają aż wszystko się uspokoi ;) 
To też sposób przetrzymania kasy, aby np. móc wrócić w kolejnych edycjach promocji KO w Getinie. 

Dla nowych lub wracających do Millennium to świetna okazja aby połączyć te dwie promocje i "wyszarpać" z banku fajne 200 stówki, a przy okazji skorzystać z 2,70% w najnowszej edycji KO Profit ;)

Tutaj łatwo zarobisz 200 zł za założenie konta w Millennium wraz z KO Profit
 
Regulaminy:

1) Regulamin promocji „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit” edycja 11
2) Regulamin promocji „Złap 200 zł”


15 komentarzy:

 1. nie do końca kumam, mam konto 360 do tego oszczędnościowe i profit nie brałem wcześniej udziału w promocji, więc zamykam konto (da się to zrobić z poziomu bankowości internetowej ?) i składam wniosek o nowe ? co z kartą i nr rachunku który mam ? mam tu przelew wynagrodzenia, po otwarciu dostanę nowy rachunek ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To komentarz Polcana pod artykułem o tej promocji, cytuję:
   "Dziś dostałem premię 200 zł:)
   Potwierdza to moją teorię o której pisałem często na blogu, że można zamknąć konto 360 stopni i od razu je otworzyć, jeśli nie brało się przedtem z promocji z tym kontem.
   Co więcej bank o premii informuje też w smsie:)"
   Mam nadzieję, że przeczyta Twój wpis i się do niego ustosunkuje - bo przerabiał to sam w praktyce :)

   Usuń
  2. Sprawa wygląda tak, że owszem można brać udział w takiej promocji posiadając już konto, ale pod jednym warunkiem: nie skorzystałeś z premii za otwarcie konta.

   Oczywiście posiadając konto nie weźmiesz udziału w trwającej promocji, gdyż w każdej promocji minimalny warunek to brak posiadanego konta w dniu jej startu. Millennium jednak od lat premiuje raz za razem to konto, więc wniosek z tego prosty: skorzystasz w kolejnej odsłonie.

   U mnie było tak, że zamknąłem konto w maju i wróciłem już w lipcu. Bank faktycznie wypłacił premię za powrót.

   Czy możesz zamknąć z poziomu bankowości? Tak, ale wiązać się to będzie z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Ja zamykałem w oddziale z zaznaczeniem natychmiastowego zamknięcia konta, tak by brać udział w kolejnej edycji promocji.

   Przez to co prawda straciłem prawo do premii za poleconego, ale po powrocie i napisaniu reklamacji bank uznał ją i wypłacił dodatkową premię:)

   Usuń
 2. Tydzień temu założyłem konto 360 i przelałem tam środki z Idea Bank. Dopiero po kilku dniach przelałem je na oszczędnościowe i mam informację że nie biorę udziału w promocji. Trzeba była od razu przelać na oszczędnościowe zamiast trzymać kilka dni na ROR ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przystąpić można w dowolnym momencie.
   Od razu nie widać informacji o przystąpieniu do udziału w promocji. Pojawia się ona dopiero na drugi dzień, po przetwarzaniu nocnym.

   Usuń
 3. Mam jeszcze pytanko dotyczące nowych środków w promocji Mille. Biorę w niej udział 1 raz więc proszę o wyrozumiałość. Moje promocyjne 92 dni kończą się w lutym. Z tego co doczytałem zwykle badanie środków jest w ostatni dzień starej promocji, czyli w tym wypadku 12.01.2019. Czy dobrze rozumiem, że powinienem ewakuować środki, tak żeby 12.01 było na Mille zero, a potem przelać z powrotem, żeby wykorzystać do końca moje 92 dni a po ich zakończeniu środki te automatycznie wejdą w nową promocję, bo 12.01 było zero?

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam,
  Czy mozna skasowac jednoczesnie te 200 za otwarcie i premie za polecenie. To znaczy ja polecam nowa osobe, ona zaklada konto w Mille i kasuje 200 za otwarcie + premie za otwarcie z polecenia (jakies srodki do wykorzystania w empiku czy cos takiego) a ja kasuje premie, jako polecajacy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Czy mozna skasowac jednoczesnie te 200 za otwarcie i premie za polecenie."

   Niestety nie da się :( Musicie zdecydować się na którąś z nich. Taką informację uzyskałem na infolinii i same regulaminy tych promocji to potwierdzają. Promocje nie łączą się ze sobą, chyba że regulamin stanowi inaczej, a tu niestety nie stanowi :(

   Usuń
  2. to chyba te 200 bardziej oplacalne bo to cash a nie jekies kupony

   Usuń
  3. Zdecydowanie. Program poleceń jest korzystny w okresie przejściowym, gdy nie ma oferty z 200 zł. Do empiku masz 80 zł, lokata na 4% dziś nie jest atrakcyjna przy 3,90% w IB. Pozostałem opcje mało ciekawe, chyba że ktoś kupuje w Zalando, ale i tak kwota ponad 2x mniejsza niż tutaj.

   Usuń
  4. "to chyba te 200 bardziej oplacalne bo to cash a nie jekies kupony"

   Oczywiście, że lepsze. Nie ma co się nawet zastanawiać ;)

   Usuń
 5. Dzieki!!!
  2 stowki super sprawa

  OdpowiedzUsuń
 6. Przy próbie robienia przelewu wychodzącego z Getinu pojawia się możliwość założenia lokaty 3,5% na 3 m-ce jako oferta specjalna. W przypadku zignorowania oferty pojawia się ona ponownie przy następnym przelewie. Testowałem tylko kwoty > 35k.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Przy próbie robienia przelewu wychodzącego z Getinu pojawia się możliwość założenia lokaty 3,5% na 3 m-ce jako oferta specjalna"

   Komentarz ten bardziej pasuje pod artykuł o lokacie w Getinie powyżej, ale ciekawa sprawa. Dawniej proponowali "zawrotne" 2 oraz 2,2% ;)

   Usuń