piątek, 10 lutego 2017

400 zł na cokolwiek do mall.pl za darmową kartę w Citi


Citi handlowy zaskoczył w tym roku pozytywnie przesuwając okres karencji na 2015 rok. Pisałem o tym szerzej w artykule o promocji ze smartfonem LG, że osoby zamykające tutaj konto w 2014 teraz mogą założyć nową kartę w Citi i zgarnąć kolejną premię:)

A obok telefonu LG pojawiła się właśnie nowa oferta z voucherem na 400 zł do mall.pl. Jeśli więc nie posiadałeś karty w Citi od 1 stycznia 2015, możesz skorzystać z dedykowanego linku by zgarnąć fajną premię do karty, która nie kosztuje nic.

Dedykowany link dla promocji 400 zł do mall.pl za darmową kartę

mall.pl to internetowa galeria handlowa z bardzo szerokim wachlarzem produktów, każdy będzie więc mógł wybrać dla siebie to co lubi najbardziej. Telewizor, RTV, komputery, telefony, odzież, do domu i ogrodu... cokolwiek. Oferta wygląda więc na ciekawszą od styczniowej z telefonem LG omówionej tutaj.

Wybór nagród na mall jest znaczny

Co trzeba zrobić by zgarnąć voucher na 400 zł? W zasadzie dwa:
 • zalogować się 1 raz do bankowości internetowej lub mobilnej
 • dokonania płatności kartą na 1000 zł 
Oba powyższe warunki należy wykonać w terminie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po zawarciu umowy o kartę. Dużo ciekawsza oferta od omawianej promocji ze zwrotem 100 zł za wydanie 1000 zł omówionej dziś na FpG.

Mniejsze też są warunki zgarnięcia 400 zł aniżeli były w przypadku podobnej oferty z telefonem LG. Tam wszak trzeba wydać aż 3000 zł czyli 3x więcej, a wartość telefonu jest niewiele większa od vouchera.

Mamy zatem fajną ofertę, która będzie aktywna nawet do 31 maja 2017. Nagrody jednak lubimy mięć szybciej niż później, a te bank obiecuje przysłać do końca miesiąca w którym uczestnik spełnił warunki promocji.

Regulamin promocji zdobądź voucher do sklepu mall.pl

5 komentarzy:

 1. A co dalej z tą kartą kredytową i jak się ją spłaca ?
  Jakie są opłaty i kiedy można się jej pozbyć ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każda karta kredytowa ma swój numer rachunku, więc spłacasz ją zwykłym przelewem tak jak płacisz za prąd czy gaz.
   A co dalej? Jak wybierzesz Citi Simplicity to nie ma żadnych opłat jest darmowa, zaś pozbyć się jej możesz jak już otrzymasz premię:)

   Usuń
 2. Warto też dodać, że warunkiem koniecznym jest dostarczenie :

  Zaświadczenie o zatrudnieniu i miesięcznych zarobkach
  (ważne 45 dni od daty wystawienia).

  OdpowiedzUsuń
 3. A jaka jest procedura rezygnacji z karty ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisemna dyspozycja. Ja składałem w oddziale podczas okazjonalnego pobytu w Warszawie, bo karta była darmowa, więc celowo poczekałem aż będę w stolicy, bo w moim mieście placówkę zlikwidowano.
   Można oczywiście taką dyspozycję wysłać listem poleconym na adres banku. Najlepiej w dwóch egzemplarz, by jeden z nich odesłali Ci jako potwierdzenie.

   Usuń