wtorek, 7 lutego 2017

50 zł za pięć płatności oraz 150 zł na deser za KGP oraz karty w WBK


Omówione wczoraj 300 zł do zgarnięcia w mBanku jest dość trudne ze względu na stosunkowo mały cashback. Znacznie prościej o premię w Banku Zachodnim, ale ten bank słynie z tego, że ma małe wymagania:)

Niestety nowa zimowa oferta jest przeznaczona dla osób, które nie miały tutaj konta od ostatnich 12 miesięcy. A zapewne trudno będzie o takowe, gdyż przez ostatni rok oferta konta w WBK biła wszystkie inne na głowę i co najmniej do końca czerwca 2017 to jazda obowiązkowa.Kto jakimś cudem przegapił 4% na koncie lub miał przymusową odsiadkę z której dopiero teraz się wyzwolił może skorzystać z nowej oferty. Do zgarnięcia są dwie premie, dające w sumie 200 zł.

Tutaj złożysz dwa wnioski o konto KGP i kartę zgarniesz do 200 zł

1. 50 zł za 5 płatności kartą
Pierwszą promocją, która potrwa do końca lutego 2017 jest promocja Konta Godnego Polecenia. Można je założyć albo wygodnie przelewem lub wybierając opcje kuriera, a warto to zrobić, bo warunek dla 50 zł jest banalny.

Wystarczy bowiem tylko 5 płatności kartą na dowolną kwotę. Nie trzeba więc mocno kombinować jak w mBanku. Rzecz da się załatwić za jednym zamachem przy jednych zakupach, korzystając z kasownika w markecie, gdzie sami sobie generujemy rachunki.

Banalny warunek dla 50 zł

Za tę banalną czynność dostaniemy bonus ale nie w formie przelewu na konto, lecz w formie bonu Sodexo. Bank deklaruje się przesłać go najpóźniej do końca kwietnia 2017. 


2. 150 zł za kartę kredytową 
Druga premia dotyczy już nie konta a karty kredytowej i tutaj też w banalny sposób zgarnąć można 3 razy więcej. Warunkiem wstępnym jest jednak czas złożenia wniosku o kartę. Musi to być albo wraz z kartą albo w kolejnym miesiącu kalendarzowym.

Równie banalne warunki są na karcie

Jak już dostaniemy kartę kredytową wystarczy zrobić także 5 płatności w miesiącu by dostać kolejne 50 zł. Jeśli będziemy to robić przez 3 kolejne miesiące zgarnąć można w ten sposób 150 zł. I znów bez kombinowania z kwotą do wydania, liczy się tylko ilość.

Tutaj złożysz dwa wnioski o konto KGP i kartę zgarniesz do 200 zł

Szkoda że inne banki nie są tak liberalne jak WBK i w zdecydowanej większości stawiają  na konkretną kwotę. Taki warunek jest o wiele trudniejszy do spełnienia, tym bardziej że w bankowości internetowej nie ma licznika wydanej kasy i sami musimy sprawdzać czy wydaliśmy już kwotę wymaganą dla premii.

W WBK to nie jest konieczne, szkoda tylko że nie dotyczy to innego konta chętnie bowiem bym skorzystał z tak łatwej premii.

Regulamin zimowej oferty konta godnego polecenia
Regulamin drugiej promocji 150 zł na Dzień dobry II

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz