poniedziałek, 6 lutego 2017

3% na koncie i 300 zł do zgarnięcia w III edycji promocji konta podwójnie zarabiającego


Banki promocje lokat zastąpiły w tym roku promocjami kont. Ruszyła w zasadzie cała lawina kont z premią, więc każdy może zgarnąć tutaj coś dla siebie. I gdyby przejrzeć ostatnie wpisy okaże się, że każdy kolejny dodaje więcej.

W ubiegłym tygodniu mieliśmy łatwe do zgarnięcia 150 zł w PKO oraz 200 zł w Credit Agricole. Jeszcze więcej bo 300 zł daje mBank dodając zarazem 3% na swoim sztandarowym eKoncie, więc jak widać warto szybko zamykać konta i czekać na możliwość zgarniania kolejnych premii.

Przyda się zapewne każdemu.

Poprzednia oferta skończyła się z końcem stycznia. Nowa rozpoczęła się od lutego i... wraca praktycznie bez zmian. Niestety w dalszym ciągu nowy klient to dalej osoba, która nie miała konta tutaj od 1 stycznia 2015, a więc już od ponad dwóch lat:(

Tutaj założysz konto w mBanku ze stawką 3% i cashback do 50 zł/m-c

Powyższy link będzie ważny do 19 kwietnia 2017, do tej daty bowiem przewidziane są zapisy na trzecią edycję konta podwójnie zarabiającego.
Na co mogą liczyć osoby, które zamknęły tutaj konto do końca 2014 lub nigdy dotąd nie korzystały z mBanku. 


1. Konto oprocentowane na 3%
Po pierwsze dostają fajnie oprocentowane konto. 3% to dziś bez wątpienia gratka, więc przyda się każdemu. Co prawda tylko do kwoty 3.000 zł, ale dzięki temu każda złotówka pracuje, jeśli ktoś trzyma wszystko na lokatach, a resztą gotówki robi zakupy

Owe 3000 zł może zresztą zarabiać podwójnie: z jednej strony pracować na 3% a dodatkowo generować dochód w postaci cashbacku:) Co więcej nie ograniczają nas tutaj jednorazowe przelewy jak to jest na kontach oszczędnościowych. Tutaj można robić przelewów tyle ile dusza zapragnie.

Warunki zdobycia premii

2. Konto z cashbackiem do 300 zł
Nie zmieniły się też warunki zdobycia premii 300 zł. W dalszym ciągu przez pół roku możemy zgarniać do 50 zł miesięcznie. W tym celu trzeba spełnić 3 warunki:
  • zalogować się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej
  • zrobić przelew na 1000 zł
  • wykonać transakcję kartą lub BLIKiem za minimum 250 zł
Powyższe trzy warunki wystarczą by dostać cashback. To jak wysoki będzie to cashback zależy oczywiście od wydanej kwoty. Należy bowiem pamiętać, że cashback nie jest zbyt wygórowany wynosi bowiem 2% bez względu na sposób płatności.

Dobrze że mamy w dalszym ciągu cashback. Już dawno przepowiadano rychły koniec zwrotu za zakupów ze względu na obniżenie opłaty interchange. Jak widać dalej można jeszcze na tym zarabiać, chociaż lepiej wygląda to w przypadku T-mobile.

Regulamin III edycji konta podwójnie zarabiającego

1 komentarz:

  1. Nie kazdy wydaje karta tyle miesiecznie, wiec powiedzmy , zeby odzyskac 25zl w T-mob, wystarczy 500zl a w mBąku- 1250zl, wiec tylko dla tych co robia duze obroty karta. Poza tym w T-mob jak wiecej wydajemy, to mozna "uruchomic" konto i karte na kolejna osobe w rodzinie i nie ma tu zadnej karencji.

    OdpowiedzUsuń