wtorek, 21 lutego 2017

400 zł do Douglas za darmową kartę w Citi


Citi znów zasypuje świetnymi ofertami w których bardzo łatwo zgarnąć jest niemało bo voucher 400 zł. Po opisanej niedawno promocji z voucherem na czterysta zł do mall.pl adresowanej raczej dla facetów mamy powrót popularnej oferty dla kobiet.

Do zgarnięcia jest także czterysta zł ale do perfumerii Douglas. Możemy już przyjąć za pewnik, że wszystkie tegoroczne oferty Citi są dostępne dla wszystkich, którzy nie mieli tutaj karty od 1 stycznia 2015:)Innymi słowy do Citi mogą wreszcie wracać osoby, które zamknęły konto w 2014, co jeszcze w ubiegłym roku było niemożliwe. Dedykowany link dla tej promocji będzie ważny aż do końca czerwca 2017.

Tutaj założysz kartę w Citi by łatwo zgarnąć 400 zł do Douglas

A co trzeba zrobić by zgarnąć ów voucher na cztery stówki do perfumerii? Jak zwykle bank każe spełnić dwa warunki:
 • raz zalogować się do bankowości lub aplikacji mobilnej Citi
 • wydać kartą 1000 zł
W obu przypadkach termin jest ten sam: do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę. Mówiąc po ludzku jak dostaniecie kartę w lutym, to macie czas do końca marca. Jak w marcu, to końca kwietnia itd.

Do wyboru są dwie karty, polecam jednak darmową Simplicity

Czasu jest więc stosunkowo mało jak na tysiąc złotych. Ale z drugiej strony premia za to jest dość pokaźna, więc z pewnością warto z tego skorzystać, tym bardziej że można wybrać wariant z całkowicie darmową kartą Simplicity.

Karta w Citi ma jeszcze więcej zalet. Pomijając oczywisty darmowy okres grace period kiedy możemy żyć na koszt banku mamy dodatkowo możliwość darmowego opłacania rachunków czy to za prąd czy za gaz. Tego nie ma na żadnej innej karcie w żadnym banku.

Podsumowując mamy kopię oferty z mall.pl ale w wydaniu dla Pań. Warunki są w obu przypadkach identyczne, tyle że kobiety mają miesiąc dłużej do namysłu bo oferta do mall.pl kończy się 31 maja, a do Douglasa 30 czerwca 2017. 

Regulamin nowej promocji karty zdobądź voucher do perfumerii Douglas

2 komentarze:

 1. A czy mogę przelać pieniądze do Żony bez żadnych opłat?Bo piszą w Korzyściach Karty-"Brak opłat za przelew gotówki".O raz w Regulaminie"Opłata za wykonanie przelewu bezgotówkowego poprzez Citibank Online-Brak Opłat"Można by pieniądze przelać na Konto Oszczędnościowe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno tak można w przypadku limitu w koncie co stosuję od kilku lat, natomiast na kredytówce zwykle były za to opłaty.
   Przetestuj czy to tak działa na malutkich kwotach. Jak bank nie naliczy dodatkowych opłat to test będzie można uznać za pozytywny.
   Chyba że już to ktoś to przetestował i może potwierdzić.

   Usuń