poniedziałek, 27 lutego 2017

Ostatni dzwonek na 150 zł w promocji Zgarnij premię z bankierem oraz 100 zł od mBanku


Tylko do jutra potrwa akcja specjalna, w której łatwo zgarnąć dodatkową kasę. Niestety nie jest ona dla każdego, bowiem jak zwykle dotyczy względnie nowych klientów mBanku. Mało tego oferta jest przeznaczona dla przedsiębiorców.

Akcje specjalne mają to do siebie, że pozwalają zgarnąć więcej aniżeli najlepsze nawet promocje w samym banku. Z jednej strony mamy premię od banku, a z drugiej dodatkową premię od organizatora i dlatego nie można takich akcji znaleźć na stronie banku.

W obecnej piątej już edycji akcji 150 zł jest do zgarnięcia od organizatora za samo założenie mBiznes konta Standard. Jedynym warunkiem jest skorzystanie z dedykowanego linku, na którym należy zostawić swój mail.

Tutaj założysz konto mBiznes konto Standard z dwoma premiami do zgarnięcia

Na podanego maila dostaniemy link do założenia konta i właśnie ten link uprawni nas do otrzymania premii 150 zł od organizatora. Dodatkowo dostajemy od mBanku na ZUS, więc kto może być nowym klientem mBanku ma całkiem fajną ofertę. Potrwa ona do 28 lutego 2017


1. 150 zł od bankiera
W poprzednich akcjach do zgarnięcia premii wystarczyło samo założenie konta przez dedykowany link. W obecnej akcji mamy dodatkowy warunek, na szczęście łatwy do spełnienia: maksymalnie do 30 kwietnia 2017, a dokładniej w ciągu 30 dni od założenia należy dokonać jednej transakcji kartą.

W tym momencie chciałbym jednak zwrócić uwagę na dodatkowy zapis "i/lub" co samo w sobie jest sprzeczne. Mamy zapis i/lub przelewu inicjowanego przez uczestnika akcji. Dla świętej pewności, gdybym mógł brać w tym udział zrobiłbym obie czynności zamiast kombinować co autor miał na myśli i jak to może być potem zinterpretowane.


2. 100 zł od mBanku na ZUS
Na początku artykułu podałem hasło, że oferta jest dla względnie nowych klientów. Mam na myśli, że nie chodzi o nowego klienta na dzień początku promocji. Według mBanku z promocji nie mogą skorzystać osoby, które posiadały jakikolwiek rachunek firmowy dla danego NIP do dnia 26 grudnia 2016.

Co trzeba zrobić by zgarnąć dodatkową stówkę? Niewiele, wystarczy tak jak przy powyższej premii w ciągu 30 dni od momentu otwarcie rachunku zrobić przelew do ZUS na kwotę 250 zł. A więc to się nie zmienia od dłuższego czasu.

Dodatkowo ten przelew do ZUS gwarantuje nam brak opłat przez 2 lata za następujące czynności:
  • prowadzenie rachunku przez 24 miesiące - 0 zł
  • wypłaty z bankomatów własnych Planet cash, Euronet oraz BZ WBK na terenie Polski - 0 zł
  • wpłaty w 2250 wpłatomatach mBanku i Eurocash - 0 zł
Szkoda jak zwykle, że zwyki klienci muszą się dość namęczyć za zgarnięcia premii.

Tutaj założysz konto mBiznes konto Standard z dwoma premiami do zgarnięcia

WAŻNA INFORMACJA dla chętnych do skorzystania z oferty: 
jeżeli w trakcie składania wniosku na stronie promocji dojdzie do zamknięcia karty z formularzem (np. w wyniku przypadkowego zamknięcia okna) lub wygaśnie sesja wypełniania formularza, ponowne wypełnienie wniosku będzie możliwe dopiero po upływie godziny.

Przypominam, że zwykli klienci mają także możliwość zarabianiu na zwykłym eKoncie. Od lutego rozpoczęła się tutaj III edycja konta ze stawką 3% z możliwością zgarnięcia 300 zł w pół roku według zasad opisanych tutaj.

Regulamin nowej promocji 150 zł na start w mBanku

1 komentarz:

  1. Czy ten przelew gwarantuje nam zwolnienie z opłaty przez 2 lata czy co miesiąc muszę opłacać zus, żeby mieć to zwolnienie?

    OdpowiedzUsuń