wtorek, 29 listopada 2016

Ostatni dzwonek na 4% do końca 2017 oraz 100 zł w Money Mania 9


Tylko do jutra potrwa jeszcze najlepsza akcja roku z 4% na koncie w dziewiątej edycji Money Mania. Czas zatem przypomnieć o tym wszystkim zapominalskim, którzy lubią odkładać wszystko na ostatni moment.

Sporym udogodnieniem jest fakt, że nie sprawdził się zapowiadany od 1 lipca koniec przelewów weryfikacyjnych na nowe konto. Nie trzeba już czekać na kuriera, można szybciej uruchomić konto na... 4% w WBK.


To nie pomyłka. Jak pamiętamy od 1 września Bank Zachodni zaprzestał lansowania konta na 4%. Niestety wyklucza z niej wszystkich, którzy posiadali tutaj konto od 2 listopada 2015. Nie da się zatem powiększyć ilości kont z 4%.

Tutaj założysz konto w WBK na 4% do końca 2017 oraz promocji ze 100 zł premii

Warto tutaj podkreślić, że powyższy link z premią 100 zł będzie ważny tylko do 30 listopada. Przy czym 4% oferowane będzie dłużej, bo do końca 2017. To o pół roku dłużej, niż mają gwarantowane uczestnicy poprzednich akcji z 4% jakie były do końca sierpnia tego roku.

Uwaga:
Wnioski o konto można będzie składać do 15 grudnia 2016, ale wtedy już nie będzie 100 zł premii, tylko same 4%.

Co trzeba zrobić w nowej akcji?
 • zarejestrować się w akcji z dedykowanego linka do 30 listopada 2016
 • otworzyć konto do 31 grudnia 2016 (patrz punkt kolejny!)
 • w grudniu i styczniu zapewnić wpływy na kwotę 1000 zł 
 • do 27 lutego 2017 uzupełni w aplikacji numer aktywnego konta
Kilka słów omówienia. Standardowo po kliknięciu na dedykowany akcji link, zostawiamy na otwartej stronie swój mail. Konto otwieramy z nowego linka jaki przyjdzie na naszą pocztę elektroniczną.


Kolejny raz regulamin sam sobie przeczy. Niby konto możemy otworzyć do 31 grudnia, ale jednocześnie w grudniu musimy zrobić pierwszy z dwóch wymaganych przelewów na 1000 zł. Może się więc zdarzyć, że konto owszem założymy pod koniec grudnia, ale przelew nie dotrze.

Harmonogram nowej Money Mania 9
Wtedy będzie po premii. Warto więc mieć to na uwadze i nie czekać na koniec grudnia z uruchomieniem linku z naszej poczty.  

Ważne terminy

Tutaj założysz konto w WBK na 4% do końca 2017 oraz promocji ze 100 zł premii

Warunki jak widać są bardzo łatwe do spełnienia, a premia fajna, nie mówiąc o świetnym oprocentowaniu. 4% wszak nie dostaniemy praktycznie nigdzie poza WBK. Szkoda tylko, że wykluczeni są dotychczasowi uczestnicy z 4%.

Regulamin promocji 4% do końca 2017 + 100 zł w Money Mania 9

9 komentarzy:

 1. Polcan, Wyslalem wczoraj wniosek z moneymania wypelnilem na stronie WBK, ale niestety ze wzgledu na 15 min. ograniczenie w jego oplaceniu nie zdazylem go dokonac. Pojawilo sie na na moim koncie w money mani sie cos takiego:
  Instytucja Nazwa produktuKwota premii Status
  Konto Godne Polecenia MM9
  Konto Godne Polecenia MM9
  100 zł Wysłany
  Tak wiec przycisk „Wyślij Wniosek” nie istnieje. Dzwonilem do WBK pod 19999 ze wniosek przez bank musi byc anulowany i konsultantka stwierdzila, ze ona tego nie moze zrobic. Kto wiec anuluje ten wniosek i posle te informacje do Moneymani by go na moim koncie anulowali przywracajac ponownie przycisk „Wyślij Wniosek”.
  Nie ma zadnego kompetentnego tel. do WBK do osob zajmujacych sie tymi wnioskami ani do Money mani. Jesli takowe masz to prosilbym o ich podanie. Termin jak wiadomo na zlozenie wniosku mija jutro :-).
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziwne, ok. 30 min. temu napisalem komentarz odnosnie problemow z oplaceniem wniosku WBK i nie widze by sie pojawil a czekalem Polcan na twoja rade lub komentarz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisałem już niedawno, że komentarze będą pojawiały się z opóźnieniem, gdyż google wyłączył podgląd komentarzy i trzeba ręcznie przechodzić przez gąszcz zakładek by tu dotrzeć.
   Sprawa jest do zgłoszenia nie do WBK, lecz do organizatora promocji, który przeprowadza akcję wraz z WBK.
   Prześlę zapytanie tam gdzie trzeba i myślę, że jutro rano dostaniesz odpowiedź. Napisz na mojego maila jeśli możesz.

   Usuń
 3. ten zapewniony wpływ gotówki może być z innego własnego konta?

  OdpowiedzUsuń
 4. Prośba o wysłanie maili dot. akcji Money Mania na adres moneymania@firma.money.pl z prośbą o anulowanie wniosku. Do anulacji wniosku będzie potrzebny adres e-mail na który została złożona aplikacja. Pozdrawiamy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ile kont na 4% można założyć i do jakiej kwoty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tym razem tylko jedno i jak zwykle do kwoty 4.000 zł, warto przypomnieć, że powyżej tej kwoty nie jest zwyczajowe 0% jak to na ror, lecz 1%.

   Usuń
 6. Słabiutko tym razem, BZ obniża loty. Nic to, konkurencja nie śpi. Dziękuję Polcan.

  OdpowiedzUsuń