czwartek, 10 listopada 2016

100 zł za przeniesienie konta II już bez dodatków


BOŚ się skończył. Gdzie zatem warto otworzyć nowe konto? W listopadzie pojawiło się kilka nowych promocji. Na FpG wczoraj pisałem o 3% + 300 zł na koncie podwójnie zarabiającym, dziś o kolejnej nowości 100 zł na nowej promocji w Inteligo.

A to nie wszystko. W listopadzie pojawiła się znów promocja w dawno nie omawianym Credit Agricole. Bank znów zaproponował premię w wysokości 100 zł dla tych, którzy decydują się na przeniesienie do nich konta.
W przeciwieństwie do innych promocji, ta nie ma podanej daty końcowej czyli trwać będzie do odwołania. Coś podobnego jest chyba tylko w T-Mobile, gdzie dalej mamy 5% cashback, tyle że Credit Agricole daje sobie miesiąc czasu na odwołanie oferty.

O dziwo według regulaminu oferta jest dostępna tylko w placówce banku. O dziwo zmieniła się tutaj definicja klienta wracającego. Zwykle karencja trwała tutaj tylko kwartał, ale w tej promocji wydłużono ją do... 12 miesięcy.

Co trzeba zatem zrobić by dostać 100 zł? Dziś jest trudniej niż jeszcze w pierwszej edycji akcji Przenieś konto. Obecnie trzeba:
  • wypełnić i podpisać zlecenie przekazywania środków
  • zapewnić wpływ na konto na kwotę minimum 1500 zł przez 3 miesiące
Zlecenie musi oczywiście wykonać nasz pracodawca, chodzi bowiem w końcu o przeniesienie konta o czym mówi nazwa promocji. Natomiast co do drugiego punktu, to wpływ musi mieć miejsce w kolejnym miesiącu po otwarciu. Więc jak otworzymy konto w listopadzie, to wpływy muszą być w grudniu, styczniu i lutym.

Jak widać to raczej oferta dla tych co szukają promocji gdzie się da. Szkoda jednak, że zniknęły inne premie obecne w poprzednich promocjach z prawdziwym zaokrągalniem kwot, co było dużo zaletą CA.

Czy ta oferta może zastąpić BOŚ? Oferta Credit Agricole nie zachęca do dłuższego posiadania tutaj konta, to raczej jednorazowa i co gorsza mocno odchudzona wisienka. Ciekawiej wyglądają wspomniane na początku propozycje lub nowo powstały i niedawno omówiony Nest bank, gdzie zyskać można znacznie więcej.

Regulamin przenieś konto do Credit Agricole II

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz