piątek, 25 listopada 2016

150 zł od bankiera + 600 zł na ZUS w nowej akcji Zgarnij premię


Rusza właśnie kolejna świetna promocja w której praktycznie za darmo można zgarnąć 150 zł. A dodatkowo na wyjątkowo obfity deser dostać jeszcze 600 zł. Takie są właśnie przywileje popularnych akcji specjalnych.

Do trwających jednocześnie trzech akcji specjalnych w Millennium, BZ WBK oraz Toyota, które można znaleźć tutaj, dołącza obecnie czwarta. Tym razem jednak dotyczy ona nie osób indywidualnych lecz firm.
 
O dziwo nowa akcja specjalna, którą tym razem organizuje bankier, potrwa rekordowo krótko. Trzy wspomniane wyżej akcje trwają ogólnie mniej więcej około miesiąca, natomiast najnowsza dla firm z mBankiem niespełna... tydzień! Na szczęście została ostatecznie przedłużona:)

Bardzo krótkotrwała akcja z premią na 750


Zapisy potrwają bowiem tylko do 30 listopada 31grudnia 2016. Nie znajdziemy jej na stronie banku, bowiem jest to akcja której dedykowane są specjalne linki, służące do rejestracji. Właśnie owa rejestracja pozwala na zgarnięcie dodatkowych 150 zł od organizatora.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji z 750 zł premii za konto firmowe w mBank   

Jak zwykle podajemy tam swojego maila, na który dostaniemy link do założenia konta mBiznes konto Start. Kto może takie konto założyć?

Jak zwykle ma to być nowy klient, a tym z definicji musi być przedsiębiorca, który nie wnioskuje obecnie o to konto. Dodatkowo nie może to być osoba, która miała tutaj konto do 10 listopada 2016 więc definicja jest bardzo restrykcyjna.

Na start konto gwarantuje prowadzenie za 0 zł przez pierwsze 12 miesięcy. W przypadku firm znacznie trudniej znaleźć konto za zero, niż w przypadku zwykłych osób, więc warto to mieć na uwadze.

Ważne terminy w nowej akcji bankiera

Co trzeba zrobić by zgarnąć premię?
Dla 150 zł właściwie nic. Jest ono przyznawane za sama rejestrację w promocji przez dedykowany link. Dzięki rejestracji poprzez podanie swojego maila, organizator wie komu przesłać premię.

Dla 600 zł warunki są banalne:
 • dokonywać składki ZUS na minimum 250 zł miesięcznie przez 12 miesięcy
 • dokonywać tylko jednej płatności kartą do konta
Warunki jak widać praktycznie żadne, do ZUS i tak płacić trzeba a jedna płatność na dowolną kwotę to banał. Dzięki spełnieniu tych dwóch warunków, na nasze konto wpłynie 50 zł w każdym miesiącu. W skali roku daje to 600 zł.

Oferta więc jest z pewnością fajna i godna polecenia, szkoda że tylko dla przedsiębiorców. Warto jednak pamiętać, że po roku konto Start zmieni się w mBiznes Komfort, a to kosztuje aż 25 zł na miesiąc. Warto więc będzie zmienić je na inne, bo Komfort to żaden płacić aż tyle za zwykłe konto firmowe:)

Na koniec mała uwaga. Chociaż akcja ma być bardzo krótko i potrwać jedynie do przyszłej środy, to jednak w regulaminie mamy zapis: Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia Promocji wg własnego uznania.

Uznano ostatecznie, że promocja przedłuży się o jeden miesiąc i potrwa do końca tego roku:)

Tutaj zarejestrujesz się w akcji z 750 zł premii za konto firmowe w mBank

Nigdy jednak nie wiadomo, kiedy się taka promocja zakończy. Jak zwykle w tego typu akcjach specjalnych, które nie dzieją się zbyt często warto być pierwszym i zgarnąć najwięcej jak się da.

Regulamin nowej akcji Biznes z 150 zł na start

2 komentarze:

 1. Nowy klient to taki, który nie ma tu konta w ogóle, czy nie ma firmowego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Według zapisu:
   "Z Promocji nie mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy posiadali jakikolwiek rachunek firmowy w mBanku dla danego numeru NIP do dnia 10.11.2016 r"

   Usuń