środa, 23 listopada 2016

100 zł do Carrefour oraz bon na 50 zł za darmową kartę w TMUB


Zbliża się okres licznych przedświątecznych zakupów. Nic dziwnego, że i banki w tym celu przygotowują oferty, a skoro większość z nas zazwyczaj robi zakupy w marketach, więc promocje często dotyczą właśnie bonów właśnie do nich.

Z przypadku marketów najczęstsze promocje zdarzają się w Carrefour. W moim przypadku taki market znajduje się po drugiej stronie miasta i spośród wszystkich dostępnych marketów tam bywam najrzadziej, ale jeśli Wy macie tam blisko, być może zainteresuje Was poniższa oferta.

Do zdobycia jest bowiem bon na 100 zł do wykorzystania na dowolne zakupy w sieci sklepów Carrefour.  Czasu na załapanie się na tę promocję jest niewiele, ale za to czasu na łatwy warunek jest już więcej.


Aby zdobyć bon, należy do końca listopada zamówić kartę kredytową w T-Mobile Usługi Bankowe. A kredytówka tutaj posiada nieco dłuższy bo aż 58 dniowy darmowy grace period, kiedy z kasy banku możemy korzystać całkowicie za darmo.

Tutaj założysz kredytówkę w TMUB z bonem 100 zł do Carrefour + 2000 punktów

Na powyższej stronie macie do wyboru kartę MasterCard lub Pomoc Mierzoną Kilometrami. Obie pozwalają zgarnąć bon na 100 zł do Carrefour. Warunki są w sumie dwa:
  • zamówić kartę do końca listopada
  • w grudniu zrobić zakupy na kwotę 500 zł
Co do zamówienia mogę powiedzieć z doświadczenia, że odbywa się to natychmiast. W Citi trzeba czekać długi czas na kontakt ze strony banku od momentu złożenia wniosku, w TMUB odbywa się to natychmiast.

Bon na 100 zł do Carrefour i na 50 zł do sklepów

Dodatkowo obie karty pozwalają na dodatkowy bonus w postaci punktów powitalnych. Aby je dostać wystarczy dokonać banalne 3 płatności kartą na dowolną kwotę. Dostajemy za to 2000 punktów, które można wymienić na:
  • 2 bilety do kina
  • bon na 50 zł do renomowanych sklepów
Ta druga promocja potrwa nieco dłużej, jest bowiem ważna do 31 grudnia 2016.

Pytanie podstawowe dotyczące kart kredytowych to ile kosztuje przyjemność korzystania z darmowego kredytu? Karty kredytowe zwykle kosztują niemało i w promocjach często trzeba kombinować, czy czasem opłaty nie zjedzą zysku jaki na start daje karta.

Na szczęście w TMUB jest wciąż ważny regulamin dla kart kredytowych, w którym jasno pisze, że kto założy kartę kredytową do końca tego roku, jest zwolniony z wszelkich opłat do 31 marca 2017. A dzięki temu oferta jest godna uwagi:)

Tutaj założysz kredytówkę w TMUB z bonem 100 zł do Carrefour + 2000 punktów

To był zresztą główny powód, dla którego używam kredytówki w TMUB i ciągle mam tutaj kredyt wykorzystany na maksa. Należy jednak pamiętać, by zamknąć tę kartę w marcu przyszłego roku...

Regulamin promocji 100 zł do Carrefour z kredytówką w TMUB
Regulamin dotyczący punktów powitalnych z kredytówka w TMUB

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz