czwartek, 31 marca 2016

Ostatni dzwonek na 1000% cashback na koncie w PKO akcji zgarnij premię


Kończy się marzec, a zarazem dwie bardzo dobre akcje specjalne. Czas zatem na przypominajkę dla wszystkich zapominalskich lub wszelkiej maści optymalizatorów. Na FpG powtórka z weterana akcji specjalnych Millennium, tutaj zaś powtórka z debiutanta czyli PKO. W obu przypadkach do łatwego zgarnięcia jest

Nic dziwnego że PKO jest debiutantem. Liczba kont tutaj spada, więc bank ostro wziął się do roboty rozdając na prawo i lewo kasę:) Dla przypomnienia od pewnego czasu trwa tutaj IV edycja programu poleceń Mam PKO, ale nowa oferta jest jeszcze bardziej atrakcyjna i to z kilku powodów.

W obu ofertach PKO nowy klient może zgarnąć 100 zł, tyle że w nowej akcji przeprowadzanej wspólnie z bankierem mamy rekordowy cashback jaki nigdy dotąd nie oferował żaden inny bank. Ale tylko dla ograniczonej liczby osób.

Wystarczy tylko jedna płatność na... 10 zł

Kto zatem może skorzystać z tej oferty? W przypadku programu poleceń każdorazowo jest wymagane 3 lata odsiadki zwanej także karencją. Tutaj odsiadka jest znacznie skrócona i w promocji mogą wziąć udział osoby, które nie miały konta w PKO od 12 miesięcy.

Jak zwykle aby wziąć udział w opisywanej promocji, należy skorzystać z dedykowanego linku, na którym zostawiamy nasz mail:

Tutaj założysz konto za zero z łatwym 1000% cashback

Później mamy 30 dni na założenie konta w PKO. Gdy już założymy owo konto za zero, a w tej promocji tylko to konto wchodzi w grę, mamy kolejne 30 dni na zaledwie jedną czynność właściwą, którą PKO nagrodzi zapłatą 100 zł.

Nowy klient to taki co nie miał tu konta od 12 miesięcy:)
 

Co trzeba zrobić? Bardzo niewiele - wystarczy tylko jedna płatność aplikacją IKO na kwotę 10 zł i to wszystko. Trzeba jednak tutaj zaznaczyć, że nie mogą to być płatności internetowe, a jedynie w punktach usługowo-handlowych.

Nie trzeba wykonywać dodatkowo płatności kartą na kwotę 200 zł jak to ma zawsze miejsce w programie poleceń. Wydajemy tylko 10 zł i otrzymujemy w zamian 100 zł, czyli innymi słowy dostajemy rekordowy 1000% cashback.

Karty do konta nie trzeba wyrabiać by zgarnąć premię. Inna sprawa to fakt, że samo konto niby z nazwy za zero, jest płatne 6,90 zł za miesiąc, a jedynym sposobem na uniknięcie tej opłaty jest wykonanie płatności na kwotę 300 zł. Warto więc rozważyć, czy warto sobie tę kartę wyrobić czy też zgodzić się z tą opłatą. 

Co  prawda akcja ma potrwać jeszcze długo bo do 31 marca 2016, ale bardzo możliwe, że skończy się zdecydowanie szybciej, bowiem liczba osób przeznaczonych do promocji jest ograniczona. Tylko pierwsze 800 osób może skorzystać z tej promocji.

Tutaj założysz konto za zero z łatwym 1000% cashback

Nie przypuszczałem, że PKO weźmie udział w akcji specjalnej. Widocznie jednak program poleceń nie jest aż tak atrakcyjny jak bank sobie zakładał. Ciekaw jestem, czy tym razem pula skończy się przed wyznaczonym terminem, bo sama oferta wygląda bardzo atrakcyjnie.

Oczywiście do wyboru macie także program poleceń, który dla PKO jest bardziej kosztowny. Tutaj bowiem bank daje 150 zł do podziału: 100 zł dla tego co dostarczy kod polecenia oraz 50 zł dla polecającego, ale tutaj warunki są trudniejsze. Kto woli tę drogę, a chciałby otrzymać kod polecenia może napisać na marszr1@gmail.com

Regulamin promocji 100 zł premii za otwarcie konta za zero w PKO

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz